0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (91 puan) tarafından

Gaz yapmicam kilo aldiracak mama Aptamil hariç gaz yapıyor kilo sıfır 1.5 aylık kizim

image

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Biz sma kullaniyoruz canim bi sorunla karsilasmadik. Hipi de cok oneriyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebelac gold olanı kullanıyoruz canm bız. Hıc gaz kabız olmadı kızım. Dene ıstersen 
0 oy
tarafından
Sma ya cok iyi diyorlarama ben hic mama kullanmadım
0 oy
(693 puan) tarafından
Biz doktor tavsiyesiyle humana kullanmıştır.cokta iyi gelmişti oğluma 
0 oy
(392 puan) tarafından
Bana aptamil yada hipp kullan dedi doktor içeriği en temiz ve gaz kabızlık problemi olmayan daha organik diye gerçekten de aptamil kullanmalı kızım kakasını rahatlıkla yapıyor ve gazını kendi çıkarıyor bin şükür rahatladık tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
bebelac gold kabız ve gaz yapmıyor diye biliyorum ama kızıma denediğimde onu sevmedi bebelac aldım onu sevdi
0 oy
tarafından
Hipp güzel canım 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Kesinlikle humana başta Bebelac ve sma kullandım kızım o gaz çıkmadan rahatlamiyodu humanadan sonra gazını kendi cikariyor
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben Bim den bebivita alıyorum doğduğundan beri kullanıyorum memnunum gaz sorunumuz yok.Hipp in yan ürünü fiyaj olarakta çok uygun 40 TL ye alıyorum
0 oy
tarafından
Ben bebelac klasik veriyorum oğluma memnunum açıkçası denemek lazım canım her mama her çocuğa yaramıyor hangisini alirsamda küçük boyunu al dene eğer yine yaramazsa değişirsin 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bebelac Gold kullanmıştım çok memnun kaldım ben
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Canım birde holle var mama. Onada bak ben oglana ilk ondan verdim sütüm artan kadar gaz da olmadı hemde kilo aldı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
+1 oy
3 cevap 152 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu