+1 oy
310 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Asi yaptırmak isteyenler dinlesin .

6 Cevaplar

+3 oy
(13,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Karatay hoca ne zaman düzgün konuştu ki şimdi dinleyeyim çoktan 2. Dozu oldum bile. Hoca lahmacun yemeğin derken ağzına tıkıyordu lahmacunları. Onu mu dinlicem. 
tarafından
Ben buna yeni denk geldim :) ama güzel anltmis
(13,203 puan) tarafından
Bakarım bir ara aşı olmadıysan ol ama dsö bile açıkladı aşılı ile aşısız ölüm oranlarını
tarafından
Asla inanmıyorum ne yazikki ;) ben bütün herkesi dinledim Abdullah çiftçi vs . Oldun sen artık geri dönüşü yok . İnşallah bir zarar görmezsin canım.  Yan etkileri olmaz umarım.
(13,203 puan) tarafından
Sen bilirsin kuzum. İnşallah olmaz yan etki olarak coronadaki gibi bir boğaz ağrısı yaşadım ki Allah düşmanıma vermesin Allah hasta olanlara şifa versin öyle beter. İnşallah yaşamazsın ölüyorum sandım o gece. Büyük yan etkileri de Allah bilir artık. İnşallah olursun bir gün vazgeçersin de.
tarafından
Hahah inşallah sen pişman olmazsın xbzbznnz
Ben de   3 sene önce bir boğaz ağrısı yaşadım ki senin de dediğin gibi ölüyorum sandım . Buzlu suları içtiğim için mahvolmustum  tükürüğümu bile yutamiyordum sinirden ağlıyordum . Alalh gerçekten yaşatmasın çok kötü
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu kadının hiçbir yasısının hiçbir videosunu dinllemedim..videoda ne diyor bilmiyorum ama ben 2 doz aşımı da oldum  yasak korkusundan değil de kemdi isteğimle oldum.daha ağır geçirmek istemiyorum zaten yüzde 100 korurr denmiyor kimseye..aşı oldum korona olan var diye olmayanları anlamıyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Bir kısmını dinledim bütün ailem eşim aşı oldu babam ve eşim zorunlu olarak oldu yasak gelene kadar olmayı düşünmüyorum Karatay hocanın bazı düşüncelerini takdir ediyorum 
tarafından
Aynı fikirdeyim :)  bende öyle  . İş hayatı mecburi etmediği sürece olmam .
0 oy
(3,836 puan) tarafından
canan Karatayi hiiiic sallamayan o kadar doktor dinledim ki bide üstüne ayıpladilar söylediklerini. 2 doz aşımı da oldum. kısıtlamalar gelirse o zamanda yazarsınız 
tarafından
Ol olma diyen yok . Ama canan karatayi karaladilar diye de kötü bir hekim olduğunu düşünmüyorum. Onun dediklerini şimdi can kulağı ile dinledikleri bilim insanları söylüyor yani yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi referansım sadece canan karatay değil .
0 oy
(3,580 puan) tarafından
Teşekkürler.

Bilgilendim
0 oy
(937 puan) tarafından
Dinlemedim ne diyo bilmiyorum ama olmaya hiç niyetim yok k ne derse desin fikrim değişmez 
tarafından
Yapmayın diyor :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
19 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 227 göst.
17 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
28 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksone (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

385,887 soru

11,536,891 cevap

35,209 kullanıcı

...