0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış bir anne olarak çok üzgünüm bir soru sordum Bebeğimin sürekli memede olması ile ilgili başına gelen var mı doymuyor mu acaba diye bazı arkadaşlarım destekçi oldu fikirler verdi olabileceğini söyledi bir arkadaşımız da benim ne kadar cahil olduğumu söyledi öğrenmemek cahillikse Evet cahilim bu platformda soru sorup bilgilendirilmek değil mi Ben yanlış mı kullanıyorum admin bulabilsem Ulaş'a bilsem ona da soracağım buraya yazmaktansa gerçekten çok kırıldım ve üzüldüm

19 Cevaplar

+1 oy
(346 puan) tarafından
Daha neler yazanlar oluyor oooo bir girsen ne insanlar var takma benncok karşılaştım da alistim
(113 puan) tarafından
:( :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ammmaaaan buradaki herkes çok bilmiş hele linç tayfası var ki sorma :D 
(113 puan) tarafından
Neden öyle hepimiz eşit değilmiyiz oysa çok Üzücü
+1 oy
(313 puan) tarafından
Onu diyen buraya anca dedikoduya geliyordur çok takma yani
(113 puan) tarafından
Üzücü:(
+1 oy
(594 puan) tarafından
Eee ne güzel soylemissin işte öğrenmemek cahillikse evet cahilim diye sor kuzum sen. Seni uzende aptallık çok bilmiş ler ya kendileri o yüzden bildiğini söylemek yerine insanları azarlıyorlar 
(113 puan) tarafından
Öyle maalesef gerçekten
0 oy
tarafından
Yani bi de yeni dogum yapmissin allah askina bunu mu takcan kafaya.

Oyle tipler her ortamda var. Bosver gül gec herkes kendi karakterini yansitiyor sonucta.
(113 puan) tarafından
Anneliğime laf edince yetersiz hissettim kendimi Cahilmişim ne kadar kırıcı bilmediğim için
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Burda kime sorsan doktorum der, hacı hocayım der.. takılmamak lazım yoksa burası en son kırılacak yer
(113 puan) tarafından
Cok haklısınız
0 oy
tarafından
Canim hic öyle insanlari takmaa herkes herseyi bilmek zorunda değil öyle bir kural yok. Tabi ki bilmediğimiz şeyleri soracağız. Emin ol saçma sapan bir post açsan o yorum yapan kişi seni üzecek yorum yapmazdi. Demek kendisi bilgiye kapalı sadece dedikoduyu seviyor
(113 puan) tarafından
Galiba öyle yorumunuz için çok teşekkür ederim
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Seninki dikkat çeken postalardan değil ya ondandir canım kaynana cinsellik vs yaz bak nasıl cevap yağar 

Soruna da gelecek olursak bırak emsin sen tanıdıksin ona en çok kokun ona iyi geliyor olabilir 

Doymuyor mı dersen bez sayısına bak kilo alımına bak  

Sürekli emmek istiyor diye gazi da olabilir 

Emzik vermeyi denedin mi 
(113 puan) tarafından
Bunları takip edeceğim bez kontrolü gibi ama gazı getirince gerçekten var emziğe gelince de emzik vermiyorum çünkü erken doğduğu için ağzı küçüktür almaz diye
(1,790 puan) tarafından
Hmm o zaman diğerlerine bak sen canım
0 oy
(308 puan) tarafından
Amaan sen alacağın cevapları al geç ne takıyorsun milleti kafana 
(113 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış bir anne olarak kendimi yetersiz hissetmiş olamaz mıyım Bu da beni kırmış olamaz mı istediğim cevapları alıp Geçemiyorum maalesef bana yazılan yorumu görmemezlikten gelemiyorum
(308 puan) tarafından
Ama bu seni strese sokuyorsa takmamak  daha iyi değil mi kendin diyorsun yeni doğum yaptım diye
(113 puan) tarafından
Keşke bu benim elimde olabilse Yoksa bu kadar kendimi üzmek ben de istemem
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Birinin yine canı sıkılmış, he de geç gülüm :D

