0 oy
962 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Abim evlendi ailem bilezikler taktı ama gelin istemedi kabul etmem dedi Kız doktor ailem adet dendir al dedi almadı keisnlikle başka bir hediye mi alsak

34 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Saf mı acaba ya:Dkiz altın istenmez mi bu devirde:D

tarafından
İhtiyacı yok demek ki kuzum, ben olsam kendi evleri yoksa o altınlarla Ev hediye ederdim gelinime, onun hakkı o sonuçta
(7,972 puan) tarafından
Sorma ya ajdhdhhs
tarafından
Valla öyle cnm:)))
-Reklam-
+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Böyle bisey olamaz senaryo yazmayın 
(196 puan) tarafından
Neden olmasın, paraya pula altına gümüşe değer vermeyen insanlarda var hayatta
(7,654 puan) tarafından
Bu gelenektir
(196 puan) tarafından
Kız zaten Almanya  da yaşamış, gelenekler falan pek  umrunda değildir zaten
(7,654 puan) tarafından
Inanmadim
+1 oy
(48,704 puan) tarafından
☺️eski hesabın annecikti demi ne canukta evlendiler alyans bile istememisti
0 oy
(1,120 puan) tarafından
O nasıl gelinmiş kız öyle maşallah 
(1,120 puan) tarafından
Abin ne iş yapıyor
tarafından
Hukuk cu o
tarafından
Kız almanya-da yetişmiş çok farkli
tarafından
3 tane evi 2 tane dükkanı var ıhtiyacagim yok sağolun almis kadar oldum dedi
(1,120 puan) tarafından
Belki aileyi düşündüyse zora sokmak istememiştir
0 oy
(428 puan) tarafından
Ne farkı varmis doktor oluncada ablamın eltiside doktor10 tane bileziği takiverdiler hayir demedi :))) yeğenlerim doktor aman bize altin takmasın demiyorlar :))
tarafından
Ihtiyacagim yok dedi
(428 puan) tarafından
Sonra bana birsey takmadı deniyor gun gelir demez insallah
tarafından
önemli olan mutlu olmak birşey istemedim dedi
(428 puan) tarafından
Siz bilirsiniz valla ablamda istememisti malı var diye eltisine takınca bakmış kalmıştı:)) keske isteseydim demisti. Başka eltisi olacaksa ilerde içinde uhde kalmaz inşallah
0 oy
tarafından
Ne gzl düşünmhs canm sizi
0 oy
tarafından
Hiç birşey almayın ozaman kız hiç birşey istemiyor demekki 
0 oy
tarafından
Bende istemedim bi alyansla tektaş aldırdım bilezik takmam gerek yok dedim ama şimdi pişmanım onları masrafa sokmadığım için.. Dış çekime bile para verdirmedim bacımı çağırdım o çekti yetenekli bu konuda..
(48,704 puan) tarafından
bende cogu seyde gerek yok dedim ☺️
(196 puan) tarafından
Ben de fazla masraf yaptırmadım  ama, karşıdakinin durumuna göre bazen yaptırmak da gerekiyor aslında diye düşünüyorum
tarafından
Olmadığından değil takmayı sevmiyom diye istemedim ama şuan sırf onları niye masrafa sokmadım diye kendime kızıyorum.. hakediyolar çünkü..
0 oy
(327 puan) tarafından
Baksana ihtiyacım yok demiş ne kadar düşünceli ama takıp takiştırabilirdi gösteriş yapabilirdi ama yapmadı bu onun karakterini ortaya koyuyor ve bak yine de o altınlar bir şekilde dönüp dolaşıp onu bulacak yeter ki Rabbim nasip etsin oluyor işte. Canım bence ona çok güzel ya bir pırlanta kararı düşük de olsa bir kolye veya künye alabilirsin
(327 puan) tarafından
Böyle zarif Kibar birşey olabilir
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bilezik değerinde pahalı pırlanta bir takı yapabilirler. Bilezik takmayi sevmiyordur. Yatırım olarak da görmüyor demekki. 
0 oy
tarafından
Evlendiler mi hayırlı olsun önceden yazdığınıda hatırlıyorum en güzelini yaptı 
tarafından
Dimi daha yakinda alyans istemiyor diye post acmisi arkadaş ne cabuk dugun yaptilar
tarafından
Doktor yazınca hatırladım yoksa hatırlamazdım :)
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kabul etmese bile kenarda dursun coluk cocuk olunca verirsiniz
0 oy
(46 puan) tarafından
Oda değiişikmiş sizde hediye felan alın bari ne alırsınız bilemem ne bileyiim tamam harcamak istemiyo madem sevmigo veya ihtiyacı yok alırsın biyere bağışlarsın çokmu zengin sizin gelin
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Gözü tok demekki maşallah bizde öle bı gelin aldık ev kızıydı başta söyledi kendinize hiç o kadar masrafa sokmayın gerek yok bir tane bile taksaniz yeter demişti yıllar oldu hala öle hanım hanimcik gözü hiç biseyde yok
(196 puan) tarafından
MaşaAllah ya ne güzel insanlar da var hayatta, gösteriş düşkünü olmayan, mütevazi, kendini bilen
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Herşey altin mi bence insanin mululugu huzuru olsun önce ve doktorsa güzel bi maaşı vardır eee bizdik de tapılmaz ki hastanede :)

(2,165 puan) tarafından
Sadece hastanemi bu kız hiç özel günlere gitmeyecek mi düğün ev gezmesi vs vs :D yani helal olsun valla imrendim doğrusu
(196 puan) tarafından
Ay düğün ev gezmesi bile olsa takılmazki ne öyle görgüsüz gibi şıngır şıngır, okumuş yazmış doktor  olmuş kız  sonuçta, bilezik yerine kibar bir künye taksa yeter yani
0 oy
tarafından
Aa ilk defa duydum 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
O nasıl yengeymis Allah herkese öyle hayırlı gelin nasip etsin 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Tam müge anlı İn anlattığı kadın biçimi. Helal olsun.. Bilezik falan almıyorsa onların adına banka hesabı açıp abinle eşi adına parasını yatırın.. Belki bir gün lazım olur kullanırlar. Ayrıca doktorluk meslegını icra ediyorsa güzel maaşı vardır. 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız ne ara evlendiler daha geçen gün istemediniz mi
0 oy
tarafından
Kzi kaç yaşında canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 317 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (763 puan) tarafından soruldu
+3 oy
21 cevap 666 göst.
13 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 888 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
15 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

380,358 soru

11,388,625 cevap

34,894 kullanıcı

...