0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Benim kaynanamın evi müstakil üç katlı üst katta büyük eltim ortada kaynana aşağıda küçük eltim bende iki sokak onlarda uzak binada kalıyorum ben hep eşime kızıyorum diyorum niye evimizi ayırdın bende onlarla kalmak istiyorum diye evlenir evlenmez ayrı ev istemiş eşim eşimin bana verdiği cevap dedi birbirinize alismadan ayrılmak daha iyi eşim evi ayrıldığı zaman babası kardeşleri hiç biri onla konuşmadi arada iki ay geçti herkes yine konuştu eskisi gibi şimdi desem eltilerim kaynanam anlaşıyorlar yalan olur çünkü çok kalabalık her bir eltimin üçer cocuklari var çocuklar için bahçe temizliği için hep tartışırlar zaten kaynanam desem o dahada beter şimdi eltilerim yanıma geliyorlar ayrı ayrı geliyorlar beraber değil herkes diyo iyikide ayrılmışsin herkes derdini anlatıyor zaten benim kanımda hiç kaynanama ısınmadi hareketleri çok gıcık  nedense ben yine onlarla kalmak istiyorum çünkü hiç biriyle tartismadim sorun olamdi aramızda acaba bende ayrilmasaydim bende onlarla tartışırmıydım 

28 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Kalsaydım olurdu merak etme .erken gitmişsin ondan.kndine mecera atıyım galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende birlik olsa. Sende sorun yaşarsın emin ol. Ayrı olup tatlı olmak en iyisi. Evin yakınmış sabah git akşam evine gel daha ne istiyorsun
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Kız dur deme öyle şeyler orda yaşasaydı bekli yüksek ihtimalle kaynanam şöyle eltin böyle yaptı şöyle dedi bıktım diye post acmis olabilirdin en iyisi misafir olarak git geri evine gel hiç yanaşma yakından kötü olmaktansa uzaktan iyi ol boşver 
(248 puan) tarafından
Kız ayriyim bile kaynanam bende durmiyo ben eltilerim için kalmak istiyorum orda
(1,560 puan) tarafından
Eltileri seviyorsun anlaşılan bence canin sıkılıyorsa yakinmissinn gidersin arafa eşin en başta ayırmakta çok iyi yapmış düşünme bile orda kalmak istiyorum falan diye
(248 puan) tarafından
Zaten öyle yapıyorum
0 oy
(6,858 puan) tarafından
:) kız kafanı iki duvara vur kendine gelsin ne diyon sen :) en iyisi sensin şuan iç ic olsan onca çocuk yemek  temizlik dedikodu fln ooo sende öle olursun. Otur oturdugun yerde
(248 puan) tarafından
He valla öyle ne bileyim herkes beraber canları sıkılmıyo zaten bu saate oraya gitmem
(6,858 puan) tarafından
Çocuğun varmı :) sen onların kaçış noktası olmussun
(248 puan) tarafından
Yeni bir aylık oğlum var sezeryan oldum kaynanam iki defa tek gelmiş hiç yardımda etmedi boşuna geldi sadece oğlunu düşünüyordu eltilerim bebek görmeye geldiler sağ olsun biseylerde getirdiler kaynanamda onlarla beraber geldi torununa bir çorap bile getirmedi sırf meraktan geldi gelinler bir araya geldiklerinde kıskanıyor
(6,858 puan) tarafından
Yaa yine iyi gelms  bnm. Kaynana 10 buçuk aylıkken görmeye geldi çokta iyidir aramız korona bahane oldu
(248 puan) tarafından
Sanki benim için geliyordu onun eviymis gibi mutfağa giriyordu sadece eşime yemek veriyordu sanki ben değilde eşim ameliyat olmuş
0 oy
(294 puan) tarafından

cidden dünya üzerindeki birçok çiftin hayal kurduğu şeyi sen yaşıyorsun ama hâlâ memnun değilsin . cidden hayat böyle birşey demek . Şöyle bir söz vardır uzaktan herkes iyidir diye. Onlara yakın olsaydın emin ol buraya hergun eşimle arama giriyor kaynanam diye post atardın. 

Bence haline şükret ve otur yerinde . Kaynana sıkıntısı çekmemişsin çok belli . Biz içtekiler ve yanındakilere hayatı zindan etmişler 

bir diğeri de yanına gelip derdini anlatan o elticiklere de kanma . Tecrübeme dayanarak söylüyorum ağzın kan dolu olsa bile eltilerin yanında asla söyleme bacım :angel:

(248 puan) tarafından
Zaten kaynanam yine aramıza giriyo ne kadar ayrı olsam bile evet eltilerimi seviyorum da herşeyimi de anlatmıyorum onlara onlar söylüyor derdini ben yorum bile yapmıyorum
(294 puan) tarafından
Allah fırsat vermesin böyle kaynanalara. Hiç anlamam zaten hem evlendirirler hem aralarına girer huzursuzluk yaratırlar ne diyim bilemiyorum artık
(248 puan) tarafından
Valla o kadın Allah'ın da bulsun kaç defa eşimi doldurmuş boşanma aşamasına bile geldik kaynanamda nasil seviniyordu artık fazla gidip gelmiyo masallahimiz var Allah bozmasin
0 oy
(1,020 puan) tarafından

saf mısın nesiiin :)  <3  ne güzel işte 

(248 puan) tarafından
Herkes bana saf diyo iyi niyetliyim aslında kim ne yapsada hemen unutan biriyim
(1,020 puan) tarafından
Unutma ki bir daha yara alma canım, herkesle bir mesafen olsun
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Demekki aranızda pek sorunlar yaşanmadığı için ayrılmak zor gelmiş hele sana kötü olsaydılar sen iki sokak ötede degilde ayrı şehirde bile yasamak isterdin 
(248 puan) tarafından
Hiç sorun olamdi gelir gelmez ev ayrıydı ne olucakki aramızda
0 oy
tarafından
Dertsiz başına dert mi arıyorsun eşin kendi evlatlarıyken uzağa kaçmak istemiş :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 304 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Miss91 (220 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,597 cevap

35,954 kullanıcı

...