0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

!!!!!

!!!!!!
!!!
Ayyy kızlar yeter bir sürü  kişi  cevap yazdi zaten daha cevap yazmayın :).. herkes ayni cevabi verdi .. ekrani kırıldığı  için önce ekranini yaptirmayi düşündük sonrasinda ekrani yaptirmak boşa gider diye yenisini almak daha mantikli dedik.. bilin hepiniz :) 
Soruyuda silemiyorum bir sürü  cevap geldik aksiyon ariyorsunuz :)) 

38 Cevaplar

+5 oy
(734 puan) tarafından
Evet sizin almanız gerekiyor
(237 puan) tarafından
Ya ekrani yaptiralim diye düşündük biz yaptiracaktk.. ama sonrasinda yaptirmak boşa gider diye düşündüm  alirsak daha iyi olur sanki
tarafından
Kuzum sizin almaniz gerekiyor ben de arkadasla ayni fikirdeyim.Parasinin hepsini senin odemen lazim.
-Reklam-
+1 oy
(1,794 puan) tarafından
Ben olsam o tvyi alırım bı daha da asla görüşmem
(1,794 puan) tarafından
Sadece ekrana mi o fiyatı dediler yuh ya! Boşver zaten yenisini almak daha iyidir. Taksitli alırsan daha iyi olur
(237 puan) tarafından
Evet sadce ekrana 2 bucuk dediler.. soyguncu bunlar :).. o yuzden yenisini almak daha mantikli sağlam olsun
tarafından
İlla o marka mi olcak kuzu ? Yani mesela ben akilli tv aldim a 101 den .1500 e
(237 puan) tarafından
Ya almisken onlarin aldigindan almak daha mantiklı... yani uyduruk bişey almak istemem.. onlar ne markasi aldiysa kac ekran aldiysa öyle almayı düşünüyorum..
tarafından
Anladim kuzu .
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ayni durumu yaşasam tabi ki alırdım 
0 oy
tarafından
Satın almak degilde tamir masrafinin tamamını karşılaman gerek yarısını değil yani 
(237 puan) tarafından
Evet tatlim bende başta  öyle düşündüm  ekranini yaptirirz diye ama sonra boşa yaptirmis oluruz diye yenisinimi alsak diye düşündük
tarafından
Allah saklasın çocuğuna bişey olmamış verilmiş sadakan varmış ama televizyonda önemli bı obje yani eğer durumun müsaitse yenisini alman en iyisi olur bencede
(237 puan) tarafından
Evet binsekilde yenisini alıcaz
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun verilmis sadakaniz varmis.

Bence de almaniz gerek ben olsam alirdim karsimda kardesim de olsa sonucta zarar benden taraf gelmis ve tv dediginiz az bisey de degil yani.
(237 puan) tarafından
Aynen öyle  ya cok sukur çoçuğumza bise olmadi
0 oy
(530 puan) tarafından
Bencede siz almalisinzz canm
(237 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünyorum
0 oy
(346 puan) tarafından
Bncede sizin aaniz gerek kuzum bana göre öyle yarışı değil yani birde yeni evliler yeni birctan çıkmışlardır ister istemez bellinetmeselerde uzulmuslerdir illa
(237 puan) tarafından
Tabiki canim 9 aylik evliler iste.. ama yinede kardesmnde morali bozuldu bizimde.. önce ekranini yaptirirz diye düşündük  ama boşa gider diye yenisini alalım diye düşünüyorum
(346 puan) tarafından
Evet canim sizde borca gireceksiniz ama işte ristemez gir kardeşin için çünkü benim başıma gekse tam yeğenimin cani sag olsun derim ama üzülürüm de yanu
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tabi ki senin alman gerekir neden yarısını karşılamayı düşündün anlamadım 
(237 puan) tarafından
Çünkü  asgari ücretle gecinen insanlariz tek maaşla ve kirada oturuyoruz... tv fiyatlari uçtu gidiyor.. önce ekranini yaptiririz diye düşündük ama sonrasinda bosa gider diye yenisini alsak daha mantiklı dedik..
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben tv yi alırdım. Ve bana da tv nin alınmasını isterdim,yarı parasının verilmesini değil.
0 oy
tarafından
E senın cocugun kırmıs tabıkıde almalısınız 
0 oy
(352 puan) tarafından
Tabi ki siz almalisiniz. Niye yarısını karsilayim gibi bisey düşündüğünüzü bile anlamadım.
0 oy
tarafından
Bence hepsini sizin almanız lazım ha kardeşin belki kabul eder yada etmez ama sen hepsini alacağını söyle canım olması gereken bu
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Cnm bence de senin alman gerek ki sen al diye tv si kırılan kardeşin mi dedi 
0 oy
tarafından
Neden yarısı diye düşündün gerçekten merak ettim 
0 oy
tarafından
Tabiki siz almalısınız
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bence de telafi etmeniz gerekiyor canm ablan haklı 
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Sizin almanız lazım yarısını napcak kadın tv siz kalmış 
0 oy
tarafından
Yarısını vereyim ne demek ya senin çocuğun kırmış hepsini karşılaman lazım 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bence de masrafları senin karsılaman gerekiyo sonuçta senin çoçuğun kırmış yarısını ben vereyim diye şey mi olur
0 oy
(269 puan) tarafından
Bence de sizin almanız gerekir. Yeni evliymiş ayrıca 1, 5 yaşında bebeği orada yalnız bırakmak senin ihmalin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 368 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Deniz334 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 805 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 937 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 796 göst.