0 oy
789 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (532 puan) tarafından

image

image

image

kkizlar ya biz cok kararsiz kaldik   annem bessigi alicak ama hangisini alsak kararsiziz sizce hangisi ♡

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 bence daha hos duruyo
(532 puan) tarafından
Benimde o hosuma gidiyo aslinda ** aonu alirsam cocuk odasina koymam lazim canim cunki odama sigmiyo   cocuk odasinda olsa cocuk olurmu  aglayinca duyarmiyim acaba  :(
(24 puan) tarafından
3 derim altta çekmeceside var
(24 puan) tarafından
Ben bu şekilde büyüyen beşik aldım şuanda odası tamam ancak daha ufak olduğu için odadan odaya taşınır beşik de aldık yanımızda veya ıcerde heryerde kolaylıkla bakalım diye sonra büyüyen yatağa geçireceğim.Birde ana kucağı gibi bir şey de aldım o da heryerde gidersem kolay olsun diye.Sende öyle ufak birşey alabilirsin
(532 puan) tarafından
Ah bide odama sigsa  makyaj aynasini odadan alicaz gibi galiba
(532 puan) tarafından
Aynne bende oyle diyorum aslinda hem banada fahatlik olur
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
İlki çok guzelmis ❤
(532 puan) tarafından
:)))))) esimde onu dedi ilk  hem  odayada sigar dedi tesekkur ederim canim
(849 puan) tarafından
Rica ederim canım:) hayırlı olsun şimdiden
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Ben kullanış açısından çekmeceli olani alırdım:)
(532 puan) tarafından
Ah canim   bende onu istiyorum ama kendi odama sigmiyo cocuk odasina koysam olurmu acaba aglarsa falan duymama diyede korkuyotum aslinda ama oda guzel aklimda onda
(1,840 puan) tarafından
Gönlüne gore olsun o zaman canim:)
0 oy
tarafından
3.cüsü çok hoş
(532 puan) tarafından
Ah bide odama sigsa onu alinca cocuk odasin akoymam lazim canim   napsam bilemrdim
tarafından
İlki daha küçük gözüküyor oda çok güzel canım :) ben üçüncüsü de aha büyük diye söylemiştim
0 oy
(126 puan) tarafından
3 cok guzel bence canım
(532 puan) tarafından
Ah bide odama sigsa canim onu alinca cocuk odasina koymam lazim naspsam bilemedim
(532 puan) tarafından
Evet o guzelde onu alirsam eger cocuk odasina koymam lazim canim.odama sigmaz olculeri buyuk oda tedirginim ya  aglarsa duyamam diye  napsam bilemedim
0 oy
(346 puan) tarafından
En  alttakini begendim bende
(532 puan) tarafından
Evet o guzel ama onu alirsam cocuk odasina koymam lazim.odama sigmiyo oluyoda aslinda yer kalmiyo odada
(346 puan) tarafından
Hepsi buyuk duruyo sanki
(532 puan) tarafından
Evet resimde oyle gibi ama birle ikinin boyutun daha kucuk
(346 puan) tarafından
Ozaman 1 al oda guzl
0 oy
(92 puan) tarafından
2 numarali resim bence. Kademeli isteduhin gibi ayarlarsin. Hem ahsap da hos duruyor. Vekmeceli olanlara bir sey kiyarim diye onlardan alma bence. Nasil olsa dolabi falan olacak ona koyarsin.
(532 puan) tarafından
Aynen dogru soyluyosun aslinda saten esyalarini dolaba koyucaz  ama saten odama sigmiyo o onu alirsam makyaj aynasisi odadan cikartmam lazim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki üçüncü olana çok benziyor bebeğim 1 aylık oldu yeni bn çok memnunum cnm bnce 3.olanı al derm
(532 puan) tarafından
3 guzel evet ama o benim odama sigmiyo makyaj aynami cikartmam lazim o dadan acaba diyorum ki cocuk odasina koysam bessigi aglayinca falan duyarmiyim acaba
(6,825 puan) tarafından
