0 oy
157 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (294 puan) tarafından
kızlar  sadece normal pedler yetmiyormuş . Hastane verir belki ama ben yine de işimi şansa bırakmak istemiyorum. Hasta bezi almak istiyorum . Kaç adet alınmalı . Nasıl satılıyor ? hiç bilgim yok . bide nerede satılıyor normalde . Yardımcı olursanız sevinirim. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Marketlerde toptan bebek bezi vs satan yerlerde medikalcilerde bazı eczanelerde de oluyor cnaim eğer çıkıp almak gibi imkanın yoksa da internetten siapeos edebilirsin 
(294 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim. İnanin nerede satıldığını bile bilmiyordum sizler sayesinde kolayca bulabilecem . Rabbim razı olsun sizden ❤️
tarafından
Sendende allah razı olsun canım benim ❤ hayırla sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eczanelerde ve büyük marketlerde var cnm bir paket yeterli hastaneden çıkana kadar..evde pede devam edersin
(294 puan) tarafından
He tamam o zaman teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Ben dogum yaptığımda hastanede kalmamış eşime demişler al getir o da paket almış 7 tane vardı içinde eczaneden almıştı yetti bana sonra çocuk bezi taktım lastiklerini çıkardım öyle çok güzel oldu
tarafından
Bir de depend kullandım iki gün çok iyi geldi cnm şok marketten almıştım o da paketti 7 tane vardı icinde
(294 puan) tarafından
anladım canım benim. çok teşekkür ederim ❤️
tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah cnm tek avazda kurtulursun inşallah
(294 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim. Amin İnşallah. ❤️
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Eczaneler de paketler de satılıyor doğum zamanında bile alabilrsin biz ole yapmistik yakınlar da eczane oluo zaten 
0 oy
tarafından
Depend aldım çok rahattı hasta bezi 1 kere veriyorlar oda sondayı çıkarır ken
0 oy
tarafından
Dogumdan sonra kullanmak icim istiyorsn sanirim canm hasta bezini . Ben dogum.yapalu 7 ay oldu kizimin bezini kullaniuorm baya büyük ped oluyo . Bebek bezinin lastiklerini kopar çırtlarını kopar kocaman ped oluyo
(294 puan) tarafından
heeee bak oda var . ay sen  çok yaşa çok teşekkür ederim canım benim ❤️
tarafından
Rica ederm canm ne drmek valla benim kurtaricim oldu hem maliyet olarakta uygun oluyo hem kizim kullaniyo hem ben :) 7 ay oldu dogum yapali sadece disari cikarken ped takarm üstüne gene cocuk bezi koyarm çıkmasın bulasmasin die
(294 puan) tarafından
çok mantıklı valla
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Depend çok rahat ve güzel ben 1 hafta falan kullandım gayet iyi 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Eczanelerde var canım 5adet al yanına yine garanti
(294 puan) tarafından
tamam canım benim ❤️ teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Cnm eger hastane icin diyosan zatn hastane veriyo eve gelince bebek bezi kullan daha iyi
0 oy
tarafından
marketlerde bile var kız heryerde bulursun
0 oy
(7 puan) tarafından
Hastaanede kullanmak için kilot gibi pedler var banada bi arkadaşım söyledi  depend ismi ben onlardan alıcam nette var sipariş vercem bende

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
+1 oy
5 cevap 272 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru