0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İsim vermiycem yeni doğum yapti eşi cezaevindeydi hatta görüşe falan gidememisti bebek dolayısıyla cokda iyi birine benziyordu göremedim sanki iki gündür haberiniz varmı 

5 Cevaplar

0 oy
(15,824 puan) tarafından
Aylinnn mi buralarda oo dün burdaydi
tarafından
Allah Allah goremedim evet aylindi
(15,824 puan) tarafından
Bugün farketmeden ama dün burdaydi
tarafından
Hm tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Hee kankam olur kendisi :D girmiyor çok.
(932 puan) tarafından
Kız kız adam kadin ismiyle girip artu 18nsorular soruomus hee sen orda uye deilmisn askim
(12,979 puan) tarafından
Yok ben hamile miyim ne işim olsun :D
(932 puan) tarafından
Ben hemilemiyim ajajajaj
(12,979 puan) tarafından
Ne bileyim niye duruyon :D
(932 puan) tarafından
Kiz oranin sorularina okuyup guluom biri yazmis salincakta sallandim bebegime bisey olurmu kimi yazmis yerden bisey aldim bebegim dusmusmudur anam cok komikler loo ajajaj
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çıkaramadım          
(44,603 puan) tarafından
Viii senmiydin:D kusura bakma aşkım ya
(932 puan) tarafından
Sayfada bi minikanne bide benim herif ceza ewinde asko jaajajaj allah kimseye gostermesin yaaa
(44,603 puan) tarafından
Ayyy rabbim sizleri kavustursun inşallah:((
(932 puan) tarafından
Aminnnnn kuzum cokkk aminnnn
tarafından
Birinin daha vardı eşi cezaevinde çıkmış ama müslüman anne geçen bana yazmış ti mektup için internetten gönderebilirsin diy
0 oy
tarafından
Aylin sessizlerde oynuyor o buralardadir:)
tarafından
Artk ne dedi ne yaptı blmiyorum pişmanlığın gözünü seveyim yaaaa sesindeki pişmanlık istemezsen kapatayım falan
(932 puan) tarafından
Yazik kiz sende adami orda uzmeee ceza ewinde kim bilir ne halde aklindam neler gecio kuzum. Bnmki sirf beni ruyasinda gormus aradi agzima sicti seni oldururum dio bak ruya he
tarafından
Kız üzecek birşey yapsam amenna dersin de kuruntu yapıyor kendi kendine kız saydı saydı saydı saydiiii ağlattı beni ordan dkaika uyarısı verdiler hadi tatlıya bagliyalim diyor deidm tatlıya baglancak birşey kaldimi bagliyabiliyorsan sen bagla neyse konuşmadım snra elini cama koyuyor öpücük atıyor seni seviyorum falan yapıyor snra kalktık karnıma bakmaya çalışıyor bakmak istiyor bende dönmedim seni seviyorum falanda demedim hicbirsey yapmadım çıktım eve geldim evi dağıtım tabi herşeyi paramparça yaptım bir tane çerçeve bırakmadım 2 saat geçti baktım cezaevi numarasndan açtım baktım o nasıl aradın dedim sesi kötüydü belliydi pusmanligi istersen kapatim dedi deidm kapat falan baya bağırdım çağırdım snra diyorki saçmalama sen benim karimsin olur böyle şeyler gönlümü almaya çalışıyor
(932 puan) tarafından
Altran al kuzm aynen olur oyle seyler hic kolay deil onlarin yasadigi iceri girmeyen bilemez allah yardmcilari olsun
tarafından
Bakalım henüz karar vermedim mektubunu bekliyorum onun ne yazicak
0 oy
(932 puan) tarafından
Iste geldim.burdaim ajajaaj kuzum ewet ya ogun gidemedim ama gecen hafta wardi gittim rabbime sukur 19 tekrar war bu sefer bi aksilik cikmazsa oglumla gitcem ilk kez gorcek.babasi dua edinde bi aksilik cikmasin nolur ❤
(932 puan) tarafından
Askim werdimde 2 gndr ugrasiom naptim ne ettim geri atio yaa ogruo zorla weriom ama agzindan dusuruyor hep tam. Boyle uzun uzun ememio emzikmi ufsk acaba dicem 0 6 ay aldim cnm
(15,824 puan) tarafından
Ayy o emziği hiç sorma benim oğlan 46 günlük yokk tutmuyo atıp duruyo midesi bulaniyoo
(932 puan) tarafından
Ama.kuzum tuttrmam lazim hic bana rahat wermiyor surekli mememde ayiptr soylemesi 1 ayda 3 kez dus aldm ymk yapmak wc girmk bile bna lux
tarafından
Çok zor ya hepsinin tuttuğu emzik varmış avent mi ne onu denedinmi
(932 puan) tarafından
Onu aldim askim zaten ama hala ugrasiom

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 327 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 406 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 438 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...