Yatak odası ile mesafesine bağlı kuzum ama aynı odada olmasi önemli kusma flan da oluyor tek aglamakla bitmiyor bakmak gerekiyor bilgin olsun cnm
(532 puan) tarafından
Oda cok yakin hemen yan odaside  annemde oyle diyo canim trk kucuk olsun ama yaninda olsun diyo bebde istiyorum ki biraz 1 bucuk yasina kadar uyusun ama olmucak galiba ya
(6,825 puan) tarafından
Doğru söylemiş cnm ilk zmnlar yanında olmasi çok iyi uykulu uykulu sanada git gel zor olur
(532 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canim  o zaman en iyisi iki yada bir ikidini boyutu bir ama 3 uncunun boyutu buyuk onlara gore
0 oy
tarafından
Birinciyi begendim cnm bnde ama 3te olur;))
(532 puan) tarafından
:))) ah ucude sigsa olur da sigmiyolar :))))
tarafından
3te olur derken 3.yude begendim demek istedim cnm:D
0 oy
(9,652 puan) tarafından
2. Si daha güzel bence ahşap renkli olanı beğendim birde anne yani oluyo sanırım oda baya iyi olur 
(532 puan) tarafından
Evet canim anne yani oluyo aslinda benim odama en uygun o cunki odam cok buyuk degil   3 numaradakini alsam cocuk odasina koymak zorunda kalicam aslinda
0 oy
tarafından
Ilki cok tatli ama 3. Daha guzel:))
0 oy
(662 puan) tarafından
3 numara diyorum canm en onemlisi kunlanisli olmasi susu pusu yok
0 oy
(75 puan) tarafından
Kullanış açısından 3 diğerleri sallanır beşik bu sabit .ben sabit beşikten daha memnun kaldım sallamaya alismadi güzellik yonundende güzel hos duruyor
(75 puan) tarafından
Oda sabit diilmis şuan farkettim :))
0 oy
tarafından
3.bence çekmecesi de var kullanışlı olur canm
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben 1 i daha çok beğendim , hangisini alırsan sağlıkla büyüsün minik :)
0 oy
(346 puan) tarafından
canim odamda makyaj aynam var onu cikartmam lazım  demissin cikart aynani odadan bebeğini n odasina koy besigide yanina koy Allah korusun gece derin uykunda cocugun  sesini duymazsinda aglaya aglaya catlar çocuk  bebeginden daha kiymetli degil ya
(532 puan) tarafından
Tabikide canim haklisin bende o yuzden cok korkuyorum aynne oyle yapicam  hic bisey ondan degerlindegil ya sonra bosey olur Allah korusun  sonra vicdan azabindan kotu olurum
0 oy
tarafından

Ben buna bayiliyorum ama suan durumumuz olmadigi icin alamiycaz sn boyle bisy alablirsn 

image

(532 puan) tarafından
A buda cok guzelmis  canim ama sanki bu biraz buyuk ya benim odam o kadra genis degil kalan alan
tarafından
Hee anladim kuzum
0 oy
(195 puan) tarafından
3 guzelmis bence 
0 oy
tarafından
Ikinci beşik çok hoşuma gitti çok güzelmiş 
(532 puan) tarafından
Aynne esimde onu alalim diyo canim hem anne yani oluyo hemde olculeride  iyi suan aklima yatan o saol canim
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(150 puan) tarafından

3. Resimdekinden kullandim memnun kaldım diğerleri hakkında bi fikrim yok ama gorunusten çok kullanim acisindan daha iyi olana bak derim:)

(532 puan) tarafından
Bana kalirsa ya bir ya iki canim ucuncu odama pek sigmaz gibi ya oyle odada dolasaman artik bakalim ikisi arasinda cok saol canim yorumun icin :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,488 göst.
0 oy
17 cevap 454 göst.
1 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 620 göst.
8 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,807 göst.
3 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu