0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yağmur yağsın hem yangınlar sönsün hem sıcaklardan kurtulalım . 36 derece ev mi olur insanlar bu derecede güneşleniyor kapımın önünde deniz var giremiyorum hamilelikten dolayı bütün tatilciler burda 33 bin nüfus 400 bin oldu ay kış gelsin artık :(

7 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Ben yazı hiç sevmiyorum kış insanıyım hep kış gelsin isterim üşümeyi severim ama terlemekten nefret ederim o yüzden çok istiyorum yağmur yağsın serinlesin ortalık çok sıcak çünkü 
tarafından
Gerçekten bende öyleyim sonbahar olsun böyle hafif yağmur ciselesin oh
tarafından
Ohhhh misss. Bende severim son bahari. Hani yagmur yaginca topragin kokusu cikiyor ya. En sevdigim koku :). 41 derece sicak vardi bu gün burda  pistik valla
tarafından
Dışarısı öyle 40 derecenin üstünde valla Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
La yeni geldi yaz deniz var etrafın bağ bahçe hamilesin ağır geliyor sana bu sefer. Belli oldu mu cinsiyeti bebişin
tarafından
Valla doğru söylüyorsun normalde 3 terliyorsam şuan 10 terliyorum :D belli oldu teyzesi kızçem oluyormuş :))
(13,202 puan) tarafından
Ayy maşallah kuzuma :) geçen yıl ben öyleydim evde 8 tane pencere var 6 tanesi açıktı misafir odasını kullanmıyoruz diye kapalıydı gerçi uzun süre orası da açık kaldı. Bu zamanlarda hem ağırlamaya başladım hem boya yaptım düşün halimi.
tarafından
Allah yardımcın olsun valla zor bu sıcakta misafirde yatılı gelmesin yav :D
0 oy
(5,385 puan) tarafından

Kış gelincede yaz gelsın diyecez:)

tarafından
Doğru insan oğlu ulaşabildiğinin nankörü olurmuş . Şöyle 3 gün aralıksız yağmur yağsa ortalık bı serinlese yangınlar sonse
(5,385 puan) tarafından
Yağmur Allahın bereketi inşşalah yağar cnm
0 oy
tarafından
36 derece burada ferahlık demek
tarafından
Evin içi sadece 36 derece dışarısı daha fazla :D
tarafından
Biz urfadayiz 40 dercee evin içi dışarısı hissedilen 50 oluyordur
0 oy
tarafından
Valla kaç gündür cokkkkk sıcakti izmir bugün biraz daha serin gibi kışı dört gözle bekliyorum 
tarafından
Vallahi bende
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Off bencede bı an önce gelsin kış ayıni çok seviyorum bende:(
tarafından
Bendeeeeee :(

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 336 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy