0 oy
736 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Eşiniz ve kayınvalıdanız bir sebeb den tarştı siz ne yaparsınız.  Bu akşam eşimle annem tartıştı bende sus falan dedim oda sen sus dedi sustum birşey demedim.  Kötü olmayayım diye ama içim gitti annemle tartışınca onları oyle gormek uzuyor benı bende anne olacam istemiyor evlat ile anne arası kotu olsun. Cıktık eve geldik biraz konustuö ama aakınlemedj uyudu. Sız olsanız ne yapardınız. 

31 Cevaplar

0 oy
(2,382 puan) tarafından
ben annemle tsrtısmasna kızardm smdi kayınvalide ile oglu denişssin bide annemle demssn ..tartsma konuları ne ben cok üzülüp aglamstm kavga büyüdü esim hakaret fln etti annem beni bbırak dedi aylarca küs kaldılar annem bana atarlandı beynimi yedi esim kac aydan snra özür diledi unuttu olayı söyle adaletli düşünürsem annem konu açıp atar yaptı esmde bi kaldırdı ikincide sert tepki verdi esime tabi sus diye kızdım ama beni dınelmeyşp tartsmya devm eti snra ben alıyorum die özür diledi gun içinde öyle yani eşinize karısı anneniz haksız bile olsa atmayın bi fırsat verrsen anneni sevmemeye saygısz davrnmys devm eder ..o senin buyugun fln iyiligmizi düşünüyor fln dersen 
(762 puan) tarafından
Kayınvalıdem ile eşim tartıştı.  Konu şuydu ben hamıleyım kayınpederımde koyde işleri var diye gitti.  Eşimde vardiyalı çalısıyor.  Bu hafta gece vardiyasında bende hamıleyım felaket sıcaktı. Bu hafta bırde bende kucuk kayınbıraderım var bekar evde. Şey dıye düşündüm sıcak ben ord olsam rahat edemez cocuk e bende bunalıyorum zaten bu hafta gitmeyelim ziyarete dıye düşündüm e eşimde vardiya daydı gidemedik. Bayram da gidemedik annem Bır gun kaldı bizde o evine gitti kayınpederımde de koydeydı o zaman yıne kurban için gitmişti.  Eşimin yıne gece vardiyasında denk geldi babam koyden gelince bayram zıyaterıne gidemedik.  İşte annemde buna içerlendş neden gelip gitmiyorsunuz dıye bende dedım anne eşim vardıyadaydı ondan olsun gelsin burada uyusun dedı saklı olarak tabı ister gelin oglu gelip gıtsın eşimde elimde degıl ne yapayım dedı. Kavga bu suretten cıktı
-Reklam-
0 oy
(101 puan) tarafından
Bir kere evimizde böyle birşey oldu eşim kavinvalideme sesinin hafif yükselterek ve rencide ederek konuştu eşime döndüm ve höşş höş dedim kalk annen elini öp kendine gel dedim yok çok sinirliyim ne dediğini bilmiyorum diyorsan defol git anneni hisuzsuz etme dedim ksyinvaldim aglamisti ben öyle tepki verince eşimde annesini öyle görünce biranda annesinden özür diledi elini öptü akşam yatarken eşim bir kez daha anladım seni niye sevdiğimi demisti sabahı kaynanam helal olun sana dedi alnımdan opmustu bende onun elini opmustum. Büyüklere herzaman saygı olmalı diye düşünüyorum 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ne b.klari warsa yesinler modundayım ☺
0 oy
tarafından
Ben karışmam ederse etsinler hatta keşke etseler nerde o günler
0 oy
tarafından
Karışmam tabikide 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Eşim sağolsn öyle anlayışıdır ki asla buyuklere ses cikarmaz ne kendi annesi ne benim annem inslalah çocuklarım da onun gibi olur ben bile kadin hakimle daha agresifim.
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Ben olsam araya girmem sonra onlar iyi olur sen kötü olursun. Hatta bazen ufak bı tartışma olur aralarında yani şöyle kavga değil fikir ayrılığı. Eşim bana der sence de öyle değil mi diye ben de ben karışmam derim
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bi keresinde bende müdahale etmeye çalıştım sen sus demişti birdaha da karışmam ama kötü bişey ya yapmamaları daha iyi 
0 oy
tarafından
Ben o anda bişey demem diyemem çünkü eşim sinirlendimi yaklaşılmaz ama sonra ne olursa olsun annendir derim kalbini yumuşatirim aratırım ben ne ekersen onu bicersin lafına çok inanırım 
0 oy
(360 puan) tarafından
Bende orda susturmak isterim sonra pişman olvak annesine ettiği laflardan diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 242 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 759 göst.