0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
https://www.instagram.com/tv/CSUh2IFD-Ek/?utm_medium=copy_link kadının açıklamaları, off çok kötü yaa bide bizim mahallede olunca daha çok etkilendim resmen koşup oynadığım sokaklar ya

8 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Pislik insanlar ya suriyeliler zamanında da karşıydım hep şimdi de öyle yazık günah o çocuğa aileye 
(1,787 puan) tarafından
Ömür boyu atamayacak o psikolojiyi üzerinden :(
(863 puan) tarafından
Lânet olsun öyle sapıklara insan demek gelmiyor içimden pislik
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Allah belasını versin yapanda bunum yapılmasına müsade edenlerin de sebep olanların da inşallah beter olurlar bizde görürüz 
(1,787 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Kız küçük mü off yaa daha neler görecez Allah onun belasını versin
(1,787 puan) tarafından
8 yaşında canım. Allah'tan gidip ailesine söylemiş bilinçli çocuk işte. Bazı çocuklar farkında bile olmuyor taciz edildiğinin o daha kötü :/
tarafından
Yazık yaa yavrum benim :-(
0 oy
tarafından

Serefsizzzzz adiler onları öldürmeyip işkence edeceksin ölene kadar 8 yasındaki cocuga taciz ne demek ya benimde iki kızım var Rabbim kötulere fırsat vermesin insallah tüm cocuklari korusun :'(

(1,787 puan) tarafından
Amin amin çok dikkatli olmamız lazım çocukları bitki gibi evde büyütücez resmen ya
0 oy
(1,629 puan) tarafından
İzlerken gözlerim doldu yeminle o çocupun psikolojisi nasıl bozuktur şuan yazık. Bu afganlar gerçekten çok iğrençler bunun daha kötüsünü yengemlerin afgan çobanı yapmıştı erkek çocuğa tecavüze zorlamıştı çocuk ağlayınca bırakmış çocuk eve gidip annesine popom acıyor diyince kıyamet kopmuştu köyde. 
(1,787 puan) tarafından
Offff çok korkuyorum sonumuz ne olacak diye düşünmekten yaşlandım yeminle
0 oy
(171 puan) tarafından
O annedeo ahlaksizligi yapanlar kadar suclu. OrtAlik kotu durumda boyle annelerin yuzunden cocuklar madur oluyor. 8 yasindaki bir cocuk nereden nasil zarar geleceğini ayird edemez. Tek başına cocugu markete yollamis birde  cen cen konusuyor. Davetiye cikarmis resmen sin zamanalrda oyle seyler duyuyoruz ki evinin icinde korumaya calsitigimiz bir zamanda sokaga rahat cikarmaktan bahsediyor. Oyle analik kolay değil cocugunun pesinden ayrilmayacan. Zaten anneligi babaligi basite alip dogurduklariyla ilgilenmeyenlerin yüzünden gelmedik mi bu hale.. Annenin babanin degil internetin büyüttüğü nesillerden bu kadar olur herseyi devlete değil kendimize yukleyelim birazda. devlet senin evinin icine giremez
(1,787 puan) tarafından
Kız yavaş ol bi ??? Bir anne çocuğunu rahatça sokağa gönderemeyecekse ne halt yemeğe yaşıyor o zaman bu ülkede. Senle çocuk bir misiniz? Biz akşama kadar evde durabiliriz ama çocuklar öyle değil tabiki çıkacak koşacak oynayacak çocukluk demek bu demek. Biz böyle büyüdük çocuklarımızda bunu hak ediyor ülkeye bu adi köpekleri doldurdular şimdi bu çocukların suçu ne annenin babanın suçu ne? Bende istiyorum çocuklarım sokak kültürünü bilsin evde bitki gibi büyümesin istiyorum bu ne saçma bi yorumdur böyle çocuğu tasmayla mı gezdirsin annesi
(171 puan) tarafından
Onceden insanlar hep koylusunun akrabasinin çevresindeydi daha güvenli di elbette ama bu gunku guvensizligi devlete maall etmeyelim diyorum. Bu devir sikintili yanlisi dogruyu ayird edemeyecek kadar kucuk cocoularin tek basina annesi veya babasi olamdan disarda dolasmasi pek mumkun degil. Sahip cikmamiz lazim. Hele de kiz cocugu...
0 oy
tarafından
Onları meydanda asacanki şeylerini kesip ağızına verecem bak bakalım bir daha yapabliyolarmı utanmazlar bizimde çoçuğumuz var rabbim etmesin 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
TV de izledim sabah Allah belasını versin böylelerinin 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,740 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 342 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 465 göst.