0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Bugun bi baslangic yaptim kizimin bezine siyah siyah biseyler surdum bezin batmis tuvalete git dedim beni cok zorlamadi kilotunu giydi tuvalete gdiyo bu sekilde alisir insallah ama gece napicam sivi gecirmez alezim filan yok. Bez taksam yine alisicak bir fikri olan yazabilir mi siz ne yapmistiniz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
cnm alıştırma külotlar var gece takabilirsin yıkanabilir özellikli olandan..alrz muhakkak al bu arada ne kadarlık çocuğunuz
(63 puan) tarafından
3 yaşinda
tarafından
brnimki 2 yaş bazen istemiyor bezi ama yaptıktan sonra söylüyor..büyük kızımı 3e yakındı alıştırırken..küçük için erken diye bekliyorum
(63 puan) tarafından
2 yas biraz erken olabilir hazir degildir belkide.Ben once 2 bucuk yasinda denedim o zamanda guzel gidiyordu ama disari cikarken bez taktim yine basladi insallah bu sefer basaricam :)
tarafından
inşallah cnm kolay geçer tuvalete
-Reklam-
0 oy
(3,871 puan) tarafından
alezsiz olmaz sen bikac tanealez temin et . yataga gecerse cis kokusu cok zor gecer
0 oy
(395 puan) tarafından

Tabikide büyük banyo havlunun içine büyük boy çöp poşeti yerleştir altına ser karadenizliyiz biz bizde çare tükenmez :):)

(63 puan) tarafından
Guzel fikir tesekkur ederim :)
0 oy
tarafından

Bi bilgim yok ben daha başlamadım eğitime yaa

0 oy
(945 puan) tarafından
Müşamba yok mu canım ser altına Alez alana kadar. Müşamba çok ses yapıyor tek eksisi bu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 463 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...