+1 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (13,203 puan) tarafından
Ayy 35 yıldır bitmek yerine çoğalıyorlar valla günde kaç kez çıkıyorum bağırmak şöyle dursun böğürüyor afedersin elinde megafon olan mı hoparlörden süüütttçüüü diye şarkı açan mı hele bir karpuzcu var gevşek p... Tersliyorsun üste çıkıyor uyuyan çocuğu uyandırdı şimdi sallıyorum bıraksam uyanacak. Dünya işim var üstelik. Bıktım artık 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden kucumsedin ki bu kadar sen kendi bebegini, işini düşünürken bakalım onlarin kac tane bekleyeni var çok ayıp
(13,203 puan) tarafından
Kız valla küçümseme yok niye küçümseyeyim canıma yetti. Beni mesleği değil gürültüsü ve namusuma laf etmesi çıldırttı. Bir karpuzcu dönüyor sokaktan diğeri giriyor. İnsaf öyle nasıl satış yapacaklar. Üstelik pazar yeri var ve üstelik her semtte kaç tane var. Ekmek parası kazanırken elalemin karısına kızının namusuna mı laf eder insan üstelik.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bencilsin.. posta adam namusuma laf etti uyardım yazmamışsın ama herkes sana tepki verince bunu yazmışsın yorumlara.. Bence üste çıkmaya çalışan sensin.. Şehirde oturacaksan bunlara katlanacaksın hayatın şartları bunlar eğer katlanamıyor isen ya elit bi yere taşın ya da köye taşın bu iki yerde olmuyo böyle sesler..

O adamlar sapıklık yapmıyor cinsel tacizde yapmıyor haram da işlemiyor helalinden alın teriyle kazandığı parayı götürüyorlar evlerine..
(13,203 puan) tarafından
Lütfen evime gel bir gün ağırlamak istiyorum seni. Gerçekten tanrı misafiri ol gel. Bak bakalım gerçekten alnının teriyle kazanmak isteyenlere ve kazanmayanlara. Kim bencilmiş değilmiş gör. İmkanım olmasını bekliyorum inşallah Allah nasip ederse o günleri. Senin dediğin gibi yaparım. Belki ıssız bir kulubede bencilliğimle yaşarım.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bak şöyle bir hikaye anlatayım sana bir gün adam süt satmak için mahalle mahalle geziyomus bir adam da bunu görmüş hanım bir kova getirde su.sutcuden süt alalım hanımı da hemen atılır aman bey evde yeteri kadar süt var ihtiyaç yok ki der adam da hanımına dönüp der ki bizim ihtiyacımız yok belli ki onun var bu sokaktan sabahtan beri 3. Geçişi ve gidip süt alır dünya bizim için varolmus sanıyoruz bazen ama başkalarını düşünmekten aciziz çoğu zaman....
(13,203 puan) tarafından
Aynısı geçse zaten belli olur iki karpuzcu peş peşe geçerse kim kazanır parayı? Bir de elalemin karısına kızına gevşek ağızla konuşmayacak. Kimsenin ekmeğinde gözüm yok
(4,700 puan) tarafından
Bak canım seyyar satıcıların yada bir çoğu pazarcinin ağzı bozuktur edep adap bilmezler rahatsızsan zabıtayi ara laf münakaşasina girme bence ne diyecekleri belli olmuyo cunku
(13,203 puan) tarafından
Ah bacım beni buldu işte. Plakasını alıp şikayet edeyim diyorum artık kimsenin ekmeğinde değilim yoksa Allah veriyor ben değil ki
0 oy
tarafından
O adamda beşikte ki çocuğuna ekmek parası kazanıyor torununa vs hiç yakıştıramadım...
(13,203 puan) tarafından
Kuzum bir gün gel bize neden kızdığımı anlarsın kimsenin ekmeğinden değilim ben

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 320 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sl1111 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 277 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 583 göst.
2 Haziran 2020 Aile kategorisinde cancan33 (134 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,112 cevap

35,176 kullanıcı

...