0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (371 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oğlum on ayını bir hafta geçti sürekli mizmizlaniyor gözleri kapanıyor ama uyumuyor benden başkasına gitmiyor sürekli kucak istiyor yemek yemiyor emmiyor uykudan gözleri kapanıyor ama uyumuyor gece kaç defa kalkıyorum bilmiyorum gündüz uykusu da yok en fazla yarım saat Allah aşkına bi akil verin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dişleri mı çıkıyor
(371 puan) tarafından
Yedi aylıkken alt iki tane çıktı üstte görünür birseyde yok bilemedim vallahi canım hiç biseyden memnun olmuyor oğlum gitti yerine bambaşka biri geldi
tarafından
Post kapanmış da bı doktora götür bana hiç normal gelmiyor sürekli uykusu var gibi olması
(371 puan) tarafından
Sürekli uykusu var gibi değil canım uyku saati geliyor uykusu var ama uyumuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumda aynıydı özellikle 7-11 ay arasında özellikle çıldırmış gibiydi 1 yaşından sonra azda olsa düzene girdi 
(371 puan) tarafından
Hiç böyle değildi onbes gündür bu şekilde canım ne yemek yapabiliyorum be başka birşey
tarafından
Dişlerdende olabilir birde rahatsız olunca sürekli anne istiyorlar
(371 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aynı benım kızı anlattın bnmkı de öyle. 10 gün snra tam 11 aylık olcaz
(371 puan) tarafından
Bazen tuvalete bile gidemiyorum bugün uyudu bi duş alayım dedim üç defa banyodan çıktım
(1,013 puan) tarafından
Bn eşim olmadan duş işine girmiyorum o bakıyor bn oyle grıyorum yoksa bnde sen gbı 3 değil 5 kere bile cıkarım
(371 puan) tarafından
Eşim çok geç geliyor işten hemen uyuyup kalıyor yorgunluktan ona da bişey diyemiyorum
0 oy
tarafından
Cnm diş olabilir 
(371 puan) tarafından
Üç aydır çıkacak diye bekliyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 2,614 göst.
0 oy
10 cevap 136 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy