0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar edebiyat mezunuyum ben çocuk gelişimi okumayı düşünüyorum 4 yıllık olanı okuyan bilgisi olan var mı başvurular nasıl oluyor hiç bir bilgim yok ya yardımcı olabilecek var mı acaba:)

5 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Ben okuyorum yks sınavına girdiniz mi girisyaeniz kayıtlar eylül gbi başlıyor   aöf biraz zor bilginiz olsun bütünleme yok 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor    
tarafından
Yks ye girmedim de bana demişlerdi üniversite okumussan sınavsız geçiş yapabiliyorsun diye mezun olduktan sonra geçerli olmuyor mu acaba
(5,314 puan) tarafından
Sınavsız geçiş hakkı da pek bilgim yok aöf ü arayarak öğrene bilirsin cnm 0850 200 46 10 numarası
tarafından
Çok sağol canım yarın eşimle dışarı cikacaz bı sorayım ben buroda
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bende seneye inşallah 2 yıllık çocuk gelişimi okumayı düşünüyorum
(2,826 puan) tarafından
Evet ben toplasan 2 dönem bile okumadm kafam derslere çok çalışır o yüzden ilk girdiğim sınavdan sadece 188 kredi aldım notlarm yüksekti
(13,113 puan) tarafından
Çok sağol kuzum umarım benim kredi de dolar artık ya sıkıldım valla gerçi 1 sene toplasan olmadı da
(2,826 puan) tarafından
İnşallah dolar canım bende artık üniversiteyi açıktan okumayı düşünüyorum çocuk gelişimi inşallah okurum
(13,113 puan) tarafından
Puanı kaç kuzum ? İnşAllah okursun 2 senelik düşünüyorum bende diplomam olsun diye
(2,826 puan) tarafından
Benimde pek bilgim yok canım
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben Atatürk üniversitesi Çocuk Gelişimi okuyorum. 1.sınıf yeni bitti. Lisansta 900 TL döenm başı ücret var ön lisans 300 gibi bir şeydi
tarafından
Hah onu bir de sorayım yks sınavina girmeden başvurabiliyoruz dimi mezunum ben diyorum basvurayım ama nasıl nerde olacak bilmiyorum
(1,170 puan) tarafından
Ben yks'ye girip tercih verdim. Eğer mezun olmasan ikinci üniversite olarak okuyabilirdin ama hem mezun hem yks yok. Bilmiyorum sanmıyorum böyle kayıt olamazsın
tarafından
Bı sorayım ya bende sanıyordum mezun olduktan sonra da olur diye keşke okurken basvursaydım
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İstanbul üniversitesi lisans mezunlarına ikinci üniversite hakkı tanıyor. Sınavsız. Bir araştır. Ben geçen eylül kabul edildim ama kayıt yaptırmadım.
tarafından
Ayy hadi inşallah tamam ben bı burdaki AÖF bürosuna da gideyim 4 yıllık mezunum vala çocuk gelişimi de okumak istiyorum ilerisi için benim bölümüm biraz boş bir bölüm
(2,493 puan) tarafından
Ben de edebiyat mezunuyum. Keşke kayıt yaptırsaydım diyorum
0 oy
(1,020 puan) tarafından
2. Üniversite kapsamında okursun hemen kayıt ol, o bölüm kapatılır sanırım. Herkes okuyor. Bir de ben de okuyorum AUZEF dönemlik 450 ₺ verdim sanırım. Online oluyor 
tarafından
Başvuru falan nasıl yaptın ya onu bilmiyorum Eylül'de kayıtlar sanırım
(863 puan) tarafından
Aynen bende istiyorum ya ben ilk üniversite mi bitirmedim ama alttan derslerim var ona da kayıt mi yapmam gerek 2ciye kayıt olabilmem icin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 223 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...