0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (2,321 puan) tarafından
Doğumdan ne kadar sonra sigara içenler içtiler bazen çok canım istiyor bir iki tane içmek ama korkuyorum içmiyorum

13 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına girdi tekrar başladım 
(2,321 puan) tarafından
62 günlük bebeğim
(4,698 puan) tarafından
Emziriyoru musun
(2,321 puan) tarafından
Evet saat başı emiyo
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Zararını biliyorum, uyarıya ihtiyacım yok. Ama ben hiç bırakamadım ki tekrar başlayım.

He sana iç der miyim aslaaaa. Madem içmeden dayandın o kadar süre, daha da dayanırsın bırakmışken tam bırak kurtul illetten
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Biraktiysan geri başlamak kendine yapacağın en büyük kötülük olur. Ben 10 yıl bir fiil kullandım oğluma hamileyken bıraktım ve bir daha asla içmedim Allah'ta birdaha içmeyi nasip etmesin 6 yıl oluyor bırakalı yaşadığımı anladım resmen 
0 oy
tarafından
Hazır içmiyorken tekrar başlama bir müddet yoksunluk yaşarsın ama sonra alsiiyorsun şuan sadece el ve dudak alışkanlığından canin  içmek istiyor az daha sabret bir daha hiç aklına gelmeyecek 
0 oy
(119,156 puan) tarafından

kiz ben 1 kez ortaokuldaylen icmistim :D ilknkez o ara babam eve bi girdi ben sigarayi elime alip arkama sakladim o ara elim yandi falan cok kizdiydi babam :D hayir bide babamda calmistim hirsizlikda var isin icinde :D o gubden snr bi daha yaklasmadim kendisine

0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ilk evlendiğimde eşimle tek tük içerdim. Kızıma hamile kalınca bıraktım. Yani yaklaşık 3 senedir ağzıma sürmedim
0 oy
tarafından
Bende içmem normalde 36 haftalık hamileyim sinirden yaktım bugün bir tane dünde 3 tane ictim artık dogurana kadar içmem sinirimden önemli mu cocuk birde ben alışkın biride degilim kocam paketi birakipta gitmiş 
0 oy
tarafından
Valla doğum yaptım odaya geldim tuvalete gidiyom diyerekten indim aşağıya içtim
(2,321 puan) tarafından
Normal doğum olmazsa sezaryen olursa diye yiyip içirmiyorlar
tarafından
Halla halla norml dogumda izin veriyolar ama devlette mi doğum yaotn acaba sen
(12,932 puan) tarafından
Bende devlette yaptım valla ne izni tatsız tuzsuz bı çorba getirmiş ben bununla nasıl doyayim dedim
(2,321 puan) tarafından
Normal doğum oldum zaten ben çok sancı çektim açılmam geç oldu doğuramazsan sezaryana alınırsan bi ihtimal o yüzden yedirip içirmiyorlar
(12,932 puan) tarafından
Aynen canım 16 saat sancı çektim çok şükür normal yaptım bu kadar çekip de sezeryan olsaydım üzülürdüm
0 oy
(1,446 puan) tarafından
1 yıl sonra arada içiyorum 
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben hamileliğin 3.ayında bıraktım doğum yapalı üç ay oldu şimdi tek tük içiyorum günde bir iki tane ama çok kötü hissediyorum emzirirken içen oldumu aranızda 
(2,321 puan) tarafından
3. Ayda mı içmeye başladn
(392 puan) tarafından
Evet ve çok üzgünüm emzirirken kullanan varmı acaba
0 oy
(5,220 puan) tarafından

vıy ben 1ay olmadan başladım ama sütüm olmadı emziremedim emzirsem asla içmezdim :'(

(5,220 puan) tarafından
3buçuk aylık oldu canm bazen kendi kendine uyuyo bazende ayağımda sallıyorum bazende beşikte. bende her telden var
(5,220 puan) tarafından
kız hepimizi salladılar zamanında beyinlerimizde sıkıntı mı var :D
(2,321 puan) tarafından
Korkutm ben ya zarar verdiysem
(5,220 puan) tarafından
yok canım bişwy olmaz sallamadan uyuyan bebek mi var
(2,321 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben ***** gibi başta beşik yok diye pusetle salladım sonra beşikte hızlı salladım beynine bisey olms mudur çok korkuyorum
0 oy
(504 puan) tarafından
Hiç içmedim içmeyi de düşünmüyorum kendi şahsi fikrim sigaradan nefret ederim evlenecek kişide sigara içmeme kriterim vardı ilk onu sorardım ama gel gelelim eşim iciyo nasıl evlendim bende bilmiyorum :)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hazır içmiyorken ve bırakmak istiyorsan sigaryı bırakmanın yolları diye bir kitap var onu al oku birdaha asla agxına sürmezsin eşim o kitapla bıraktı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
9 cevap 228 göst.
0 oy
12 cevap 311 göst.
0 oy
14 cevap 379 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,542 cevap