0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Çok sıkılıyorum özelliklerde hamilelik sürecinde eşim gece çalışıp sabah geliyor sonrada uyuyor bende öyleyim geceleri tek sıkılıyorum ya  bebeişin gelmesini dört gözle bekliyorum zman geçmiyor napıyorsunuz uyumayan varmı varsa buyrun dertleşelim zman geçmiyor kılzar benim bebişte uyutmuyor zaten kafamda bir sürü şey var rahat değil aman nebileyim

6 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Gelince sıkılmaya vaktin bile olmaz :D
(92 puan) tarafından
Valla inşallah apartmanımda öyle gelip gittiğimde yok  aşırı bunaldım daha doğrusu kaynanamlar darlıyorda işte
(1,301 puan) tarafından
Aman boşver takma kuzum nereye kadar takacaksin vallahi insanın canına tak ediyorlarr
(92 puan) tarafından
Valla onu bekliyolar zaten hayır çok sabırlı bir insan değilim ters tarafıma gelicekler onuda inan ben istemiyorum kötü olucam ama beni çok darluyokar başımı alıp gidesim var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben varım :)
(92 puan) tarafından
Meraba canım senin eşindemi gececi
tarafından
Yok eşim işte  2 gün de bir geliyo
(92 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zordur senin içinde şua hamilelikte sıcaklarda daha zorluyor inan evde ne temizlik yapsın kalıyor ne ütü hepsi duruyor
tarafından
Doğum yaptm ben yok böyle iyi uzaklık
(92 puan) tarafından
Kız niye
0 oy
(762 puan) tarafından
Ya bende oyleydım bir hafta geceye gidiyor bir hafta gündüze bende hamıleyım cok sıkıyorum 
(92 puan) tarafından
Valla hiç deme canım birde haftada 1 kaynsmgile gidiyorum onlarda dsrlıyor of başımı alıp gidesim geliyor
0 oy
(687 puan) tarafından
Valla siz iyisiniz geceleri tek kalabiliyorsunuz bn eşimle aynı ewde ayrı odada bile tek kalmaya çok korkarım.. :)
(687 puan) tarafından
3 yıl olacak evliyiz sadece bir kere ewde yalnız kaldım oda sabaha kadar tv ışık açık güneş açılınca uyudum :)
(92 puan) tarafından
Valla mecburum yoksa başıma görümcemi koyarlar ki zaten evlendim evlediğim 2.ayında geldi kaldı gerizekalı dersanesi varmış bu senede giderse eşime dedim gelmesin bacın kalmasın dedim hayır ders çalışmıyor birde doğum yapacam hiç upraşama
0 oy
tarafından

Kiz yat uyu bebis gelince iki saat yatsa da ben de uyusam diye dört dönersin evde :D

(92 puan) tarafından
Gündüz uyuyorum canım ondan gelmiyor uykum eşim gecede gündüzleri uyuyor uyanık oldumu sıkılıp erken kaldırıyorum oda uykusuz kalıyor bende geç uyuyuyop onla kalkıyorum
0 oy
(336 puan) tarafından
Ay bnde kıızm uyusunda bnde bı guzel uyku cekeyım dıyorm ya vala başım catlıyo sen bu gunleri cok arıcaksın kuzum keyfıni cıkar bnce 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,862 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 536 göst.
0 oy
19 cevap 624 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı