0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
sdddddddddddd

2 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım sanırım küçük bir ameliyat gibiymiş. Hpv fln mı vardı sende. Rabbim şifa versin inşaAllah. Nerde oturuyorsun? 
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım. İhmal etme ve erteleme çünkü ilerler Allah korusun. Nerde oturuyorsun ilçe olarak Eyüp alibeyköy tarafındaysan çocuklar için yardımcı olurum. Annemden biliyorum bu hastalığı ihmal ettiği için çok çekti burdaki arkadaşlar bilir kaç kez post açıp dua istedim annem için. Dediğim gibi yakınsan elimden geldiğince yardımcı olurum burdan görüştüğüm tlfonda konuştuğum arkadaşlar var. Güvenebilir misin bilmiyorum ama istersen görüşürüz benimde 2 tane kızım var. Yada gelebilirse annen yada kayınvaliden gelsin bi kaç gün ama erteleme erken müdahale herzaman iyidir. Rabbim yardımcın olsun inşaAllah.
tarafından
Ah cok tesekkur ederim inan dusunmen destek olmak istemen bile yeter.. annemi 17 yasinda kaybettim kayinvalidem ağrı'da, gorumcemler falan da ordalar e kardesim de yok kaldim tek yani :) dogumda esimle tektik baya senlikliydi :) yine esimle atlatiriz bi sekilde artik napalim allah beterinden saklasin ne dermansiz dertler var. bi sekil giricem ise artik ertelemek de tehlikeli dedigin gibi. Allah annecigine saglik versin bir daha yasanmasin gecsin gitsin insallah. Ah bu kadinlarin cektigi nedir ya rahim agzi ya gogus vuruyor ihmale gelmiyor hic :(
(2,323 puan) tarafından
Rica ederim canım. Yine aklında bulunsun her zaman yardımcı olmak isterim çocukların için.
Yani bi nevi sezaryen doğum gibi olur eşin 2  3 gün işe gitmezse iyi olur senin için.
Annenin mekanı cennet olsun inşaAllah Rabbim rahmet eylesin inşaAllah.
Annem şuan iyi çok şükür hamdolsun. İnşaAllah sende çok iyi olursun Rabbim seni evlatlarına bağışlasın inşaAllah ❤️☺️
tarafından
Evet esimi ayarlicaz artik napalim iyi gunde kotu gunde sonucta :)
Coook tesekkur ederim icim rahatladi valla annenin iyi olmasina da cok sevindim darisi tum sifa bekleyenlere :)
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İki gün oldu biyopsi oldum bende canım 15 dk faln sürdü 3 gündür kanama var ağrı çok az oluyor ilk günü ama ikinci gün benim baya oldu biyopsi alırken bayilck hale geldim Bi ara canım bakalım bnm ne çıkacak 
tarafından
Biyopsiyi valla 6 ayda bi veriyorum ben :( biraz acili bi islem evet cok sevimsiz :( son biyopsimin sonucu pek iyi gelmedi simdi bi sonraki asamaya gecicez ama iste bakalim. İnsallah senin sonuclarin da tertemiz gelir.
(4,061 puan) tarafından
İnş canm da doktor pek iyi konuşmadı bakalım ne olacak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Topcu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sabiha arslan (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 349 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,546 cevap

35,065 kullanıcı

...