0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Topuk kaninda tert testi yüksek cıkan varmi nedir bu kötu biseymi 

3 Cevaplar

0 oy
(15,828 puan) tarafından
Bizzzzz ayın 16 sında ter testimiz var nette okudum bı çok şey var çok taktım kafaya sütüm bile azaldı inanki doktarda korkulacak bişey yok bazen kanda yanılgı olabiliyo dedi ter testini bekliyorum herşey Rabbimden 
tarafından
Kırklarelindeyim İstanbula sevk etti işte ariyoz acmiyolarda sanki babasinin hayrına ordalar
(15,828 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah bulunduğun yerde olsaymis keşke daha kolay olurdu senin için bebeğin kaç günlük peki kilo alımı falan iyimi
tarafından
Sonuc temiz ciksin nerde olursa olsun giderim bebegim 18 gunluk kilosu iyi ensom 300 gr almisti 3440 dogdu 12 gunlukken 3700 olmustu
tarafından
Elifimeda
Sen nasil randevu aldın ?
Bana iki hastane seçmemi arayip ramdevu almami soylediler gunu ve saati onlara söyliycem de sevk kağıdı verceklermis sabahdan beriariyorum acmiyolar
(15,828 puan) tarafından
Canim ben Ankara'da yaşıyorum zaten ya Hacettepe üniversitesi yada Gazi üniversitesi dediler ben zaten gazı hastanes inde doğum yaptım orda takipliydim direk yeni doğan göğüs polikilinik bölümüne gittim kan aldılar kanlar yüksek çıkmadı ama ter testini istediler benim bebeğim erken doğduğu için 3 kiloyu geçmesini ve haftasının büyümesi için 16 Ağustos'ta randevu kendileri verdi Gazi öyle isliyo başka hastane nasıl bilmiyorum canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Post üste çıksın   pek bilgim yok  ebe bana yüksek çıkarsa tekrar alicaz demişti ilkinde yanılma olabiliyor   ararsak şitres yapma demişti

tarafından
2 kere aldılar 3 de olabilir insAllah dedin gibidir
tarafından
İnşallah cnm sitres yapma lütfen  kanda yanılma oluyor  ben 2 aylık hamileyim kızıma   kanlarda negatif çıkıyordu  düşün  bu kadar çok yanılma payı oluyor
0 oy
tarafından
Söyle anlatayim bir cok hastalığa bakılıyor kızımında kan degeri yuksekti. 3 kere alındı kan. Ankara Hacettepe üniversitesi hastanesine  sevk edildik. Bakıldı yeniden kan idrar degerlerine hamdolsun çok sıkıntılı çıkmadı 6. Ayda yeniden getirin dediler ama kızımın 6. Ayında geçen sene Mayıs'ta idi. Pandemiden dolayı kabul etmediler bur türlü simdi hic bir sıkıntımız yok cok şükür
tarafından
InsAllah bizimde temiz cikar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 160 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sedaades (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 327 göst.
0 oy
3 cevap 104 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...