0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar artık gerçekten çok doldum kimseye bişey diyemiyorum çatlayacam artık size şöyle anlatayım benim kaynanam açıklığı çok seven birisi bende tam aksine tamam açık biriyim ama öyle dışarıda mini etek şort sıfır kol giymeyen bir insanım yani sevmiyorum öyle giymeyi giyenleri de yargılamiyorum kaynanam bana sürekli yok diz üzerinde elbiseler al giy şort giy şunu giy bunu giy diyor istemediğimi benim tarzım olmadığını söylüyorum ama kadın anlamıyor daha geçen eşime bu gelin hiç bana göre değil dedi sırf mini elbise giymiyorum diye dün de kaynimin kız arkadaşı açık açıkta giyiyor yani onun fotoğrafını bana gösteriyor bak nasıl giymiş diye çok hoşuna gidiyor onun öyle giymesi bir gülüyor öyle giymiş diye yani giysin beni ilgilendirmiyor ama valla bıktım bu kadının bu huyumdan napcam bilmiyorum inanın 

14 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ne kadar çok tuhaf insan var ya 
(301 puan) tarafından
Malesef tuhaflarin hepsi de benim başımda gibu
-Reklam-
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Boyle bir olay duymus tum. Kaynanası baskı yapıyordu. Esinle ayrılmıştı kadın bu yuzden. 
(301 puan) tarafından
Az daha yapsın valla yapcam aynısını bıktım çünkü
(10,922 puan) tarafından
Esine anlattın mı o ne tepki veriyor.
(301 puan) tarafından
Karışma karıma o böyle giymeyi seviyor diyor eğer eşimde baski yapsa bosanirim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bisey yapmicaksin onu öyle kabulleneceksin
(301 puan) tarafından
Kendi de beni böyle kabullense keşke
(7,654 puan) tarafından
Zor canim he de gec
(301 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum başka da bisey demiyorum
(7,654 puan) tarafından
Valla bende ediyorum cok fazla konusup kendimi strese sokamam o kadin icin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim eşim öyle etraftakilere bakmaz ama siz altı elbise aldım çok da şık düğüne giydim dönüşte çok uzun bu kestir diyor. İlla dizin üstünde olacak. Şort vs giyiyorum ama ben. Eşin annene ne diyo peki? 
(13,202 puan) tarafından
Bana mı?
tarafından
Yanliş anlama aslıs Evet eşim elbiseyi kestir dedi diyosun ya şaşırdım biraz
(13,202 puan) tarafından
Yok ya geçen gün kapanma ile ilgili post vardı eşim kapanmamı da istemez asıl kapanırsan boşanırım demişti benim eşim rahat o açıdan size tuhaf gelmesi bana normal geliyor. Kendi ailem de öyle ama eşim daha rahat. Abdestli namazlı olmalarına rağmen karışmazlar.
tarafından
Herkesin tercihi farklı tabi saygı duyuyorum herkesime
(13,202 puan) tarafından
Aynen önemli olan aşırı uçlarda olmamak
0 oy
tarafından

Hey Allah'ım normalde bu kaynanalar kapalı gelin arar böyle bazı istisnalar da açayım elaleme göstereyim derdinde kocanın gördüğü yemiyo herhalde ona herkese reklam mı edecekmiş ona neymiş? Eşin sana baskı yapmıyorsa kaynanana tıka güzelim kulağını o dışarıdan birisi evin içinde kocan ve sen varsın madem bu kadar baskı yapıyo sende de ki ben özel kocama giyorum anne dışardakilerin görmesine gerek yok de sende. Kimsenin hayatına hiçkimse karışamaz diimiii:D

(301 puan) tarafından
Evet kocama tam olarak böyle söyledim ben sana giyiyorum başkasının görmesine gerek yok dedim
0 oy
(428 puan) tarafından
Canın ne isterse onu giyersin niye zorluyorki 
(301 puan) tarafından
Cok değişik bir kadın çünkü
(428 puan) tarafından
Acik seviyor belli kendide kesin oyle giyiniyordur
(301 puan) tarafından
Kendi de açık tişört pantolon giyer
0 oy
tarafından
Cok sacma giyimine karışması belki sen tesettürlü olacaktın eşinde kabul edecekti ona neki 
(301 puan) tarafından
Allah inançlı insanlarla karşılaştırsın ne diyim
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kimi kapatır kimi açar :)) 
(301 puan) tarafından
Kapatma normalde benim kaynana tuhaf
(1,020 puan) tarafından
İkisi de normal değil insan neyse odur
0 oy
(937 puan) tarafından
Kaynananin böylesini de ilk defa duydum ha şoktayım şuan kadın deli mi ne ? 
(301 puan) tarafından
Malesef akılli değil
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kaynanasını memnun edebilen var mı acaba açık giysen açık der kapalı giysen kapalı konuşsan çok konuşuyo sussan sürat yapıyor eşin karışmıyorsa boşver kuzum 
(301 puan) tarafından
Karışmıyor canım onunla başta anlaştım beni böyle kabul et diye
0 oy
tarafından
Garip bı kaynana 
(301 puan) tarafından
Malesef öyle
0 oy
tarafından
Kocan susuyor mu bu duruma. 
(301 puan) tarafından
Karima karışma dedi bir sefer ondan sonra açık giyinenleri  bana gösteriyor şu şöyle giymiş diye
tarafından
Edep adap üslup  herkesé nasip olmuyor bacım kaç yaşında olursan ol işte saygısız olabiliyor insan
(301 puan) tarafından
Aynen canım Rabbım sadece bu dünya için yaşayanlardan uzak tutsun bizi
0 oy
(418 puan) tarafından

Tersini çok duydumda böylesini iklkez duyuyorum :)

(301 puan) tarafından
Türkiye de tek oda baba denk geldi şans işte canım naparsin
0 oy
(134 puan) tarafından
Sadece aklı burdan çalışan insanlar var benim k. Valide de kapalı bende kapalıyım ama daha çok açıklara özenir bi insanla konuşurken onun ahlakı edebi konuşma tarzından çok giyimine önem verir gerçekten zor bir durum canım  yaşadığın benim açıklara saygım var ama bizde örtümüzü temsil etmeliyiz çok bilinçsizler gerçekten 
(301 puan) tarafından
Malesef canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,853 soru

11,370,567 cevap

34,854 kullanıcı

...