+2 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Kızlar biberon emzik ve meyve yemesi için aparat diş kaşıyıcı bunşar nasıl yıkanmalı kaynatmalımıyız erimezmi kaynatırsak emziğe bakdım sadece 5 dk kaynatın diyo ama tereddüttryim ya erirse 

5 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Erimiyo bı kaç kez emzik aldım hep kaynattim birşey olmuyo
(91 puan) tarafından
Bende denerim o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynatıyorum cnm ben 10 dakika falan bazende elimle yıkıyorum sabunla
(91 puan) tarafından
İlk olcağı için kaynatmak  istiyorum mikrobu kırılsın iyice diye kaynatıcam bakalım
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Biberon temizleyici deterjan var ebebek de. Onunla ve biberon fırçası ile yemizleyip kaynatiyorum. Biberon fırçası da avent olanı öneririm diğerleri ise yaramıyor pek.
(91 puan) tarafından
Biveron fırcası bime gelmişti onu aldım bakalım yaramazsa kötü cıkarsa alırım daha iyisini herangi bir deterjan kullanmak istemiyorum onlara bilmiyorum bakalım
(4,666 puan) tarafından
Dedigim deterjan tamamen bitkisel ve kullanmanı tavsiye ederim. Neden dersen sadece şu ile mama ve sütün yağını çıkaramıyorsun biberondan sonrasında biberon ucunda koku oluyor.
(91 puan) tarafından
Tamam cnm sağol tavsiyeni dikkate alıp arıitırıcam kullanırım mutlaka
0 oy
(1,358 puan) tarafından
İlk kullanimdan önce kaynatirim sonrasında emzik biberon temizleyicisi ile temizlerim ayrı süngeri olur hep 
(91 puan) tarafından
Sağol cnm bende kaynatıcam
0 oy
(465 puan) tarafından
Kiz ne erimesi ben ketilin icine atiyom emzikleri biboran uclarini en az 10 dakka kaynatiyom sonra cikariyom kopukld yikiyip bidaha kaynatiyorum 
(91 puan) tarafından
10 dk da cokmuş kız korkarım 5 dk kaynatıcam ama :)
(465 puan) tarafından
Aslinda 2 3 dakka bile yeterli de icim rahat etmiyo :D
(91 puan) tarafından
İnsan nasılda evladı için tedirgin oluyor 1 dk bile kaynatsan mikromu nerdeyse kırılmış olcak ama işte anne yüreği 10 dk kaynatmassa rahat edemez :D şaka bir yana birşey olmuyor madem 10 dk kaynatmak daha güzel
(465 puan) tarafından
aynen aynen :D kaynat valla onlari kaynatirken ben mutlu oluyorum :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 126 göst.
0 oy
8 cevap 159 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 973 göst.
0 oy
0 cevap 84 göst.
22 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde guer_ bozaner (6 puan) tarafından soruldu

374,700 soru

11,208,033 cevap

34,512 kullanıcı

...