0 oy
757 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Canlar oğlum 21 aylık sofrada reçel görüyor bir iki kere yedi şimdi yiyor sabahları , ama ben istemiyorum şeker diye.. Eşime vermeyelim git onun yerine bal al marketten dedim. O da hangisi iyiyse bak netten alırım dedi .

Siz hargisini önerirsin? BİM balparmak hileli çıkmıştı bir ara

13 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
En güzeli güvenilir bi yerden almak 
(1,016 puan) tarafından
İşte küçük ilçedeyiz öyle bal satan yok ki!
(7,654 puan) tarafından
Aslinda küçük yerlerde daha kolay ulasilabilir aktar vs de mi yok
(1,016 puan) tarafından
Aktar için şimdi dedim, bakalım akşam bakayım dedi eşim
(7,654 puan) tarafından
EN iyi o sekilde
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Bal parmak aliyorum memnunum market balları hepsi yüz de yüz doğal değildir eğer tam doğal istiyorsan köylerden getirtmen gerekiyor
(1,016 puan) tarafından
Küçük bir ilçedeyiz, olmadı yaz meyveleriyle kendim yapmaya çalışayım. Bu seferde benim yaptığımı yemez belki, malum reçel çok tatlı ben şeker çok koymam
0 oy
(1,206 puan) tarafından
O balların içinde çok fazla katkı maddesi var ayrıca şeker oranı çok yüksek.  Onları yedircegine reçel ev yapımı ise onlari yedr. Yada hazır yaz mevsimi meyveler bu kadar çok kendin evde ona göre marmelat tarzı şeyler yap şekersiz
(1,016 puan) tarafından
Canım  reçel ev yapımı değil, ama aklıma yattı oturup kendim yapayım:)
(1,206 puan) tarafından
Tamam bakalım kolay gelsin  seninkilere alışsın biran önce yoksa diğerinden vazgeçemez.
(1,016 puan) tarafından
Sağol canım. Ya reçel yaparsam az şekerli yaparım muhakkak, sanırım reçel çok şekerli diye yiyor. Benim yaptığımı yer mi bilmiyorum
0 oy
(29 puan) tarafından
Bal,tereyağı ve köy peynirini yöresel ve güvenilir yerlerden alıyorum. İstanbul 'a kargoyla iki günde geliyor. Hem katkısız oluyor hem de aynı fiyata organik almış oluyorum
(1,016 puan) tarafından
Hommm! Ben doğudayım canım ilçe küçük market belki iyidir dedim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aktar varsa aktardan al canım en iyisi 
(1,016 puan) tarafından
Akşam eşim soracak bir
0 oy
(44,724 puan) tarafından
İnan hiçbiri biz bakkaldan alıyoruz Karslı kendisi memleketten getirtiyo çok sayıda değil yarım kiloluk şişe 100 lira ama bal yani gelince önce bize bı ayırır benimde çocuklar çok seviyo
(1,016 puan) tarafından
Biz Kars'tah getirtilorduk ama maalesef artık alamıyoruz mesafe girdi. Emin değilim market ballarında
0 oy
tarafından
Balparmak kullaniyorz biz canm yada artvindrn getirtiyorz
(1,016 puan) tarafından
Balparmak sanki hileli çıkmıştı ya
0 oy
(749 puan) tarafından
Hepsi sahte bı a101 orjinalde yakin
(1,016 puan) tarafından
Gerçekten mi? Çok tuhaf değil mi migroş falanda mı sahte satıyor
(749 puan) tarafından
Çoğunluğu gerçek degl canim migrostan almadım   tabağa biraz. Bal köy sonra üstten   biraz. Şu hafif hafif çalkala  petek şekli çıkarsa orjinal bn öyle denedim çoğunda net çıkmadi a101 dekinde çıktı
0 oy
tarafından
Ben 101 aldım gzldi
(1,016 puan) tarafından
Emin alamadım iyi midir diye
tarafından
İyi vala cnm ben bgnerek aliyom
0 oy
tarafından
Pazar yokmu pazar balları daha iyi oluyor 
(1,016 puan) tarafından
Yok can ilçe küçük pazar oymaz burda.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm instagramdan arı hayat selma aydın arı urunleri yaz cikar tamamen doğal aricilik yapiyor kadın bnde kizma karisim bal aldm 
(1,016 puan) tarafından
Hım güvenilir midir? İnceleyeyim
(5,272 puan) tarafından
İncele ben alıyorum sen bilirsin
0 oy
(4,257 puan) tarafından
Suan piyasada ki en iyisi balparmak , ya da guvendiginiz birisi varsa ondan isteyeceksiniz
(1,016 puan) tarafından
Güvenilir yok yani daha doğrusu bal satan yok bilmiyorum yada. Ama balparmak sanki hileli çıkmıştı
(4,257 puan) tarafından
Yok canim suan en iyisi o, istersen teste bile gonderebiliyosun
0 oy
(4,257 puan) tarafından
Bi de yenigun marka seker ilavesiz recel var, onu tavsiye ederim recel seviyosa, icinde kullanilan meyvenin sekeri ve elma suyunun sekeri var, baska seker yok, katki maddeside yok diye biliyorum isterseniz bi arastirin
(1,016 puan) tarafından
Yenigün reçel mi? Acaba marketlerde bulundu mu  hiç denk gelmedim
(4,257 puan) tarafından
Evet yenigun, ben migrosta denk gelmistim ilk, ama kendi internet sitelerinde de satisi var, visne receli anne receli gibi bol taneli, mayhos eksi seviyosanizda portakal kabugu cok guzel

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 246 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
29 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1oğlum1kızım (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 641 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,904 soru

11,404,068 cevap

34,942 kullanıcı

...