0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Slm kızlar eşimin tayini çıktı. Eşimin bütün akrabaları orda. Kaynana , kayınpeder hariç. Eşim ısrarla akrabaların Mahallesi'nde ev tutmak istiyor! Sizce mantıklı mı?  Yokba bulaşmayın dersiniz

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ailesine bağlı cnm iyilerse git bence hem yanlız kalmazsn 
(1,016 puan) tarafından
Yaaa güzelmiş o zaman , ben de sahil tarafı istiyorum Dilovası çalışacak eşim, darıca da ev tutmak istiyor. Ben de emin olamadım habe
(600 puan) tarafından
Ama buralar çok güzel pişman olmazsın çok güzel sahilleri var
(1,016 puan) tarafından
Pek anaokulu var mı? Ben çalışmak istiyorum orda iş imkanları var mdn can? Teşekkürler
(600 puan) tarafından
Var canım ana okulları var sübyan okulları var
(1,016 puan) tarafından
Sağol can inşallah çalışırım hemen
-Reklam-
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Bi yerde iyi aslında mesafeni koyduğun sürece yüz göz olmazsan sıkıntı yok sana birşey olsa eşin uzakta olsa hemen yetişen biri olur 
(1,016 puan) tarafından
Eşim de o yüzden diyor. Birşey olsa görümcem yetişir diyor. Orda zaman geçinmek istiyo senin içinde iyi olur diyor
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Aklın varsa bulaşmazsın
(1,016 puan) tarafından
Ufff ciddi msn? Çok tanımıyorum akrabalarını görümcem hariç
(2,529 puan) tarafından
Valla ben uzaktayım herkesten. Kafam rahat kayinvalidemlere bı gidiyoruz herkes herşeyin lafını ediyor eşimden için çok zayıflamış yok şu bu her halta karışıyolar. Sizinkiler nasıl bilemem. Ben olsam uzaktan tutardım benim kafam çok rahat
(1,016 puan) tarafından
Kafam iyice karıştı vala
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Benim esimin butun sulalesi orda bizde çayırovadayiz insanlar orda hep kümeleşmiş durumda allah yardımciniz olsun daricanin hangi mahlesi peki
(1,016 puan) tarafından
Can eşim Dilovasında liman da çalışacak. Evi Darıca da tutmak istiyor. Daha emin olamadım ben de
(2,191 puan) tarafından
Hee bak dilovasin dansa darica bin kat iyi .Darıca da gezilcek sahili var ama gebzeye cikarsiniz gezmeye yasanilir yer kuzum.
(1,016 puan) tarafından
Demi Dilovası Darıca'ya göre daha iyi. Teşekkürler canım. Peki çalışmak istesem öyle anaokulları var mı her yerde! Özelde anaokul öğretmenliği yapmam istiyorum
(2,191 puan) tarafından
Darca daha iyi kuzum.daricada var anaokulu birsuru . Dilovasi daha cok sanayi yeri gelismemiz fazLa
(1,016 puan) tarafından
Oo çok iyi en azından çalışsam, aileler den uzak olmuş olurum belki
0 oy
tarafından
Esin sana vakit ayırmaz gibi gelirdi bana. Sürekli birilerinin yanında olabilir. Mesafeni koruyacak dersin olmaz o öyle.gerzaman çok dirençli olman gerekir. Ben olsa asla derim
(1,016 puan) tarafından
Ya bu çok mantıklı haklısın. Şuan ben kendi ailemin yanındayım diye çok gezdirme beni çünkü ben hep annemleyim, der annenle geziyorsun ona gidiyorsun bu zaten yetiyor bana ayrıca burada çok gezilecek yer yok der konuyu kapatır.... Kesin orda da beni akrabalarına görümceme emanet edip zaman ayırmaz ufffffffffff
tarafından
Bende. Böyle hissettim canim. Bir anda içime böyle doğdu. Yoks akolay kolay karı koca ilişkisine yorum yapmam
(1,016 puan) tarafından
Aynen vala doğru doğmuş:)
0 oy
tarafından
Canim çok yakın olma rahat olmazsın be kadar mesafe o kadar iyi 
(1,016 puan) tarafından
Uff ben de kararsızım, oraya gidersek yanlız kalmazsın diyor
tarafından
Ben esimin ailesine yakinim diye daha yalnızım gözleri sürekli üstümde doğru dürüst gelemiyorum bir şey yapamıyorum o yüzden dedim,hayırlısı olsun hakkında yani git ama yakın olma evin görünmesin onlara gerçekten ne kadar da iyi olsalar rahat olmazsın gizli saklı bir şeyin kalamaz
(1,016 puan) tarafından
Evet sokaklarımız farklı olur inşallah, yani mahlleler yakın olur sadece
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Eşimin tarafı orda  oturuyor sahili falan çok hoşuma gidio hemde kiralar falan da uygun diye biliyorum ben 
(1,016 puan) tarafından
Kirası uygun olsa güzel olur bizim için. Ama ne bileyim hem akraba hem de eşim beni ihmal eder mi
(1,454 puan) tarafından
Valla eşini sen tanıyosun canim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Üniversitede okurken 1 sene kaldim orda darica sakindir güzel yer yani..sahili de cok guzel..ama akrabalarina yakın olacagin icin senin icin nasil olur bilemem cnm
(1,016 puan) tarafından
Evet kararsız kalıyorum akrabaları var, çok gelip gitmezler 5,6 ayda bir belki diyorlar
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Orası çok güzel ama akrabadan uzak tutun ne yap et kocanı ikna etmeye bak
(1,016 puan) tarafından
Ufff diyor ki ben başında olmadığım zaman çocukla ilgili birşey olur kardeşim koşar. Öyle sürekli gelen giden akrabalarım yok , 6 ayda bir belki
0 oy
(285 puan) tarafından
Akrabalara açısından bilemeyecegim ama evindirekt darıca merkezde tutun :)
(1,016 puan) tarafından
Canım ev tutuldu ama daha gidemedim . kazım Karabekir Mahallesi'nde
0 oy
tarafından
İzmitten geçer isen benim yerime yağmurun senden alacağı varmış ulannn diye bağırır mısın :))) şaka bir yana güzel şehir Kocaeli. 
(1,016 puan) tarafından
Haaa olur bağırırım:) ev tutuk eşyalar gitti ama biz gidemedik bekletiyorlar bizi
0 oy
(422 puan) tarafından
Havası kötü. Sırf bunun için yaşanmaz. 
(1,016 puan) tarafından
Yaaa tam tersi eşim temiz hava sahil var parklar var diye kandırıyor mu beni
(422 puan) tarafından
Bilemem :) hakkınızda hayırlısı :)
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Eskiii post.       
(1,016 puan) tarafından
:)) evet ama biz hala taşınamadık . Ev tutuldu eşyalar gitti biz burdayız