0 oy
1,076 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Düğünü başka şehirde olanlar düğün günü hangi evden çıktınız ve gelinliği yaşadığınız şehirden mi düğün olucak şehirden mi aldınız nasıl oldu ?

17 Cevaplar

0 oy
(48,667 puan) tarafından
bilmiyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Nasıl bilmiyon kız
(48,667 puan) tarafından
ee baska sehire evlenmedim ne bileyim nasil yapardim☺️☺️☺️
tarafından
Hmmm peki ikbal sen ne diyorsan doğrudur sjsj
(48,667 puan) tarafından
aslinda baska bisey yazacaktım ela laf atti yazdim ciktim☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Kuzenim kuaför işi yaptığı için tokata gelin geldim Adıyaman dan gelinliğimi kendimle getirdim cnm
tarafından
Evet canm tokat merkezdenım bn esımde zile ilçeden
(750 puan) tarafından
Ya tanıştığıma memnun oldum bende merkezde otrym eşimin ailesi de akın köyden
tarafından
Bnde memnun oldum canm ama malesef tokatta oturmuyorum bn olsaydm orda tanısırdık ☺
(750 puan) tarafından
Aynen canım nasip kısmet bir bakarız bilmediğimiz an tanışırız yakından :)
tarafından
Insallh canm ☺
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşimn olduğu yerde dedm oturyo o yüzden hem dede hem baba evinde isteme oldu 2 edende gelin çıktım 2 tarftada dğün yaptık herşyi 2 şer kez yaşadık yani :)  sadce nikah Bi kre kıyıldı :) :)  gelinlik dedmn yani eşim olduğu yrde aldık
0 oy
tarafından
5 gün ard arda düğünüm oldu Ankara'da ilk günüm kına 2. Günüm salondu. Salondan çıktım gelinliğimle Tokat'a geldik cuma günü idi. Esimin düğünü basladi cumartesi kınası oldu pazar ise gelin alma oldu.pazar günü amcasigilden çıktık emine annemin yanına indik. Ankardan aldım gelinliğimi
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bizim mesafe 3 saatti o yüzden sabah 6 da kuaföre gittim saat 10 da babaevimden gelin alma yapıldı ama daha uzak mesafe de nasıl olur bilemedim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
düğün gün abimin evinden gelin çıktım evleneceğim şehire iş sebebiyle taşınmıştı abim gelinliği de yaşadığım şehirde diktirdim çünkü istanbul samsun arası uzak gidip gelemezdim sürekli görmeden de içime sinmezdi
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Annemlerin evinden çıktım olması gerektiği gibi sonra 3 saatlik yol gittik ama annemlerin orada da kına düğün karışık yaptık 2 düğün oldu
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Annemin bir akrabası vardı oradan çıktım, gelinliği de düğün olacak şehirden aldım. 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Once kendi sehrimde düğün kina birlikte yaptk. O gün evden ciktm. 1 gün sonra esimin sehrinde düğün yaptk. Gelinligi kendi sehrimde aldm. Çünkü provasi falan oluyor. Git gel yapamazdm
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Düğün yerine nikah yaptık o da benim memleketim de oldu. Yine de iki evden çıktım
0 oy
(691 puan) tarafından
Gelinliği kendi memleketimden aldım baba evinden gelinlik giyip çıktım sonra gidip arkadaşımda üstünü degistirip yolculuğa çıktık eşimin memleketine 1 hafta sonrada onun memlekette düğün oldu
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İstanbuldan kayseri ye geldim ama dügün köyde oldu önce İstanbul da kına da giydim evden çıktım kapıda davulcular vardı gelinligi İstanbuldan aldım yanımda getirdim dügünü teyzemin orda yaptık teyzemden çıktım 
0 oy
tarafından
Her iki şehirde düğün oldu bnm.
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Kuzenim gelinliğini oturdugu şehirden aldi. düğünü baska sehirsw oldu. Sonra annesj gil düğünden dönünce gelinliği getirip teslim ettiler. Evden de kina günü çıkardılar. 

Eşimin yegeni de kıbrısta dugunu oldu. Gelinligi adanadan satın aldi gelinliği giydi baba evinden çıkardılar dis çekime gitti. Dugunu de kibrista yaptılar 
0 oy
tarafından
Ablamın gelinliğini giydiğim için yanımdaydı, düğün şehir dışında olduğu için kayınvalidemin evinden çıktım. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İki düğün yaptık Bursada baba evinden gelin alıcım oldu dua falan. Tekirdağda da kiracımız bursadaki düğün günü yani iki gün önce vefat etmişti. Davul zurna çalmadık kendi evimden gelin çıktım. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 384 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 177 göst.