+1 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bugun nerdeyse okuduğum çoğu post birbirinden beter ama gerçek biliyorum biz annelere düşen en önemli görev çocuklarımızı iyi eğitmek biraz once paylaş benimle de saadet öğretmeni izledim ve onun konuşması sırasında bisey öğrendim ve bunu çocuğuma da öğretcem saadet öğretmen görev yaptığı okulda okul müdürü çocuklarla gıdıklama oyunu adi altında çocuklara istismar ediyormuş öğretmen ise bunu çok naif bir şekilde öğrenmiş çocuklara  sevilecek bölge sevilmeyecek bölge şeklinde öğretmiş  ve cocugun biri bunu itiraf etmis beni hic iyi sevmiyor demis herseyi anlatmis lutfen çocuklarımıza bikini bölgelerine kimsenin dokunmamasini hatta tüm vücudun çocuğun kendisinin olduğuna kimseyle paylasmamasina izin vermemesini gerektiğini öğretelim 

4 Cevaplar

0 oy
(600 puan) tarafından
Dünya kötü olmuş bacım hemde çok kötü rabbim çocuklarımızı muhafaza eylesin dediğin gibi de neyin ne olduğunu öğretmek gerekir 
tarafından
Amin canım öyle tabi çocuklarımıza herşeyi öğretmek lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
dünyanın çivisi çıkmış dedikleri bu olsa gerek. ama dünya aynı dünya insanlar azıttılar Allaha inançları kalmadı edep adab kalmadı daha da kötü günler gelir böyle devam ettikçe 
tarafından
Insanlar çok beter oldu Rabbim bize yardim etsin
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Bende izledim ve kadın çok güzel bir şey dedi devir öyle kötü ki insalar öyle iğrençleşti ki okuldaki öğretmene evdeki babaya amca dayıya emanet edip güvenemez oldu insan artık yani akşamdam beri okuduğum şeyler resmen hamile halimle psikolojimi bozdu ya böyle bir dünyaya insan korkuyor çocuk doğurmaya 
tarafından
Öyle valla canım kimseye bırakmamak lazım bebeklerimizi
(4,758 puan) tarafından
Çok dikkatli olmamız gerekiyor özellikle kız anneleri olarak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 309 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
+1 oy