0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (579 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında birlikte uyuyoruz yer yatağında. Eşim yurt dışına çıktı bende annemde kalıyorum geçici bir süreliğine ve yer yatağında yatıyoruz bebişim le. Ama o kadar çok dönüyor ki sizin bebişler de öyle mi. Böyle uyuduğu yerle kalktığı yer aynı değil elinden gelse başka odada uyanacak :) 

14 Cevaplar

0 oy
(4,998 puan) tarafından

Evet benimde oğlum öyleydi bence yerde daha çok rahat ediyorlar özgürce :D

Ama kötü yanı yanında kimse yatamıyor şimdi çok felaket tür atıyor yatakta 2.5 yasinda suan 

(579 puan) tarafından
Hala yer yatağında mı peki :)
(4,998 puan) tarafından
Tabiki :) yüksekte yatamıyor geçen yanımda yatti yataktan düştü
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Asla benle veya bir başkasıyla uyumaz 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Sabah kapı eşiğinde bulmuştum bikere resmen geziyordu uyurken şimdi beşikte çıkamıyo :D

(579 puan) tarafından
Kıpır kıpırlar vallahi :)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Az kapı ağzından parkelerden toplamadım şuan biraz daha durulmuş en azından sadece yatağının dışında yatıyor ;) 
(579 puan) tarafından
Gerçekten mi ya yalnız değilim demekki :)
0 oy
tarafından
Bizde de aynı canım beşik olmasa alır başını gider
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oğlum 7aylık oda öyle bende iki gündür annemde kalıyorum ben yerde yatıyorum oğlumuda koltuğa yatırıyorum gece üstüme düşüyo çok dönüyo 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben akrabalarımızın oğlunda görmüştüm onu.. Bi yere gideceklerdi, biz de daha çocuktuk, gelin bizde yatın bizim çocuk yalnız kalmasın ama çekyata yatırmayın demişlerdi.. Çocuk sabaha kadar odanın her yerini gezmişti döne döne :) 
(579 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(671 puan) tarafından
Hahaha benim kızımda öle. Yerde yatırıyorum.
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kızda çok deli yatiyor beraber yatıyoruz ayaklari yüzümde falan oluyor bı ara kendi uykuya daldigindan odadaydi kapiyida ortmustum ses gitmesin diye gelmiş kapının ağzına yatmış bı saat kapıyı acmaya ugrasmistik eşimle
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende 1 yaşından sonra besiginde yatırmaya başladım ondan önce eşimle aramda yatardı ama dönmeye başladıktan sonra sabah uyanınca oglumu ayaklarımın dibinde yada yatağın diğer ucunda babasının yanında bulurdum döne döne esimin üstünden yanına gitmiş oluyodu:D:D sonra besiginde yatırmaya başladım ben normal koyuyodum yani başı besihin başlığına gelicek şekilde yatırıyorum sabah bi bakıyorum ya diğer başa dönmüş yada beşigin eni varya o şekilde uyuyo ayakları havada dayamış besigin korumaliklarina o şekilde uyuyo:D

0 oy
(930 puan) tarafından
Benim oglanda 3 buçuk aylık oda öyle valla   hiç durmuyor 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
aynen yerde uyusak bizimki de gider herhalde. salonda koltukta yatıyoruz bu aralar kizimla yatak odası sıcak diye orda bile kırk kere dönüyor 
0 oy
(119,490 puan) tarafından

benim baby boyum tek takiliyo uyumaz bizle :D

0 oy
(44 puan) tarafından
Utur gezer gibi ;)

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 412 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 816 göst.