+1 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben balkon kapısını açar açmaz ****** üstüme koştu bende korkudan çığlık attım sonra duvara çıkmış elektrikli ile çektim toz torbasız kapının önüne koydum sorun şu ki kaşınıyorum sanki vücudumda geziyorlar savaştan çıkmışa döndüm evim hep toplu saçım başıma berbat durumda midem hala bulanıyor fobim var. Kertenkele kurbağa ve fare fobim var. Böyle olmasının sebebi ise tranva yaşamış olmam. 14 yaşımda köyde yaşarken evleri temizliklemek için dış kapıyı açtım. Amaç yaz ayı olduğu için ceyran yapsın dedim hava çok sıcaktı oruçtum. O arada evi temizlerken kurbağa girmiş içeri. Koltuğun altına. Ben yer yatağında yatıyordum gece 4 te uyku esnasında yatakta elime almışım kurbağayı sonra firlatirken uyandım çığlık çığlığa bağırınca evdeki herkes kendini dışarı attı en son babanem kırmızı donuyla koltuğun üstünde imdat diyordu. Bacakları tutmadığı için dışarı çıkmamıştı. Ben kurbağa diye bagirmadim sadece çığlık atınca bizimkiler bisey oldu sanmış. Kurbağayı dedem aldı çıkardı evden. 3 gün çamaşır suyuyla elimi yıkmaktan ellerim yara olmuştu. Aynı olay farede de oldu. Yer yatağı açmak için yüklükten döşek indirirken bir de baktım kocam fareyle burun buruna geldim yine kapı açıkti yaz olduğu için. Bağırıp kaçında evdeki herkeste arkamdan bağırıp kaçmaya başladı dışarı. Yine dedem çıkardı onuda. Kertenkele ise mutfak penceresine çok geliyordu. Sineklik vardı mutfak canımda yapışıp gitmiyorlardi tiksiniyordum. Ben hayvanlara zarar veremem ama çok tiksinirim elimde olmadan. Midem bulanıyor görünce. Hiç bir hayvana bile isteye dokunmadım bu zamana kadar. ****** beslenen evde bir bardak su dahi içemem. Bu benim hassas noktam sevmediğim için değil tranvalarim çok olduğu için ürküyorum. Kaşınıyorum nefesim kesiliyor sabahtan beri evi döktüm resmen bahar temizliği yapıyorum. Kısacası yükseklik kapalı alan fobisi gibi bir şey benimki. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
tarafından
Ay çok sağol yeminle büyük bir savaştı
tarafından
Tahmin ede biliyorum annemde Senin gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ikinizde sabahtir koşuyorsunuz Yarışı kim kazandı:D canim kimse hoslanmaz benimde  evime girdi çok alakasız eniştemi çağırdım olmasa çocuklari alip evden cikacaktim

tarafından
Ben kazandım ama kaşınıyorum öldüm resmen ya bacaklarım tutmuyor gözüm hep sağda solda acaba başka var mı diye tedirgin geziyorum evde midem bulanıyor çok büyük bir badire atlattım ayy huylaniypeum
tarafından
Canim korkma da insallah dogurmamistir
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Ayy çok kötü yaa bende korkarım hem tiksinirim geçmiş olsun canım unutmaya calis duş felan al biseyler le uğraş takık kalma 
tarafından
Zaten tüm evi bozdum canım daha çıkamadım içinden ancak gece çıkarım bir duş alıp yatarım sonra yeminle ya huylanmaktan öldüm tedirginim başka bir yerde var diye korkuyorum
(44,718 puan) tarafından
Yoktur olsa illa görürsün hızlı giden bi ****** yerinde durmaz bı tane girmiştir oda çıkmış zaten balkonu cami açık birak birde kaynanamın bir lafı var dışarı hayvanı içerde durmaz hep der benim evime yarasa da girmişti o gün her yeri dayayıp açıp kaynanama gidip yatmıştım
0 oy
tarafından
Kız köyde yaşamış biri olarak nasıl böyle şeylerden korkuyorsun ben 2 gün önce bizim köyde yılan gördüm kapının önünde yılan görsen ölürsün herhalde :) geçmiş olsun 
tarafından
Yok canım tek korkmadığım ****** yılandir çok öldürdüm. Onun dışında her hayvandan korkarım küçükken yılanı öldürüp boynumuza dolar çocuklarla birbirimizi korkutuyorduk o yüzden korkmuyorum ondan ama onun dışında bütün hayvanlar beni korkutuyor kızımda korkar mesela ama onu etkileyecek hiç bir şey yapmadım kendi kendine korkuyor onunda tek sevdiği kedi
tarafından
Çocuk ta senden görmüş ki sevmiyor bende böcek vss korkarım ama kızıma hep onlara zarar verme sev derim. Kız seninkide baya degişik miş :D yılan öldürüp boğazına asmak bence onlardan çok yılan daha korkutucu
0 oy
(3,862 puan) tarafından
eve kertenkele girse ben de cok korkarim canim gecmis olsun . 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım ama insanlar onada linç etti sanki ben doğal ortamda yaşıyorum ormanda falan
tarafından
Ya guldurme cocuk salliyorum :D
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Ya inan kusura bakma ama baba annemin kırmizi donuyla imdat diyodu da ben koptum Allah seni napmasin:D:D

0 oy
tarafından

Hahahahahahahaha koptum ya kapıyı açtım üstüme koştu diyince :D bende çığlık attım kaçtım diyişine tahmin ettim baya güldüm

0 oy
(504 puan) tarafından
Gecmis olsun canm seni çok iyi anlıyorum bende de böcek fobik var iyyy çok nefret ederimm kaşımışım . Geçen gün  erindim klozette grmedim normal lavaboya girim dedim arada sinek olur büyük sineklerden terligime ayağıma konar felan bende yine o sandım bakmadım ayağıma sonra bisey yürüdüğünü gördüm bi bak5im kertenkele yavrusu çalındım resmen ayağını bi salladım ****** karşı duvara düştü bi kova su döktüm sonra yine çıktı lavabonun içinden aklım çıktı valla seni çok iyi anlıyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 257 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 836 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.