0 oy
1,137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Geri çekilme ile ne kadar süre boyunca gebe kalmadan korundunuz ?

47 Cevaplar

+1 oy
(265 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 4 yıl boyunca. Korunmayı bıraktık bebeğimiz oldu zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 sene             
tarafından
Helena bu bir korunma yontemi midir sende miiii
tarafından
İlk cocuktan sonra kuzum. İkinci çocuktan sonra olmazzz garantiye almak lazım :)
0 oy
(530 puan) tarafından
15 aylk hâla.kalmadim gebe seytan kulana kursun
0 oy
tarafından
2.5 sene oldu
0 oy
(1,794 puan) tarafından
23 ay. 24. Ayda oyuna geldim hamileyim 5 haftalık :)
0 oy
(14,025 puan) tarafından
16 ay     oldu 
0 oy
tarafından
4 yıl canm sonra ikinci bebis istedik oldu simdi yine geri cekilme ile korunuyoruz
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yani genelde aramızda çok geç ilişki geçer ama olduğunda geri çekilme ile korunuyiruz 3 aya yakın zaten ilişkimiz yok evet mutluyum huzurluyum
(347 puan) tarafından
okadar uzun süre nasl oluyor yanlış anlama ama
(457 puan) tarafından
3ay mı çok uzun süre canm
(1,661 puan) tarafından
Aynen çok yzun süre eşim pek yanaşmıyor eskiden ben yanaşırdım ama karşılık görmedukce soğudum hemde çok ... En son yaklışınca ben bu şekilde dağıtdım dikkatini
(1,766 puan) tarafından
Kız üç ay çok değilmi
(1,661 puan) tarafından
Çok aslıjda canım ... Şöyle oldu biz evlendik ben evlendiğim ay gebe kaldım riskli gebelikdi 9 ay ilişki olmadı ondan sonra 3 ay yanaşmadı ... Ondan sonrada bazen ayda 1,2 olurdu ama şimdi 2,3 ayda 1 oluyor oda dediğim gibu eskiden ben yanaşırdlm ama şimdi bende soğudum
0 oy
tarafından
Evlendigimden beri :D 

2 senedir yani...
0 oy
(2,706 puan) tarafından
2 sene. 2 senenin sonunda sürpriz :)) 
0 oy
(99 puan) tarafından
3 sene suanda yanlışlıkla hamıleyim:)) ve hala nasl oldunu anlamış degiliz
tarafından
Puhahahaha acaba nasil
0 oy
(465 puan) tarafından
Ben cişimi yapıyorum onla birlikle akıyor 
(8,860 puan) tarafından
İstemsizce kahkaha attım bu yoruma :D
(71 puan) tarafından
Kaynanamda boyle korundugunu soyluyodu butun cocuklarinin arasinda bir yas var hatta birtanesin arasi 10 ay ama boyle korunuyomus daha bu koruyosa
(13,202 puan) tarafından
Cimadan sonra tuvalete gitmek sünnettir işin şakası da öyle korunma olmaz giden gider tutan tutan wc ye gidene kadar
(1,766 puan) tarafından
Bacı biraz daha açıklayıcı olsaydın çişimi ne ya
(465 puan) tarafından
Çiş işte sen hangi detayı öğrenmek isterdin balikkko
0 oy
tarafından

Her ay hamile kaldm supesyle şükür 2 sene oldu bu ayda adet olana kadar hamileyim şüpheleri yasiorum suanda bile:D alisamadm:D

0 oy
(336 puan) tarafından
Butun yorumları okudum en az bn korunabilmşm 9 ay oyle korunduk şuan 30 haftalık hamıleyım maalesef 
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Geri çekilme+prezervtf bebeğm 11 aylık
tarafından
nasıl oldu be
(3,384 puan) tarafından
Bebeğmden sonraki korunma yani 11 aydr şükür kornuoz:))) yanlş ifade ettm heralde
0 oy
tarafından
Spiral var bende geri çekilme yöntem değil ki zaten her ay şüpheyle adeti beklersin
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Oglumdan once 2 sene öyle korunduk sonra korunmayı bıraktık hamile kaldım oglum oldu doğdu nasıl olsa 2 sene öyle korunduk yine öyle devam edelim nasil olsa sağlam yöntem dedik şuan ikinciye hamileyim 10 15 güne dogurcam:D

0 oy
(66 puan) tarafından
Hiçbir zaman. Hapla korundum. Garantici biriyim, işimi şansa bırakmak istemem. Aynı zamanda çocuğum için birikim yapmadan hamile kalmak istemedim. Bu dönemde rahat yaşamak ve çoluğumuzu çocuğumuzu rahat yaşatmak istiyorsak ya paramız olmalı ya da bir yerlerde bir dayımız olmalı. Dayımız yok maalesef, bizde paramız olması için çabalıyoruz :)
(762 puan) tarafından
YANLIZ hap riski olan bir korunma yöntemi  annem beni hala doğurdu :::))) kazar kurşunu yani
(66 puan) tarafından
Evet, %99 koruma sağlıyor. %1lik ihtimal hala var. Prezervatifin çıkma ihtimali oluyor, spiral de bünyeye göre tehlikeli olabildiğinden, deri altı yaptıracak kadar da uzun bir süre korunmak istemediğimden benim için en sağlıklısı hap oldu. Bırakmaya karar verdikten 1 ay sonra da hamile kaldım zaten. İyi bir korunma dönemiydi :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından
5 sene cnm daha sonra isteyerek hamile kaldim 
0 oy
(762 puan) tarafından
8 ay hıc bırsey olmadı ama olmayacağı anlamına gelmez 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 546 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 474 göst.