(113 puan) tarafından
Çok haklısınız ama normalde de böyle takıntılı bir halim var görmemezlikten hiç gelemiyorum bu şekilde kendime zarar veriyorum belki ama tekrar görmemezlikten gelmeye çalışacağım
(2,705 puan) tarafından
Canım burada neler neler var, insanlar hobi edinmiş artık. Takmamaya çalış, cevap bile verme
(113 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
tarafından
Kendisini buranın askeriye paşası sananlar var insanların ne soracağına neyi soracağına yazının içeriğine herseye laf söylüyorlar burası forum ve genelde dertleşme fikir alışverişi oluyor burda çok densiz var sağlıkla ilgili soru bebek bakımında daha güzel cevaplar geliyor orası daha iyi seviye bakımından 
(113 puan) tarafından
Kendini gündeme çıkaracak dikkat çekmeye çalışan bir arkadaştı herhalde  yorumunu da kaldırmış niyeyse tutmadı galiba düşündüğü şey.  Ondan devam ederim artikk
tarafından
İşte onların varacağı en üst seviye klavye artistliği yazık kendi kendilerinin egosunu tatmin etmeye çalışıyor reelde kimbilir nasil çok görmek isterim
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Biri linç etsin. Hemen diğerlerinde eder. Çok karşılışacaksın. Bide puanı yüksek ve tanınmış kişiler linç edilmiyor ve postları çok yorum yapılıyor. 
(12,264 puan) tarafından
Deme kız öyle valla beni.linc etmek için bekliyorlar hahaha☺️☺️☺️
(113 puan) tarafından
Galiba öyle ama o kişinin de puanı 300 filandi yüksekte değildi ama gündemde olmaya çakışan bir arkadaştır herhalde
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Postuna baktım da göremedim onu sen boşver be 

Banada neler diyorlar 

Bazı postlarıma korkak sınıfı uyarı vererek işsiz misin sen 

Sen iymisin sen psikolojik tedavi ye ihtiyaç in falan var diyorlar 

Hâlbuki onların beyni kangren olmuş haberleri yok 
(113 puan) tarafından
Bundan bir önceki postum siz diyince bende baktım evet yorumunu kaldırmış tepki almaktan çekindi herhalde bilemedim . Hepimizi oysa Allah yarattı eşit bu on yargı kendilerini yukarıdan görmek nedir Allah hidayet versin
(12,264 puan) tarafından
Boş ver canım ya sen sana 3 beş kişinin verdiği cvplar la devam et salla onları
(113 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kim o tuhaf insan merak ettim 
(113 puan) tarafından
Yorumunu kaldırmış bir önceki postumdan cok hatırlamıyorum ama birism yazıyordu annesi0 gibi bir kullanıcı adı vsrdi
(12,481 puan) tarafından
Takma çok bilmiş cahil onlar her yerdeler ne yazık ki
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ağzı olan konuşur kuzum boşver
(113 puan) tarafından
Öyle gerçekten çok haklısınız . Keşke bir bilseler kalp kirmanin günahını
(4,647 puan) tarafından
Oy oy kuzum sen daha neler görümcem burda ne kalp kırmalar ne hakaretler
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sana cahil diyen varoş gülü kim ise galiba o anasının karnında öğrenmiş bunları..bosver canim takma kafana ya verdigi cevaba bakılırsa en büyük cahillik onda mevcut
0 oy
(418 puan) tarafından

Sana cahil diyen arkadaş yeni anne olan birçak kadının ne kadar acemi ve ürkek olduğunu bilemeyecek kadar cahil bir arkadaş:)

Boşver canım böylelerine takılırsann çok var canını sıkmaya değmez ;)

Ayrıca sürekli memede ise sütün az geliyordun ama sürekli memede olsun geç doysun ama mecbur olmadıkca mama kullanma <3

0 oy
tarafından
Milletin cahil laflarını boşver.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor ne takıyorsun boşver

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 713 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy