0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Arkadaşım test yaptı baktık bişey yoktu bi sonra baktığımızda hafif çizgi varla yok arası bi çizgi gözüküyor du olabilr mi böyle bişeyle karşılaşıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ikinci kizim da öyle oldu benim bastan yok diye testi kaldırıp bir kenara koydum arkadaşımla telefonda konuştuk neredeyse bir saat surdu sonra gidip baktım ki iki çizgi var ") sonra emin olmak için hemen koştum kan tahlili yaptırdım ve sonuç kızım şuan 27 aylık ")
(18 puan) tarafından
Allah bağışlasın umarım bizim test doğru değildir
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Hayır 1 saat sonra çıkan sonuç dogru değil.
(18 puan) tarafından
Umarım
0 oy
tarafından
Yarın tekrarlasn canım boşa heveslenmesn bosada uzulmesin belki vardır 
(18 puan) tarafından
Yok canım istemiyor zaten varsa üzülür
0 oy
(2,920 puan) tarafından
1 saat sonraki geçersiz diye biliyorum
(18 puan) tarafından
İnşallah öyledir
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Doğru çıkabiliyor benim de 30 dk sonra çıkmişti silikti çöpe atcaktim baktim ki kırmızı bişey var ertesi günü hemen kan verdim yeni oluşmuş 
(18 puan) tarafından
Valla olmasını istemiyor 3 çocuğu var 3. Daha 2 yaşına girmedi
0 oy
(18 puan) tarafından

image

daha sonra da böyle olmuş buda 2 saat olmuştur bekliyeli
(18 puan) tarafından
Çizgi değilde dağılma var
0 oy
tarafından
Benim de öyle oldu canım ilk yirmi dakika çıkmayınca banyoya bıraktım bilmiyorim ne zaman tuvalete diye gidince gördüm böyle 
0 oy
(18 puan) tarafından
??????????????????¡!!?!????!!!!!!!!
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Üstünde yazıyor olması lazım, kaçıncı dakikada gözüken doğru, kaçıncı dakikadan sonrası geçersiz diye.. İlk beş dakikadan sonra çıkan geçersiz oluyor genelde
(18 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum ama başına gelen varmı öyle bi ihtimal olabilir mi diye sordum ve cevap verenlerin çoğuda bu şekilde öğrenmiş olduğunu öğrendim demekki tecrübe denen bişey de var
(1,552 puan) tarafından
Değişikmiş.. Hakkında hayırlısı olsun arkadaşınızın
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Arkadası uzmek istemem ama babaya gebe. 
(18 puan) tarafından
Her şerde vardır bi hayır ne diyelim :)
0 oy
tarafından
Gebe olmayınca o ikinci çizgi hiç çıkmıyor. Benimde aynı oldu hep geç çıktı. Büyük ihtimalle hamile
(18 puan) tarafından
Evet negatif olması yanıtlıyormuş ama pozitif de şaştığını duymadım geçte olsa çıkmazdı kalırdı tek çizgide diye düşünüyorum bi ara o kadar çok hevesle çocuk olsun diye ard arda test alıp yapıyordum bekletiyordum 2. Çizginin yeri bembeyaz kalıyordu herhangi bi dağılmada olmuyordu :))
0 oy
(755 puan) tarafından
1 saat geçmiş canım ne desek yalan olur beklesin 2 gün sonra tekrarlasin üzerindeki yazan dakikaya dikkat etsin varsa o dakika içerisinde belli olur yoksa olmaz zaten
(18 puan) tarafından
Evet öyle yapıcaz canım sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 271 göst.
14 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 622 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sibeeell (30 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...