0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından
Eşim çalışıyor sabaha kadar o yokken korkuyor um . Nasıl korkumu yenerim 

16 Cevaplar

0 oy
(2,282 puan) tarafından
İntarneten dua aç canım bol bol da dua et Allah'ın iznliyle birşey olmaz
(1,446 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.  Çok saol
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Çok erken uyu gece 10 dan sonraya kalma geçer 
(1,446 puan) tarafından
Inşallahcanim
0 oy
tarafından

Canm benim esimde calisiyor ve yok aklina kötü bisey getirme getirirsen daha cok korkarsin korkacak bisey yok ben burdayim :woot: hahah

(1,446 puan) tarafından
Evet işte o düşünceler geliyor malesef
tarafından
Yok kuzum korkma dua oku
(1,446 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(48,713 puan) tarafından
dua oku ufle etrafına yat uyu
(1,446 puan) tarafından
Gözümü kapatamıyorum işte.  Sanki biri eve girecek gibi uykum kaçıyor
0 oy
(530 puan) tarafından
Yaklasik 2 senedir yalnz kalyorum oglumla kucuk oda rabbim yardm ediyo
(1,446 puan) tarafından
Benimki yeni 2 ay olacak . Bu zamanda korkmamız da normal
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim eşim şehir dışına çıktığında falan illa birileri olacaktı yanımda ama duayla aklıma güzel şeyler getirip dalmayı denedim bir bakıyordum sabah olmuş şimdi gayet rahatım şükürler olsun
(1,446 puan) tarafından
Canım ben cokk rahattım gene dün bi video izleyip etkisinde kaldım
tarafından
O meşhur videoyumu onda ne varki korkacak
(1,446 puan) tarafından
Bıçaklı şeylerden korkuyorum
0 oy
(15 puan) tarafından
Aklına kötü şeyler getirip kendini korkutma canım benim eşim asker aylarca görevde oluyo haftalarca günlerce...  Benim yaptığım şey şu o yokken  sabaha kadar oturuyordum hava aydınlanınçnca uyuyordum öyle öyle gün geçiriyordum şimdi bebeğim olucak ondan sonra alışırım heralde yanlız uykulara . Aslında korkacak hiçbişeu yok ama bizler yanlız kalınca ister istemez rahatsız oluyoruz. Aklına güzel şeyler getir kapını kilitle duanı et otur hiç bişey olmaz
(1,446 puan) tarafından
Balkona gidiyorum yatmaya . Işte bu zamanda olan olaylar korkutuyir
(15 puan) tarafından
Seni çooook iyi anlıyorum balkonda yatma odanda yat alışana kadar
(1,446 puan) tarafından
Dün bi video izledim çok kötü etkisinde kaldım bide
(15 puan) tarafından
İzleme canım öyle şeyler kendi elinle yapıyorsın sende ama :) eğlenceli şeyler izle
0 oy
(872 puan) tarafından
Canım benim eşim denizci, 6 ay yok evde. Doğumdan önce biz yeni eve taşındık, 1 kattayız. Ballon pencereleri kapıları kapatıyorum ben. burası site, kameralar var diyor ama napim kamera mi beni kurtaracak hiç güvenlik falan yok. Bide girişteki lambayı söndürmiyorum.
(1,446 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun valla
0 oy
tarafından
Kuzu ben de esim yokken korkuyorum .Cozum bulamadim maalesef .Yalniz kalmayi sevmiyorum geceleri.Benim korkum eve birisi girecek diye degil  .Korkuyorum garip bir sekilde.uyuyamiyorum.O varken de rahat rahat uyuyorum.
(1,446 puan) tarafından
Aynen canım eşim oldumu bende kendimi güvende g
Hissediyorum
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Suan bende Yalnızım eşim yok yavrularım var Allah var en önce.. içine korku sokma 6, ,yıldır kalırım tek 
(1,446 puan) tarafından
Inşallah geçer canım.
0 oy
(5,997 puan) tarafından
Ayetel kürsi oku bol bol canım. Ayetel kürsiyi okuyunca melekler etrafına toplanır zarardan ziyandan korumuş insanı 
(1,446 puan) tarafından
Okurum canım çok saol
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bende korkarm hemde aşırı hatta bekarken anne babamın vardiyasi aynı olur gece 3 kız kalırdık en büyük ben olmama rağmen oturup ağlardım uyuyamıyorum diye evlendim çocuğum oldu eşim gece gitmeye başladı işe oğlum 1 buçuk yaşındaydı kapıyı iyice kitlerim mutfak ışığını yanık bırakırım zaten çocuğun yorgunluğun dan uyuyup kalıyorsun 1 hafta kadar sürekli uyanıyordum tv yi açık koyuyordum o oda da yatıyordum artk geçti canm alıştım 
(1,446 puan) tarafından
Inşallah bende rahat uyurum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çözümü bulman için önce neden korktuğunu iyi anlaman lazım. Korkun neden ?
(1,446 puan) tarafından
Eve biri girecek bana zarar verecek diye düşünüyorum sürekli
(7,118 puan) tarafından
Canım bol bol dua et.Allahin izini ile birşey olmaz.. Bak ben de yalnızım su an, esin nöbetçi. Gerçi kızlarım var ama olsun. Onlar doğmadan önce de çok yalniz kaldım :)
(1,446 puan) tarafından
Küçük kızım 2 yaşına
(7,118 puan) tarafından
Benim de 2 yaşına girmek üzere canım. Çoktan uyudu kuzucum. Büyük kızım da 10 yaşında uyumadı daha ama uyusa da farketmez. Açtım youtubedan dizi, aldım içeceğimi dinleniyorum.
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Bebek olduktan sonra bende gitti o korku çok şükür ya. Ne yapılabilir hiç bilmiyorum çok korkardım
(1,446 puan) tarafından
Ben bi video izledim burdan ondan sonra daha çok korktum
(7,778 puan) tarafından
Of herkeste de sabahtan beri video video gidiyor. Bir denk gelmedim. İstemem de izlemek. Ne varmış bu videoda ya. Boşver kızım korkma. Allah var
0 oy
tarafından
uykum gelene kdr beklerdim dayanilmayacak sekilde olunca uyurdum ilk zamanlar kapiyi goren odada yattim.. uyuyodum ztn 2 saat sonra geliyordu.. zamanla normal odama gectim. buna direk alisilmaz zaman lazim kapinin arkasina alarm alabilirsin cok basit ve rahaylatan bir urun
(1,446 puan) tarafından
Eşime dedim iş te gece gitme evde tek yapamıyom
0 oy
tarafından

Bende korkuyorum kaç gündür eşim beni uyutup sonra kendi uyurdu bugün benden önce uyudu yaa 

(1,446 puan) tarafından
Evde olsa korkmam hiç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 62 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 128 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melek.dgc (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 451 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
2 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...