0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

Bebegim 10 aylik hasta kendisi doktor 12 sine cagirdi eşim izin almam dedi kendi kardeşi evlenicek onun icin 1 hafta icin alacak napsam ben ben goturucem ama bu beni çok incitti

7 Cevaplar

0 oy
(4,888 puan) tarafından
Sen götür işte boşver onu 
(35 puan) tarafından
Götürürüm ama başkalarına aliyo geçen arkadaşının düğüne gitti izin aldı ve kadına 100 lira taktı bizide götürmedi bizim icin alamazmis
-Reklam-
0 oy
(13,212 puan) tarafından
Takma kafana ya al sen götür kimseden minnet bekleme bende öyle hastane uzak illa eşim olmadan gidemiyorum izin sıkıntılı birde 
(35 puan) tarafından
Ya alsa alir bize almiyo
(13,212 puan) tarafından
Yapacak birşey yok canım sende yapabileceğin birşey olduğunda yapamam diyeceksin bitecek
0 oy
(1,897 puan) tarafından
O tarihte müsait didldir belki sen atla taksiye götür işte ock önemli bişey de deilse götürme zaten şuan virüs aşırı yayılmış 
(35 puan) tarafından
2 şartlık yol canim
(1,897 puan) tarafından
Bişey olmaz git nolcak canm ya
0 oy
(3,494 puan) tarafından
Bu nasıl ebeveynlik ya. Ne demek götürmem. Hadsiz. 
(35 puan) tarafından
Bacısı evleniyo ona izin alacak sanki onun bacısı yapar bunu asla
0 oy
tarafından
Sen götür ne olcak hem belki iki kere izin alması sıkıntı olcak ona ben yıllardır oğlumu tek basima götürüyorum eşim çalışıyor yada evde olduğu günde yorgünüm gelemem diyo e napim mecbur gidiyorum hem şöyle düşün hiç dışarı cikmana bile izin vermeyebilirdi çevremde çok yakın tanıdıklarım var böyle koca hem sorumsuz hemde kısıtlıyor 
(35 puan) tarafından
2 saat gidcm yer üniversite hastanesi
0 oy
tarafından

Sen götür yaa gelmesin o boşver

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim eşim öyle yapsa çok güzel tavrımı ortaya koyardım evlat mı önemli düğün mü kimseye minnet etme kendin götür canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 988 göst.
0 oy
5 cevap 102 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 411 göst.
6 Şubat 2019 Aile kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 88 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Elifk20 (9 puan) tarafından soruldu