0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından

image

Hanımlar aynı böyle beyazlı ama akıntı gibi değil bundan daha çok miktarda su geldi suyum olabilir mi ?

10 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından

En İyi Cevap
Birde dünden beri bacaklarımı kapatamıyorum ve belimde agrı var yürüyemiyorum bile 39+3 gebeliğim
(23 puan) tarafından
Ay allh yardımcın olsun bende ayniydim kendimi taşıyamaz olmuştum ne zaman gelicek acaba die bekiyodum 39 +0da geldi şuan 7 aylık oldu gelir merak etme akıntı bu şekilde yatağa akmaz die düşünüyorum bence doktora git
(395 puan) tarafından
Yok bu resim benim değil çamaşırıma geldi benim sanki regl gibi hissettim baktığımda ufak beyazlık etrafı da su gördüm sızıntı mı diye düşündüm çünkü akıntı olucak kadar az değildi
tarafından
Haftan bitmiş artık cnaim doğumun başlamış olabilir bir gidip muayene olsan iyi olur hayırla sağlıkla alırsın bebisi kucağına inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide hep ic camasirim islanyordum bende anlam veremyordum acaba altmami kacryorum diyodum ama yok yani oyle olsa bilirdim bide su gibi koku filan da yok zaten doktora gitigimde suyumn az oldunu soyledu
(395 puan) tarafından
Bu alttaki beyaz çamaşır varya o şekilde oldu benimkide
tarafından
Tam iste su  gibi benimde oyleydi ama benimki besinci aydan beri oyleydi senin dogmuna az kalmis su okadar olmaz szdrmis olabikir sadece ama bence git bi acile belki dogumun baslams olabilir
(395 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
0 oy
(7,959 puan) tarafından
39+1 im suyumun  sızdığını nasıl anlayabilirm ki 
(395 puan) tarafından
Bende anlamadım valla
(7,959 puan) tarafından
Kağıt havlu koyuyorm ben farkedeyim die ama sürekli akıntı gibi görünüyor
0 oy
tarafından
Akıntıdır canım benimde son haftalar çok fazla geliyordu ama yinede doktora görün nolur nolmaz
(395 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
0 oy
(15,845 puan) tarafından
38+5 de suyum geldi ama bu şekilde değil şu olsa.hissedersin tutamazsın tıs gibi değil sızıyor da olabilir ama bu kadar küçük olmaz ve saftır renksizdir kokusuzdur 
(395 puan) tarafından
Bak alttaki beyaz çamaşır varya okadar geldi regl olur gibi geldi birde tutamadım da ama kaldı buladarda ne olduğunu anlayamadım
(15,845 puan) tarafından
Hastaneye git bı istersen
(395 puan) tarafından
Biraz daha bekleyeyim dedim tekrar ederse gidicem
0 oy
(866 puan) tarafından
O akıntı çok farklı anlamaman imkansız farz etki içinde su dolu bir balon var o birden açılıp su dökülüyor tazyikli, tabi herkezde farklı olabilir kimisinde azar azar kimisinde birden boşaltıyor benm birden boşalmıştı 
0 oy
(5,614 puan) tarafından
Canım suyun sızmasını bakarak anlayamazmışsın onu anlamak için özel kağıtlar varmış akintin olabilir son zaman dönemin ama yine de emin olmak için hastaneye mutlaka git 
0 oy
(215 puan) tarafından
Canim benim suyum bir anda geldi ped koydum 1 dk komple islandi sonra havlu koydum 5 dk falan geçmedi o da komple islanmis ti o aniden gelir boyle olmaz
0 oy
tarafından
Günün de gelmiş düzenli bı şekilde kasılma hissedersen bence hastaneye git hemen 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zarifedoner (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnnnak (1,838 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,436 soru

11,475,135 cevap

35,080 kullanıcı

...