0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık ne kahvaltı hazirlamama ne yemek yapmama hiçbirşey yapmama izin vermiyor onu oyuncaklarıyla bırakıp gidiyorum mutfağa ağlaya ağlaya geliyor ayağıma yapışıyor açıkmış oysa kahvaltı yapıcaz yok beni al diyor tuvalete gidiyorum afedersiniz gelip kapıyı acıyor beni al diyor sürekli emmek istiyor tam büyüdü artık anlıyor rahat edicem diyorum hooop kucak meme ağlama krizleri bunlar normal mi bensiz 1 dk durmaması kucak istemesi anlamıyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal canım kaygı yaşıyor onu birkap gidecen diye zamanla azalıyor amaa yine de tam bitmiyor
(863 puan) tarafından
Güvenmiyor mu bana anlamadım o bağımı kuramadı normal mi
tarafından
Hayır senin gideceği düşüncesine kapılıyor bebekler ssninle alakalı durum dehil nerdeyse her bebek de oluyir
(863 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya
-Reklam-
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bir şekilde sizden ayrı vakit geçirmeye alıştırın. Mesela aynı odadayken pek onunla ilgilenmeyin. Kendi kendine oynasın hatta oyuna daldığı zamanlarda bilerek 1-2 dakikalığına odadan çıkın. Bu şekilde yavaş yavaş sureyi uzatarak alıştırmaya çalışın 
(863 puan) tarafından
Öyle yapıyorum oturuyorum oynuyorum biraz sonra kalkıyorum koltukta oturuyorum hmeen geliyor odadan çıktığım gibi kıyameti koparıp geliyor nasıl yapicam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 244 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 130 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 155 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.