0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından

kızlar birşey sormak istiyorum yada danışmak mı dersiniz ...

Kaynanam bir süre önce bana haksız yere beddua Edip yuzüme karşı andım olsun oğlumu bu sene evlendirecem diye . O zaman da 7 buçuk sekiz aylık hamileyim. (henüz doğurmadım:D)

Bende günlerce ağladım ağladım ağladım dedim Allahim bu haksızlığı ben kabul ettim sen kabul etme onun bana karşı kurduğu planları onun kizlarından çıkar diye . hep bunu söyledim . Çünkü hak etmemiştim . Neyse bir haftadır falan bir görümcem ailesine geldi . Kızıp gelmiş kocasına . Kocam beni istemiyor sen bana olmuyorsun diye   . Sonra düşündüm dedim zaten 20 yıldır bunlar anlaşamıyor ama şimdi  boşanma aşamasında çocukları bile yanında değil . sizce neyin nesidir bu 

9 Cevaplar

+1 oy
(937 puan) tarafından
Kız kaynanan kötüyse kızının ne suçu var öle dusunme lütfen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
 Herkes ne yasattiysa aynisini yasar    bence  
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Sen yine de başkasının mutsuzluguna sevinme sakın canım. Rabbim elbet kimsenin yanına koymaz yaptığını ama sen kötü düşünme boşver
(294 puan) tarafından
yok canım rabbim öyle bir konuma getirmesin  beni asla öyle birşey düşünmem çünkü hayat bu kime ne göstereceği belli olmaz
(2,365 puan) tarafından
Aynen canım öyle tabi. Hayırlısı olsun hakkında
0 oy
(327 puan) tarafından
Eden buluyor ama yine bir yuvanın yıkılması seni asla mutlu etmesin kaynanan cahilce konuşmuş ama sen öyle davranma
(294 puan) tarafından
yok canım kesinlikle öyle davranmam ve öyle de hissetmem çünkü ne olursa olsun ortada çocuklar var . Rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah
(327 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yanlış yapmışsın kimsenin suçunu evladı çekmemeli
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sen de demişsin 20 yıldır anlasamiyirlar diye ayrıca kaynanan sana yapmışsa kötülük evladından çıkması çok kötü bir şey biri bana kötülük yaptıysa aesinden çıkmasını istemezdim  ondan çıksın günah değil mi 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sakın birine beddua edip kötü bir sonuçla karşılasinca bedduam tuttu deme allaha havale et 
0 oy
tarafından
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez benim ablamı da kayınbabası ayırmaya kalktı neler çekti ama kendi kızının yuvası yanılacaktı ailesinin yanına geldi 1 yıl kaldı sonra eşi ile birleşti yani kimse kimsenin ahını almasın 
0 oy
(48,854 puan) tarafından
kaynana kizdiysam gorumcelerinin sucu ne ki dua ederkende beddua ederkende cok dikkat etmek lazım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
21 saat önce Diğer kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 534 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sekerportakali (2,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 271 göst.