0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kızlar bişey sorcam hocaya sormam daha iyi ama aranızda bilen vardır diye soruyorum şimdi ben Şubat ayından beri namazlarimi kılıyorum elhamdülillah ama çoğu süreyi bilmiyorum Fatiha nas ihlas Kevser suresi dışında o yüzden youtubeden hocayı açıyorum telefonu sağıma koyuyorum onun sesi ile namazımı kılıyorum sırf süreleri ezberlemek için hoca ile beraber kılıyorum kabul olur inşallah bunu sordum bilen varmı rabbim kabul eder inşallah içim rahat değildi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bunu ancak Rabbim bilir fakat şu da var imkanın ve aklın olduğu için ezberlesen daha iyi olur 
(835 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Ezbere bildiklerini oku canım. Diğer süreleri de en kısa zamanda ezberlemeye bak . Namazda okudukça ezberlenmez o bir saatini ayır güzelce ezberle . Rabbim daim etsin inşallah
(835 puan) tarafından
Çocukla zamanım olmuyor ki
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kabul eder insaAllah inacli olman ve bunu innaacla yapman önemli zati ama süreleri ezberle sürekli oku evde iş yaparken de 
(835 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım inşallah kabul olur
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah kabul etsin ama ezberlemen gerekiyor
(835 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm bildiğin sürelerle kıl namazını öncelikle 

Diğer süreleride ezberlersin çocuk vs varsa evin için de sesli aç dinle ezberlersin
0 oy
tarafından

Allah kabul etsin ezberlemeye çalış bence

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bildiğin sureleri oku diğer sureleri ezberleyene kadar canım
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Bildiğin sürelerle kıl.  O şekilde namazin bozuluyor. Vakit buldukça yeni sureler ezberlersin.  Ama o şekil yapma.
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım Allah kabul etsin 

Peki bunu yaparken niyeti nasıl yapıyorsun 

İlgili bir soru bulunamadı

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı

...