+1 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar 

İkinci günüm bugün 21 gün nasıl geçer hiç bilmiyorum karantina süremiz 21 gün mutasyona uğramış virüs bulaşmış bize yani delta bol sarımsaklı limonlu haşlama yaptım kızıma ve bize komple vücut ağrım var ve nefes alıp vermekte zorluk çekiyorum dualarınızı eksik etmeyin lütfen 

112'yi aradım kızımın bizimle kaldığını ve öksürük burun akıntısı olduğunu söyledim onlar da öksürük burun akıntısı ateş normal hayatta olduğunda ne kullanıyorsanız şimdi de hiçbir şey olmamış gibi hayatınıza devam edin dediler Ateş olduğunda calpol öksürük  olduğunda da öksürük şurubu ver dediler .

Çocuklar nezle gibi atlatıyormus önemli olan bizmişiz büyükler gibi ağır atlatmıyormus çocuklar öyle söyledi covit doktoru:( 

9 Cevaplar

0 oy
(44,744 puan) tarafından
Sen kovitmi oldun:(( çok geçmiş olsun ebru yaa rabbim şifa versin insallah
tarafından
Gribim demiştim ya canım kovitmisim  haberim yok hemde delta yüksek risk yazıyor dua et ne olur kızımda yanımda oda vürüs olmuş burun akıntısı ve öksürük var
(44,744 puan) tarafından
Oyy kuzum benim yaa çabucak atlatırsıniz inşallah güzel beslenmeye çalis
tarafından
İştahım yok ki kuzum çok kötüyüm nefes almakta zorluk çekiyorum
(44,744 puan) tarafından
Off çok geçmiş olsun ebru:((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım acil şifalar göndersin cnm inşallah bir an önce atlatirsiniz 
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun dua edin ne olur kızım da yanımda
tarafından
Kıyamam yaa dualarım sizinle kuzum inşallah hafif bir şekilde atlatırsınız kuzucukta mi olmuş:-(((
tarafından
Kızıma test yasakmis ama oda covit bence çünkü aynı belirti var burun akıntısı ve öksürük halsizlik iştahsızlık
tarafından
Oyyy kıyamam cnm benim yaa çok çok geçmiş olsun bol bol limon sarımsak ve turşu suyu tüketin cnm inşallah bir an önce atlatırsınız
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun tek düşündüğüm kişi şu an çocuğum o iyi olsun ben de iyiyim
0 oy
(118 puan) tarafından
Evet bizde çoluk çocuk geçirdik ne yazikki 6 ve 9 yaşındaki oğlum da oldu.

Ateşleri çıktı öksürük oldu baş ağrıları oldu vücut ağrıları oldu calpol kullanın dediler onu kullandım sürekli ıhlamur meyve nane limon bol.sarimsakli şeyler yedik çocuklar iki güne toparladilar elhamdülillah ateşleri ciktiginda duş aldırdım çok geçmiş olsun Allah yardımvin olsun ins bir an evvel saglgniza kavusursinz
(118 puan) tarafından
Çocuklar kolay atlatıyor cnim sadcee ateşini kontrol et duş aldr sen kendine iyi bak ki çocuğuna da bakabilesin.
Yoğurt ye bol sarımsaklı ama.
Bol dinlenmeye bak gerçi ben iki cocukla ugrasrken hıc dinlemedim ama elhamdülillah atlattık bir şekilde Rabbim kimseye yasatmaisn
tarafından
İnan hiç dinlenemiyorum canım yemek yapacak kimse yok ben yapıyorum çocuğa bakıyorum İnan hiç dinlenemiyorum
(118 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum cnm çünkü bende kendi yemeğimi kendim yaptım el mahkum bir yandan çocuklar bir yandan eşimle ilgilenmekten en son ben iyileştim.
O yüzden işin zor Allah yardım etsin güç kuvvet versin
tarafından
Allah razı olsun canım dua et yeter
(118 puan) tarafından
Tabiki canım ederim
0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun Rabbim bol bol şifa versin inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun canım çok dikkat edin sizlerde havadan bile bulaşıyormus delta
tarafından
Kuzum valla yeni geldim memlektten Rabbim hepimizi korusun yavrularımızı en çok da
tarafından
Rabbim korusun çok berbat bir illet çok dikkat edin
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsn canm 
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm sirkeli su yap için korona haplarını kullanma .
tarafından
Bir tane hap verdiler sabah 8 akşam 8 olmak üzere sonrasında 3 tane kullanılan bir hap 5 gün sonra bitiyor
(1,465 puan) tarafından
Beni dinliyorsan kullanma canım yinede sen bilirsin
0 oy
(135 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah ben hamileliğimin son haftası yakalandım 4gun sonra nefes sorunum başladı özür dilerim ama WC ye gitmek için düşünüyordum çünkü gelince nefes nefese kalıyordum derin nefes hiç alamiyordum az fazla nefes alsam öksürük tutuyordu kusmadan geçmiyordu hamile olduğum için ilaç vermediler nefesin ciddi dereceye gelirse yatirip oksijene bağlarız dediler resmen ayakta uyudum yatamiyordum nefes yüzünden birde gebeligin son haftasiydi covid bitti doğum yaptım uzun oldu biraz ama durumumu anlatmak istedim ciddiyet boyutunu asıl demek istediğim nefes sorunumu ÇAM KOZALAK PEKMEZİ ile geçirdim gerçekten onunla şifa buldum zararlı bişey değil aktarda var denemenizi tavsiye ederim tekrardan geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin 
(135 puan) tarafından
Rica ederim canım nefes darlığına çam kozalak pekmezi birebir nette araştırıp bakabilirsiniz nefes diyince belki vesile olur iyileşmenize diye yazmak istedim Rabbim senden de razı olsun Allah'a emanet olun acil şifalar versin Rabbim
tarafından
Amin Allah düşürmesin sizi inşallah
Çam kozalağı çok istiyorum almak ama kimsem yok ki kim getirecek bana: (
(135 puan) tarafından
Arkadaşınız falan yok mu anne baba komşu falan rica etseniz getirmezler mi hangi şehirde siniz
tarafından
Mersindeyim annemler bana 1 saat uzaklıkta kaynanamlar Hatay'da
(135 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun canım ne diyim ama aldıracak birini bulursan aldır mutlaka
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.. aşı olmusmuydunuz peki ... Aşıya rahmenmi hasta oldunuz... Benim ablam ilk dozdan sonra oda hasta oldu 
tarafından
Yok aşı olmamıştım canım daha aşılı olanlarda geçiriyor ama hafif atlatıyor diye biliyorum
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim annemle babamda delta mutasyonlu korona oldular 20 gun karantinada kaldilar allahtan hafif atlatti babam annemde hic bi belirti olmadi heralde tasiyici konumundaydi asi baya hafif atlatmalarini sagladi bol bol sarimsakli seyler yiyin kekik cayi demleyip icin sabah aksam bi fincan babama baya iyi gelmisti insallah sizede iyi gelir rabbim sifa versin bu gunler su gibi akip gecsin insallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun kendimi hiç iyi hissetmiyorum:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...