0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Kizlar ilk yilimiz pahalı olması önemli değil ne alabilirim

18 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben baştan anlaştım hediye almayalım diye, lüks bir restorana yemek yemeye gittik, hediye almadık 
(428 puan) tarafından
Bizdemi oyle yapsak acaba 1 ay sonrada benim evlenme yildonumum:)
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Hiç birşey almadım :D 2 sene oldu. 
tarafından
Eşim bana dondurucu aldı bende ona tişört aldım oglumada aynı renk aldım civciv sarısı
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Yemeğe gittik masa hazırlattım marka spor ayakkabı ve saat aldım
0 oy
tarafından
13 yıldır ne o aldı nede ben 
0 oy
(817 puan) tarafından
Gömleği yoktu trendyoldan 5 tane gömlek almıştım birdahaki yılımızda zippo çakmak alacam çok seviyor o markanın çakmağını eşini sen daha iyi tanırsın canım ihtiyacı doğrultusunda kullanabileceği şeyler al bence saat alacaksan güzel bir marka olmalı onlarda biraz tuzlu erkeğe alınacak şeyler sınırlı zaten çakmak saat gömlek cüzdan :))
0 oy
(928 puan) tarafından
Ben ömrümü vermişim ona iki tane de çocuk biri de yolda ne alayım daha bacım almıyorum bişey :)
0 oy
tarafından
E beni aldı benle evlendin ya diye bahane edip biley almıyorum ben o alıyor 
(928 puan) tarafından
İyi diyon valla bacım ne güzel çocukta vermişsin ona bak :)
0 oy
tarafından
Yüzüğünü kaybetmisti canım ona yüzük aldım içine adımı ve evlilik tarihini yazardım gümüş bir yüzük 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Hiç bir şey almamıştım eşim pasta almıştı onu da kayınvalideler de yedik kayınbabam köyden gelmişti o gün :D 
0 oy
tarafından
Esim hep çiçek gönderirim bazen de hediye yanyana kalmadigimiz için özel günlerde hep çiçek hediye 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
spor ayakkabi aldim ben yarin bizkmde evlilik yil donumumuz
tarafından
Aa bizimde
0 oy
tarafından
Saat kemer cüzdan kartlık o bana birşey almadı 
0 oy
tarafından
ayy bizim ki de ayın  15de ertesi gün de eşimin doğum günü bende saat ve çakmak düşünüyorum bide yemeğe çıkarız. 2sini bir yapacağız artık.
tarafından
Hahaha yok artık benim de ayın 15 inde 17 sinde eşimin doğum günü. :)
tarafından
tesadüfe  bak ya ahahah bizim ki 15  16 valla ikisini 1 yapacağım ilk evlilik yıldönümümüz bakalim.
tarafından
Ahahah çok mutlu olun canm ya . Ben de 16 sında kutlicam ☺️ ikisini bir yapicam ugrasamam
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Daha aylar var parfüm aldım bak yıldönümü hediyesidir diye o da bana airpods bakıyor istemiştim
0 oy
(5,368 puan) tarafından

Sigara kullanıyor diye zippo çakmak aldım isim yazdırdım ama kullanmıyor kaybolurmuş hatıraymış:Dondan sonra da hep eksik nesi varsa onu aldım tişört felan 

0 oy
(805 puan) tarafından
Allah razı olsun yazdığınız icin
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Airpods almıştım 20 taksitle felan:DSimdi de Apple watch düşünüyorum ona da bi 70 taksit felan öderim  :D

0 oy
(48,502 puan) tarafından
almadim oda almadi almadin diyorum doğru almadim ne alayim diyo geceli bir ay olacak☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 581 göst.
0 oy
14 cevap 216 göst.
+1 oy
13 cevap 317 göst.

378,351 soru

11,324,817 cevap