0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Eşim sonrası ben ve bugün de öğrendik oglum da covid oldu. Oglumda 37.8 ateş oluyordu ama 1 defa. Öksürüğü var cok şiddetli değil. Siz hangi belirtileri gördünüz biliyorsunuz bebekte ? Nelere dikkat etmeliyim neler yedirmeliyim ? Oglum 7.5 aylık

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok Rabbim şifa versin canım inşallah atlatır hemen. 
(1,011 puan) tarafından
Amiiiin insallah canım rabbim kimseye yaşatmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde olduk sanırım hala muallaktayim ama atesi oldu zeynebin 4 gece gunduz hic olmadi iştahsızdı. Ve iki haftadir gecmeyen bir öksürüğü var burun akıntısı var
(1,011 puan) tarafından
İlk önce bizde de öyle oldu oglumdada burun akıntısı öksürük oldu hepimiz covidliyiz evde allahtan cok hafif geçiriyoruz.
tarafından
Cok geçmiş olsun diyorum ya biz hala muallaktayiz çünkü bayramda Emine annemin yegeni geldi kız hemşire kızıyla kızım oynadı kızda rahatsız mış zaten . Onlar kapıdan cikarken bizd evimize geldik 3 gun sonra zeynep hastalandı sonra ben sonra büyük kızım. İyilestik ama ben üsuttuk sanıyorum.  Sonra emine annemin yanına gittik kadin demezdi bizde,eltimde,gorumcemgilde  hastalanmış. Aynı gun ogrendikki gelen hemsire kız ve ailesi koronaymis
(1,011 puan) tarafından
Bence emin olmak için mutlaka test yaptırın canım inan bunun şakası yok. Ha şunu söyliyim verdikleri ilacı asla kullanmadım kullanmam da. Eşimde kullanmadı. O ilaç yerine bol vitamin su yararlı şeyler tüketiyoruz. Ve hafif geciriyoruz cok sükür. Emin olmak icin en yakın zamanda bence bi teste girin saglık bu.
tarafından
Canım bayram 3. Günü yakalandık sanırım ama suan iyiyiz hamdolsun böyle olduğumu bilsem hemen giderdim ama jeton sonradan düştü. Bende üşüttüğüm sanıp taylohot ictim sabah aksam parasetamol içerdiği icin belkide çabuk toparladım bilmiyorum cok değişikti ya
0 oy
(669 puan) tarafından
Benimkide 7 aylıktı korona olduğumuz zaman çocuga yaptırmadık test ama oda olmustu illaki ates oksuruk burun akıntısı vardı emziriyosan bol bol emzir çorba yap sarımsaklı soğanlı öksürüğü için pekmezle terayağı karıştırıp yedir sabah aksam benimkide buara cok oksuruyo 9 aylık biraz bala limon sıkıp yedirdim bal yasak 1 yas altı oldugu icin oneremicem ama benimkine bise yapmadı 
(1,011 puan) tarafından
Emzirmiyorum canım ama dediklerini mutlaka yapıcam bal haricinde ona pek yanaşamıyorum malesef
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ahh kiyamam minnosa Rabbim acil sifa versin insallah
(1,011 puan) tarafından
Amiiin insallah canım
0 oy
(894 puan) tarafından
3 gün ateş oldu 2. Hafta da burun akıntısı oldu. Öksürük günde 1 ya da 2kez çok öksürmedi
0 oy
(838 puan) tarafından
Bizde.3gundur burun akintisi hafif oksuruk var ama atrs yok acaba benim cocklardami corona goturmedim doktora evde surup veriyorum burun spreyi.filn bol sivi veriyorum daha iyiye gidiyolar sukur sende bol su icmesini sagla muz filn yedir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 216 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 179 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Muallime07. (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu

396,381 soru

11,856,787 cevap

35,952 kullanıcı

...