0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (10,988 puan) tarafından
Artık dayanamayacağım. Aklına estiği seyi yapandan ve uyarıları dikkate almayan cahillerden. Annem geldi. Buradan da halamın torununun dugunu ne gidecekti. Baska sehir lerde Oturuyoruz onceden bana geldi. Kocamın ablası cagırdı illaki yemege. Annem gitmek istemedi bende aslında cunku yol yorgunuydu. Ama kırılmasın surat yapmasın diye, birde annem yazık gelmediler diyip kocana konusur sa seni sıkar kocan boswer gidelim dedi. Bu gun ogreniyor um ki cok fena hasta olmus. Covid mi degil mi belli degil daha dun oradaydık noldu bir gecede diyorum 3 gundur bogazım ağrıyordu zaten birde oksurıgum arttı diyor. Bende 2tane cocuk var biri daha 6 aylık. Oburku okula gidiyor daha yeni iyilesti salgın tutuldu sulardaki daha yavrumun serum izi geçmedi. Covid olmasa grip olsa dahi Allah askına olur mu illa bizi cagırmak.illa sekiz kere aradı gelin diye. Bogazı agrıyor da neden cagırıyor. Birde belirti de varmıs. Covid kol geziyor. Annem yazık gitmem dugune ya kovidse diyor. Görümcem degilim kovid diyor. Emin emin kendinden.eger covidse biz benim 2 cocugum annem babam kızımın okulundaki cocuklar ve aileleri ogretmen ler kocamın iş arkadasları hepsi temalı ve risk altında. Vicdana sıgar mı bu Allah askına diyin? Görüşmek istemesem artık hak degil mi? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yuhh yaaa 3 gündür böyleymiş ne diye sizi çağırıyor nasil bir cahillik ya. Çok büyük kul hakkına girmiş oluyor görümcen 
(10,988 puan) tarafından
Bilmiyorum inanamadım duyunca nasıl bir vicdan bu hiçmi acımadı kucuck masumlara
tarafından
Vicdan olsa çağırmazdi canim
(10,988 puan) tarafından
Cıldırcam
tarafından
Sakin kal diyemem kim olsa deli olur. Insallah covid degildir
(10,988 puan) tarafından
Aklım almıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunların yüzünden virüs bitmiyor işte.  Kendi hafif atlatır belki ama bulaştığı biri ölebilir.  Bunun vebalini nasıl verecek . Ben kovid oldum 2 gün öncesi annemlerdeydim ve hicbir belirtim yoktu . Günlerce ağladım kendi hastalığımi unuttum onlara bisey olursa kendimi asla affetmezdim ama bin şükür geçmedi 
(10,988 puan) tarafından
Kendi de cok fena. Oyle boyle degil ve ben bilmediğim için bu gun aşı da oldum. Covid olanın ası olmaması lazım
0 oy
tarafından
Bu sekilde butun ailem covid oldu. Babam gunlerce hastanede yatti. Halamin oglu babami zorla yemege davet etti ve kendisi gunlerdir hastaymis zaten. Babam kapti ve tum aileme bulaştı. Insallah virus degildir yoksa tum yakinlariniza bulaşmıştır bile
(10,988 puan) tarafından
Allahım ınsallah degıl dır. Babam kalp hastası
0 oy
(10,551 puan) tarafından
Dün bir prof  buçuk yıldır Türkiye de grip virüsü yok diyordu. Yani grip belirtiniz varsa coviddir dikkat edin vs dedi. Allah korkusu da yok görümcenin
(10,988 puan) tarafından
Allah korkusu olan yapamaz boyle vebali cok
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok haklısın 
(10,988 puan) tarafından
Birde Kocam onu koruyor
0 oy
(928 puan) tarafından
O kadar kişi öldü daha milletin beyni basmıyor madem belirtin şüphen var otur evinde çıkma da kimseyi de çağırma milletin de günahına giriyorlar bizi cehalet bitirecek 
(10,988 puan) tarafından
Aynen oyle aynen. Birde simdi belirttim yok demedim ben oyle birsey degip yalan soyluyor Allah sorsun

İlgili bir soru bulunamadı

382,317 soru

11,446,695 cevap

35,022 kullanıcı

...