0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim olmucak yanmda 10 gün içeri girecek çalışmaya test yapıldığı için izole olması lazım çıkamıyo evden götüremio annegile git yalnız kalmassan dedi otobüsle gidecem mecbur ama oğlumla gözüm yemio insann için de meme meme diye ağlar biraz kaptsam ucunu az açsam yetinmio hep acio kafasni kapattrmio bende yalnız kalmayı tercih ettim 10 gün idare edeblrm öyle yolda rezil olucagma siz ne düşünüyorsunuz yerimde olsanz gidermydnz bu şehirde kimsem yok yalnzm ama lojmandym arkadaşlardan eşleri aynı girio içeri sklrsam onlarla görüsur ihtiyacımı karşılarım iyimi sizce?

10 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaç saat sürdüğün bağlı 2 saatten yukarısı bizi kurtarmaz mesela ;) benim kız da aynı öyle asla uzun yola çıkamam ben 
tarafından
Arabayla iki saat ama otobüsle üç dört saat sürebilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vslla ben de gidemezdim yanımda biri olmadan evde kalman en güzeli bence canım 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum da hata mı ediom bı kızlara soram dedim rahatym dedim :) sağol canım❤️
0 oy
(48,683 puan) tarafından
kac saat yol
tarafından
Arabayla iki buçuk saat sürüyor ama otobüs hem yavaş hem mola derken üç dort saat sürer hele bebeyle bana bir yıl gibi gelebilir:D
(48,683 puan) tarafından
yarim saat falan olsa neysede uc dört saat gözüm almaz ailemi çağırirdim☺️
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Evinde kal en iyisi 

(2,375 puan) tarafından
Onu kaybettik ya 7 gün oldu  :'(
Buraya post ya acmistim sildim
(48,683 puan) tarafından
aaa gormedim basinizsagolsun canim
(2,375 puan) tarafından
Allah razi olsun canim 2 ay önce de kaynim kanserden öldü ona dayanamadi seker tansiyon hastasıydı ilaclarini birakti kendini bıraktı vazgecti cok kotulemisti yogun bakima kaldirdilar konusamiyordu  :'((
(48,683 puan) tarafından
evlat acisida cok zor
(2,375 puan) tarafından
Evet Allah kimseye vermesin  :(
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benim eşimde ayın 20sinde gidecek 10 günlüğüne oda bana annenlerde kal mutlaka dedi ama ben gitmicem evim çok daha rahat çocukların düzeni bozulmasın yeter ki 
tarafından
Sennkide infaz koruma dimi:)
(1,787 puan) tarafından
Yok canım benimki sosyal hizmetlerde personel kimsesiz çocuklarla program yapılıyor birlikte geziler etkinlikler yapılıyor
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eşim 6 aylığına gitti. O kadar uzun olmasa on gün için asla gitmezdim. İnsanın evi gibisi yok gerçekten. 13 aylık kızımla 22 saat yol gittim otobüsle
tarafından
Sennki baya uzunmus bende gitmemeyi düşünüyorum sanrm:)
(2,493 puan) tarafından
Diyorum ya o kadar kalacak olsa eşim gitmem :)
0 oy
(395 puan) tarafından
Giderdim ben anneme daha iyi olur bence çocuk emiyorsa en arka koltuk falan tercih et bi şekilde idare edersin sıkılır tabi oyun tv bişeyler izletebilirsin meme emmesi doğal birşey birde uyur zaten sürekli bence gece yolculuğu tercih et
tarafından
Canım oğlum yüksek sesle bagrio meme diye bide baba düşkünü telefon da resminj gorse telefon çalsa baba baba diye diye kendini yere atıo bide gece yolculuğu asla yapamam korkarım canım zaten on gün sonra çıkınca 20 gün izinli eşim yine gidecez memlekete amac yalnız kalmamak ama otobüsle gözüm yemio
(395 puan) tarafından
Uçak alsan pahalı mı çok
tarafından
Kız panik atak var bende ona hiç binemem :)bide gidicem yer Yozgat'tan Kayseri uzun uzun degl yani ama bebeden dolayı gözüm yemio bende çok kasilirim abime desem gelir alır ama cekiniorum
(395 puan) tarafından
Şimdi mesaj at ve uyu bak çok iyi oluyor cevap sabah geliyor hemde sen atlatmış oluyorsun o duyguyu uyuyarak :D iyi olur hem
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Evde tek başına kalabilirsen kal canım ben korkuyorum ya öyle tek kalmakdan
0 oy
tarafından
Yani 3-4 saat bisi degil gecer ama bence ev en rahati 

İnsan cocukla bi yere sigamiyor
0 oy
(197 puan) tarafından
5 aylıkken başladık oğlumla 16 saat yol yapmalara ahhh ah. En nefret ettiğim şey uzun yol. Maalesef araba tutuoda bizi ailecek. Küçükken kolaydıda büyüdükçe zorlandım. Ama seninki dur sus anlar bence şuan zorlanmazsn çok. Şarzını full doldur bide powerbank al yanına full olsun oda baktın çok bunaldın çizgifilm açarsın izler. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 186 göst.
21 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 239 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
22 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.