0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya sürekli iş halindeyim ayaktaym kendime bakamyorum artk akit ayramyorum kendime şöyle adam gibi uykumu alamyorum sürekli meme meme su içiriyorum içeri geliyoruz yine su iciyo yine su ayaktaym sürekli ama sürekli bktm ya ev darma dağın bunaldm ua

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef bnm en sevmediğim yaş gurubu 1.5 yaş huy olarak insanı mahfediyorlar rabbim sabır versin cnm ama geçici bir süreç 
tarafından
Amin inşallah canm
-Reklam-
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Valla ben su içini sulukla çözdüm istediğinde git al kızım diyorum birazcık kendi işini görmeyi öğrensin istiyorum ağaç yaş iken eğilir yoksa 1500 kere su istiyor  (≧▽≦) öbür dediklerine bir çare bulamadım 
tarafından
Sabır isi canm valla
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Benim ki10 aylık simdide  basladim hic duramiyorum ya yemegini hazirla yedir ya altini al banyo yaptır  giydir yemek yap bidaha sonra yurumek istiyo elimi tutuyor kalxiriyor habire evi geziyoz gece yataga yatmayi iple cekiyorum ayaklarimin alti acıyor artık gün bitmiyor 
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Üstüne başmısın ayağını çek:'( bizde 18 aylığız ve şuan cinnet geçiriyorum desem yeri hasta olduk yeni yeni iyileşmeye başladık şimdi peşine köpek dişleri kabarmış onun sıkıntısı var galiba sürekli benle olcak ah ah geçer elbet bu günlerde ne diym...

tarafından
Vall cok zor canm cooookkk
0 oy
(3,488 puan) tarafından
Aynı durumdayım. Birlikte oyun oynamak için deli oluyor. İşler kimin umrunda :) 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Canimm gecici bir surectir , su icin pipetli suluk denedinmi benim oglum 11 aylik pipetli sulugu ortadadir iwtediginde gider icer. Oyle bir care bulabilirsin su konusuna 
0 oy
(48,906 puan) tarafından
oturan dinlenen anne var mi ki

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 161 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde sibelce (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 220 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.