0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 ay oldu yıkatalı oğluma wc eğitimi de veriyorum çok zorlanıyor oğlum beni uğraştıracak gibi, böyle yazdan kışa geçerken temizlik yapıyoruz ne zaman temizlik yapmalıyım ve halı yıkatmalıyım, kışlık kalın halılarımı yıkatacağım çünkü

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağustos sonu başlayabilirsiniz
tarafından
Kuzu ben dip bucak, cam, kapı, koltuk, halı duvar gibi büyük işleri yapınca 5 gün sürüyor hergün 2 oda yapıyorum erken değil mi Ağustos, bende öyle düşündüm ama Eylül ekim nasıl olur
tarafından
O zaman eylül ortalarında başla canım
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
3 ay cok erken değil  mi halı yıkamak icin
tarafından
2 tane çocuğum var kuzum ikiside kendi elleriyle birşeyler yiyorlar halılar çabuk kirleniyor haliyle
(1,284 puan) tarafından
Hm anladim cnm
0 oy
(1,352 puan) tarafından
2 ay önce yıkattım ben de. Kirlenmedi fakat kışın çoğu halıyı kaldırıyoruz alttan ısıtmalı olduğu için. O yüzden tekrar Şubat gibi yıkatıcam. Sen de bence çocuğunun tamamen tuvalete alıştığında yollayabilirsin
tarafından
Ay benim ev çatı katı ya soğuk oluyor ben en kalın halıları seriyorum valla kuzum
0 oy
tarafından

Daha 3 ay olmuş yıkatalı yani kirlimi ki şuan

tarafından
2 tane çocuğum var kuzum ikiside kendi elleriyle birşeyler yiyorlar halılar çabuk kirleniyor haliyle, kar kış gelmeden yıkayim diyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yaz geçsin canım havalar serinleyi ve yikatirsin kısa dogru
tarafından
Ekim gibi mi kuzum
(2,330 puan) tarafından
Ekim Kasım gibi iste
0 oy
(7,791 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yıkatmak yerine siledebilirsin yani 3 ay olmus yikataki...
tarafından
Yok kuzum ya oğlumada wc egitimi veriyorum ister istemez tutamıyor çocukta yıkatırım
(7,791 puan) tarafından
Hee o zor cikar gerçi
tarafından
Aynen ister istemez yapıyor elimden geldikçe her dakika tuvalete götürüyorum bazen söylemiyor yaparmış, ondan hepsini kaldırırım yıkatırım kışlık temizlik yapar sererim
0 oy
tarafından
Kış temizliği yaparsın Eylül ekim de 
tarafından
Dimi Ağustos çok erken daha
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kapı pencere kapandığı vakit canım Ekim gibi falan yolla bence öyle temiz kaliyo bende oğluma biraz daha geçsin tuvalet eğitimi verecem sonra evimi temizleyip halılarımi yıkamaya verip kapı pencere kapatacm 
tarafından
Ben başladım bakalım inşallah çok yormaz annesini, bende ekim gibi veririm yıkamaya artık
(4,700 puan) tarafından
İnşallah ama yorcak ya kızım da 28 günlük bakalım napcam
tarafından
Ohoo çok kolay canım o zaman, benim kızım 11 aylık abooo hiç durmuyor abisini wc ye götürünce ağlıyor kendide tuvaletin içine kadar giriyor :D 28 günlük yatar, meme emer, pek bir zararı olmaz daha kolay bebede büyüyünce çok zor olur
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Eylul ekim gibi baslayabirsin, camlar kapanmaya baslayinca cok ideal bi vakit :) hangi sehirsiniz bilmiyorumda, camlar acikken ev fazladan kirlenip tozlaniyo gibi geliyo bana
tarafından
Ay aynen bingöldeyim canım doğu görevimiz, Eylül'de kış gelmezde ekim anca
(4,262 puan) tarafından
Biz İzmir deyiz, normalde ekim sonu kasim basi yikatirdim ama bu yil ekim ortasi dusunuyorum kasim basi dogumum olacak :)
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ben eylulun sonuna doğru veriyom kısa temiz temiz olsun diye 
tarafından
Bende Eylül'ün sonuna vereyim kuzum o zaman, kışın daha veremem kar yağarken çocuklarım küçük burası çok soğuk
(44,748 puan) tarafından
Aynen öle canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu