0 oy
2,317 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Diğer yenilerden veriyrum tadına baktıktan sonra yemiyr hicbirseyi. Habire ekmek pogaca eline alıp yiyor. Normal mi şuan 10 aylik

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keske benimkide eline alip yese zorla bile yediremiyorum kilosu cok degilse takilma
tarafından
Aksine azdır. Geçenlerde hasta oldu çok zayıfladı cilizlasti
tarafından
Benimkide ayni 4 gunde bir kilo vermis hasta suan
-Reklam-
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Ekmeğe ayrı bi düşkünlükleri oluyo canım ebem ver yesin birşey olmaz dediydi 
0 oy
tarafından
Kuzu kilosu normalse takilma .Bazi cocuklar hic bir sey yemiyor.Ekmek bile .Sakin zorlama .Ne istiyorsa onu yesin .Bir sure sonra düzelecektir .Eger zorla baska seyler yedirmeye calsiirsan o ekmegi ve pogacayi da yemeyecektir.
tarafından
Kilosu azdır canim ya. Geçenlerde hastalandı baya zayıf cılız birşey oldu
tarafından
Kac kilo kuzu ??
tarafından
8 ,800 di hastalandı kolları bacakları cilizlasti ama daha tartmadim. Dıştan da okadar bellimi zayifladigi
tarafından
Kuzu bu kilo gayet normal .Niye takildin bu kadar bebek
tarafından
Eski kıyafeti ona oldu tahminim ve bir koladan fazla verdi. Boyu da uzun.  Valla görsen ne zayıftır dersin ki herkes öyle diyor zaten
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Benim oğlan da yiyiyor, ekmek yediği için başka bir şey yemek istemez canım 

0 oy
tarafından
Benim kızımda 11 aylık ekmek görsün yeter ki deliriyor, çıldırıyor 
0 oy
tarafından
Benimki de öyle 11 aylık, eline ekmek verdim mi ekmeği bitirmeden elinden alamıyorum ağlıyor 
0 oy
tarafından
Benim oglum da  ağzına sürmez ekmeği ne kahvaltı da ne yemegin yanında hic yemez eğer kilosu fazla değilse takılma canım keşke benimki de yese
0 oy
(928 puan) tarafından
Canan Karatay aç izlesin canım :)) şaka bir yana da dişini kaşımak için mi acaba hoşuna mı gidiyor başka şeyler yapsan ev yapımı bebe bisküvisi gibi galeta gibi daha iyi olur bide şokta var kepekli galeta benim kızım çok severdi o aylarda yerdi 
0 oy
(13,032 puan) tarafından
Ne güzel kız . Bizimki de öyle poşette olsun dışından ısırmaya çalışıyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Seviyordur :) bırak.yesin kilo almiyorsa
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bizimkide sanki ac birakiyormusum gibi ekmek yiyor vicdan yaptırıyor bana :) biraz çorba verip ole ekmek alıyor eline zorla yediriyorum valla
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çorbanın ardına yoğurt ver ağzına sokmuyor ekmek ver çıldırıyor yerken 11 aylık bugün. Bırak yesin
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Börek yap canim. Icine istedigin malzemeyi koy. Benimkide bir donem hamur işlerini cok seviyordu. Çeşit ceşit börek yapiyordum , pizza yapiyordum. Zaten yiyebilecegi herseyi koyuyordum icine. Kek yapip meyve koy içine. Ayran da verirsin doyar karnı. 
0 oy
tarafından
Dişleri kaşınıyorsa ekmek iyi geliyordur ondan da olabilir meyve falan ver eline yemez mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 449 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.