+1 oy
849 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,499 puan) tarafından

image

Bu mama zayıf olduğu için verdi doktor kullanıpta faydasını gören var mı?  2.5 yaşında 9.5 kilo 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kullaniyorum bizimki infatrini ama bunu ilk defa gordum 
(1,499 puan) tarafından
Daha önceden o mamadan vermişti başka Dr onu içmedi bunu beğendi içti iki üç gün ama şimdi zorluyoruz içmek istemiyo
Size kilo aldırdı mı o mama Dr bu mamanın infatriniden daha iyi olduğunu kilo aldırdığını söyledi sizin bebişte mı zayıf
tarafından
Evet zayif bebegim . 2 ameliyat oldu saglik sikintisiindan dolayi ve erken dogdu o yuzden  zayif bi bebek ama faydasini gorduk
(1,499 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya sağlık olsun inşallah geri hepsi olur biz şimdi zayıf diye üzülüyoz ama ileride zayıflayacaz  diye uğraşmazlar
tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Günde kaç tane dediyse ver kuzum aşırı vitaminli. Bebeğe değil ama büyüğe çok kullandık 
(13,202 puan) tarafından
Dr neyi reçete ederse onu veriyor eczane karışık vermez.
(1,499 puan) tarafından
Birde birşey sormak istiyorum kızım ne yerse yesin özellikle yoğurt süt türevi gıdalar yiyince büyük abdestini yapıyor Dr da bu yüzden araştırmaya gastroenteroloji gönderdi önce sonra mamaları yazdırmaya gidince eşime mamaları içsin kilo alırsa gitmesine gerek yok demiş ama kızım mamayı yiyince de büyük çişini yapıyor sence götürsem daha iyi olmaz mı süt alerjisi veya çölyak olup olmadığına baktırmak için
(13,202 puan) tarafından
Sonunu okumadan süt alerjisi olabilir diye geçirdim aklımdan götür bence
(1,499 puan) tarafından
Götüreyim Allah razı olsun canım benim üşenmeden okuyup cevapladığın için ❤❤❤
(13,202 puan) tarafından
Senden de canım ne demek her zaman ❤️❤️❤️❤️ az girdim bugün daha hızlı cevaplardım normalde
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ay baya zayıf cnm bizde 1 yasindayiz 7.500 kiloyuz be birsey yemiyoruz doktor banada denemelik 2 sise verdi ama ben emziriuordum sütun yoktu sutu kestim şuan maşallah yiyor ama çok faydalı olduğunu duydum inşallah severek icer ve yarar cnm 
(1,499 puan) tarafından
Doğduğu ilk ay 1.5 kilo aldı ondan sonraki aylar hiç düzenli kilo almadı başka mamalarda denedik içmedi  bunu biraz sevdi bakalım gastroenteroloji bölümüne gönderdi mamalar kilo aldırırsa gitmicez almazsa gitcez bide süt yoğurt türü yiyecekler yiyip içti mi hemen büyük abdestini yapıyor ondanda kilo almaya bilir dedi çok uzattım kusura bakma buda benim derdim herkesin var sorunu buda benim ki başlayınca susamiyom
(2,860 puan) tarafından
Valla cnm benim kızım 2.5 kilo dogdu 4 aya kadar kilo aldi ne zamn ek gıda dönemine yaklastik hiç kilo almadım doktor doktor gezdim ek gıda döneminde bir gram birey yemedi sadece anne sütü o da zaten meme reddi ve göğüs ucum  yoktu derken olan sütler boşa aktı artık doktora gitmekten yoruldum aylarca bir gram almadığını bilirim bünyesi zayıf ve sürekli en ufak soğuk algınlığına hastane hastane geziyoruz ama şükür  eskiye göre iyi Rabbım seninde yardımcın olsun inşallah yemeyen zayıf çocuk çok zor
(1,499 puan) tarafından
Çok şükür bizimki zayıflığına rağmen bünyesi sağlam öyle çok hasta olmaz ben propolis ve balık yağı veriyorum onların çok faydasını gördük
0 oy
(347 puan) tarafından
bizde 30 aylık 2.5 yasındayz

kızım 97 cm yakın ve 13.300 kilo   du en son bende kullanıyorum doktorum çok gerek görmedi bize ama ben fortimel drink enercy ve fortimel drink kullandım faydası olmadı sanki ama kızım çok seviyor vitamini yuksek mamalar  

arada veriyorum
(1,499 puan) tarafından
Seninki gibi olsa hiç dert etmem kilosu boyu çok iyi aynı yaştalar benimkini görsen 1.5 yaşında gibi
(347 puan) tarafından
seninki baya az yemek yemiyor mu yani sevdiği yiyecekler yokmu
(1,499 puan) tarafından
Sevdiği çok birşey yok yese bile iki lokma sonra ağzını kitliyor çok iştahsız bide yediklerini büyük abdestiyle çıkarıyor faydasını görmüyor
(347 puan) tarafından
anladım canım Rabbim yardımcn olsun
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Benim bebeğimde 14 aylık olacak oda 8 kilo doktor bize infatrini birde similac mama verdi ama benimki ikisini de icmedi anne sütünden başka birşey yemiyo bende ne yapacağımi bilmiyorum
(1,499 puan) tarafından
Bizede infatrini bide başka mama vermişti ikisininde içmedi Dr söyledim diğerlerini içmedi diye bu mama güzel bebekler bunu seviyo içer dedi bizimkide iki üç gün güzel içti sonra ki günler de zorla içirmeye çalışıyoruz kızım da memeye çok düşkündü bıraksın yer dediler ama maalesef yine aynı yemeyen her türlü yemiyo
0 oy
(106 puan) tarafından
Benim yigenim kullaniyor 5 yaşında ama zayıf markası farklı aynısı değil mamanın ama biraz toparladı gibi bu aralar 
(1,499 puan) tarafından
Ya bilmiyorum başka mamalar da denedik içmedi bunu beğendi gibi ama yiyip ardından büyük çişini yapıyor böyle de kilo aldırır mı bilmem benimde bir akrabamın kızı içiyordu biraz kilo alır gibi oluyordu bırakınca yine aynı oluyordu ondan biraz umutsuzum
(106 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa degisiyordur belki denemekten vazgeçmeyin. Çocuğunuz diğer ek gıdalara karşı nasıl iştahını açıcı biseyler yok mu hic

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 162 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤❤ NADİDE ❤❤ (1,499 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esra333 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,753 cevap

34,780 kullanıcı

...