0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar bebeğim sabaha kadar sancıdan kıvranıyor ne iyi gelir damla kullandm birşeye yaramadı :(((

4 Cevaplar

0 oy
(3,608 puan) tarafından
Damla bir anda işe yaramaz canım sürekli ve aynı saatlerde kullanman gerek ikincisi youtubede gaz masajları var onları izle gerçekten işe yarıyor 
(54 puan) tarafından
Sürekli sırtına mesaj yapıyorum ama hiç işe yaramıyor.
Bakarım youtubedan canım çok sağol
(3,608 puan) tarafından
Hangi damlayı kullaniyorsun
(54 puan) tarafından
Enterogis damla sadece bugün kullandm
(3,608 puan) tarafından
Biogia da öneririm bağırsak düzenleyici etkisini görürsün
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İshal derken o haftalarda bebek çok kaka yapar  ishalden şüpheleniyor isen doktora götürmelisin daha cok kucuk su kaybi olur

Gaz vardie buyuk ihtimal masaj yap ayaklarini sıcak tut 
(54 puan) tarafından
Evet daha bikac günlükken ishal oldu doktora götürdük tahlil yaptıllar normal dedi doktor anlamadm gitti görenler şok oluyor hiç böyle birşey görmedik diyorlar bende korkuyorum sürekli emziriyorum tabi
(12,777 puan) tarafından
Surekli sancisi var diye emzirmek daha vok gaz sancisina sebep olabiliyor 2 saatte bir ve guzelce gaz masaji ve gaz damlasi ile geçecek bu günler sabret
Normal diyolar kse ishal değildir iste o ustten emer alttan doldurur 40 olunca duzelir
(54 puan) tarafından
Sancısı için değilde ishal olduğu için  sürekli emziyorum Allah korusun su kaybı olabilir, inşallah geçer geçene kadarda anamız ağlar:)
0 oy
tarafından
9 günlük bebeğin kakası zaten sıvı olur ve gün içinde çok sayıda kaka yapabilir ishal olması için günde 7-8defa kaka yapması gerekir öncelikle bunu söylemek isterim sonrasında sancısı başlaması için erken henüz belki karnı açtır önce tok olduğundan emin ol. Kendin gaz yapan yiyeceklerden uzak dur rezene çayı iç kimyon çayı iç sütünden geçer gazını alır bebeğininn
(54 puan) tarafından
Canm abartısız  6,7 defa yapıyor ve bebeğim tok olduğuna eminim sütüm var ,bebek kıvranıyor sürekli bagirsakalrindsn sesler geliyor. Aslında yeme içmeme de dikkat ederim  rezene çayı içerim güzel fikir almıştım ama hiç içmedim sağol canım
tarafından
İç canım her yediğin şeye kimyon at bi de. Hava sıcak deme karnını sıcak tut bebişinin
(54 puan) tarafından
Kimyon ilk defa duydum denicem canm çok sağol Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
İshal olduğunu nasıl anladın canım ilk başlarda bebekler sıvı ve sık yaparlar ishal değildir bence gaz damlası kullan düzenli bir şekilde biogaia ve metsil kullandım çok işe yaramıştı
(54 puan) tarafından
Afedersin su gibi akıyordu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde GizemGY (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kvsrkcdy123 (24 puan) tarafından soruldu