0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar annelik iznimi kullandım bide 6 ay ücretsiz izin kullandım eylülde ise başlamam gerek ama kanunlarda kısmı çalışma diye birşey geçiyor ne olduğunu çok anlamadım kime soracağım da bilemedim . Birde bu konularda bilgisi olan analık izinleri ile ilgili bilen varsa nolur ama nolur bilgi paylaşsın benimle bu konu çok önemli benim için 

5 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Sen annelik izni artı 6 ay kullandiysan izin hakkın bitmiş canım .izinden erken dönenler kullanıyor o hakkı malesef
tarafından
Canim bir ay calis cik issizlik maasi alirsin o arada aylar geçer
(25 puan) tarafından
Belediyede çalışıyorum canım inşaat teknikeriyim
(25 puan) tarafından
Ne zaman işsizlik maaşını alabiliyorum
(937 puan) tarafından
Doğum izni kullanan işsizlik maaşı alamaz yanlış bilgi vermeyin .ben sırf işsizlik maaşı almak için erken bıraktım doğumdan önce
(937 puan) tarafından
Devam etsem doğum parası alacaktım ama işsizlik daha mantıklı geldi ve 4 aylık hamileyken bırakıp tazminat ve işsizlik maaşını aldim
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kısmi çalışmada süt izni oluyor bizde günlük 1 buçuk saat kuruma göre değişir mi bilmem ben ozelde çalışıyorum.. bu 1 buçuk saati ister gun icinde kullnabiliyoruz istersekte normal cikis saatinden 1 buçuk saat erken cikabiliyoruz işten.
0 oy
tarafından
Eğer devlet memuru isen, devletin hak tanıdığı doğum izni bitiminden itibaren ilk 6 ay 3 saat sonraki 6 ay ise 1.5 saat süt iznin var. Başka kısmı çalışma yoktur.
(25 puan) tarafından
Nasıl yapmam gerekiyor acaba dilekçe falan mi verecem
tarafından
Eylulde baslicam demişsin. Zaten başladığın an devreye giriyor. Şu kadar süt iznimi kullanmak istiyorum diye yazarsın
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Kısmi çalışma süt izni olmasın
0 oy
(44 puan) tarafından
İzin hakkın bitmis işlerinin inisiyatifine göre 6 ay daha ücretsiz verebilir sadece
(25 puan) tarafından
6 ay ücretsiz izin aldım bi 6 ay daha alabiliyor muyum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sbl34 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Baska (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu