0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından

k.b bu konuda cok oldu ama sıkıldım dertlesecek kimsem de yok yatıyoduk daha bi telefon kayınbabam biri öldü onun yanına gidecem ben annengilde oraa gelecek giye bende sanıyorum ki oturmaya kahvaltıyı yaptık baktım bi telefon daha kücük görümce sura gel anne kayınbabamla esimde baska bi yere gitti 3 tane cocuk basıma koydular sormadılar bile agrın varmı işin varmı bakarmısın diye emirveriyor bide birazdan uyut bunu diye napayım simdi evimi süpüremiyorum bile dün süpürrken agrım başladı bıraktım öle 3 cocuk nabacam ben

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Esinle konus o da konussun uygun bi dille yada sen kendin msj at yada ara gorumceni benim agrim var bakamam de

(96 puan) tarafından
yanlış yazdım heralde görümcem ümrede kayınnam bakıyo cocuklara o getrdi koydu kimin başınn altından cıkıyor biliyom da daha akşamada yemekge gelmezlerse hepsi sasarım bide akşam kuzenime gidelim diye kararlaştırdık bnm ailemle hep planımın icine ederler
tarafından
Sen esinle konus canim o zaman agrim var bakamiyorum cok yaramazlar falan de aksam yemege gelicez derlersede biz kuzenim gile gitcez dersin gelmezler
(96 puan) tarafından
görümce ile kayınna geldi bileee
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ara esini gelsin alsin cocuklari annesine gotursun yada otursun kendi baksin sacmaliga bak ya gitmeyiversin cocugu vardi gelemedi derler nedir yani bakici misin sen uygun musun degil misin sormadan al bak oldu biraz vicdan ya

(96 puan) tarafından
dedim esime düşüncesiz adamın ettigi laf baksan ölürmüsün diyo mecburmuyum dedim barmısın diye sormadılar bile dedim bana öle diyo
tarafından
Nereye gitti bu gorumcen kaynanan
(96 puan) tarafından
görümcem ümrede kayınnam bakıyodu cocuklara oda nere gitti ne bilim sölemediki sormadım da tenezül bile etmedim sinirlerim alt üst oldu kücük görümce cocukların teyzeleri aradı anne sura gel diye hep onun başının altından cıkar böle seyler biliyom bide akşm bizimkilerle gezmeye gidelim diye kararlastırdık planımın icine ettiler
tarafından
Git canim yine git ara gelin alin de allah allah gorumceni ara direk bana mi duser sana mi bakmak basima yikip durmayin de ayip be
(96 puan) tarafından
esim susturuyor hep hic bişey dedirtmyor
0 oy
(645 puan) tarafından

Bırakmışlardırsa bak ama akşama doğru ara ne zaman geliyorsunuz ağrım var dersin  bakmasan bakmadı olacak bi sürü laf gelin olmak ne zor ya bi kelime yanlış konuşsak bişey ima etsek hemen topa tutuluyoruz 

(96 puan) tarafından
aynn öle ya bunlarlada zor ses cıkarmadınmı cvb vermedinmi tepene cıkıyorlar
0 oy
(523 puan) tarafından

Canım kusura bakma da artık sana acimiyorum ben .Bu bir değil.iki değil sürekli onun çocuklarına bakıyorsun ne saçmalıktır senin ağzını yok mu ?Anne olacaksın çocuk musun sen anlamadım.Habire onun çocuklarına bakmaktan yakınıp duruyorsun.İkidebirde sana emrivaki vyapiyorlar bakmam demiyorsun. sen böyle devam ederse kendi çocuğun doğunca onu atıp onun çocukların abakarsin bunu da dersen şaşırmam artık.Susma yani çocuk değilsin ailen yok mu senin sahip çıkanın. Hİç mi kımsen yok sen ağzını açamıyorsun belli onlar ağzını açsın bari 

(96 puan) tarafından
varda başda baba yok canım esimde suc ben sölecek oluyorum susturyor bana ölecenmi bakınca diyor bütün suc esimde
(523 puan) tarafından
Suç eşinde değil suç sende .Eşin öl dese ölecek misin yani .Gerekeni söyle .
(96 puan) tarafından
sölüyorum anlamıyoki simdi evim dolu kücük görümce esimin dayısı kayımnagil kayınmgil
(523 puan) tarafından
Canım gerekeni kaynanana eltina flaan söyleyeceksin istemiyorum ben bakana sakin getirme diyeceksin .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 962 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,004 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.