0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar sitede kedi besliyorlar hatta çoğunu bizim apartmanin bodrumunda besliyorlar. Eşim dün bir eşya almak için Bodrum'a gitti. Döndüğünde bacaklari siyah siyahtı toz sandık ama baktık kipirdiyorlar zipliyorlar :(( hemen yıkadı ayağını ama bugün evde iki üç tane daha gördük elimize kolunuza geliyor. Görünce öldürüyoruz.  Bebeğe de gelir diye korkuyoruz. Nasıl temizleyebiliriz bilen var mı ?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eyvah eyvah ilaclamadan baş olmaz onlar canım ya habire çoğalırlar =/
(1,270 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm ya :(((
-Reklam-
0 oy
(118,971 puan) tarafından
tumden ilaclama yapilmasi lazim binaya
0 oy
(44 puan) tarafından
Ilaclamaniz lazım bütün eşyaları yikaman lazim
0 oy
tarafından
O heryere girer herşeye o pire sonra bit oluyor çoğalıp gidiyor hemen eczaneden ilacını alın heryeri sirke ile sillll
0 oy
tarafından

Evdeki çarşaflarınızı perdelerinizi, koltuk halı örtüleri mizi mutlaka çok sıcak suda yıkayın. Yıkarken makinenizin deterjan gözüne birkaç damla okaliptüs yağı damlatmanız pirelerden daha çabuk kurtulmanıza neden olabilir. Pireler okaliptüs yağını sevmediklerinden oradan kaçacaklardır.30 Tem 2021

(4,698 puan) tarafından
Senin yorumunu altında 30 Tem 2021 yazıyor
tarafından
Nette buldum canim orada gelmiş
0 oy
(171 puan) tarafından
Ayyy bende bugun bebeğim basinda çörek otu yapirmis. Sandim elimle cirtmak istedim bir baktım pire nasil geldi anlamdim cok zor oldurdum çocuğu kafasi kizarmis issirmis. Parktan oluyor galiba dun parka girmistik. ****** felan besleniyorum da. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bizde bir defa girdi yeni doğum yapmıştım çatıdan gelmiş eşim bütün evi sirkeli suyla sildi kapının önüne sirke serpti 
0 oy
(979 puan) tarafından
Ilaclama sarj bska ylu yok. Bit mi pire mi hangsi
0 oy
tarafından
Ben şimdi köydeyim koyunlarda var burda. Naptimsa kurtulamadı. Evde kimseye gitmiyolar hepsi beni ısırıyor hemen ilaçların çoğalması kar herşeyi de yıkayın. Bana burda lavanta yağı demişlerdi ama ona da geldiler
0 oy
tarafından
İlaçlaman lazım evi bize de geldi de biz ilaçladık o gün eltimde kaldım ertesi günde çocuğu eltime bırakıp köşe bucak temizlik yapıp oğlanı öyle eve getirdim ilaçtan etkilenmesin diye..

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 517 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 271 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

377,011 soru

11,283,070 cevap

34,685 kullanıcı