0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Can sıkıntısı gelin sohbet edelim herkes hamılelik döneminden hatırladığı en komik anıları anlatsın gülelim biraz

Ben hamıleyken yarım kilo hamsi almıştım eşim sevmez ben yedım hepsini doymadım pişman oldum keşke 1 kilo alaydım dedım o kadar çok yemişimki fenalaştım hastaneye kaldırdılar beni o gunden berı balık yemedım

Haberlerde hamsinin bu sene bol ve uygun olacagı söyleniyordu aklıma geldi ahhaha

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde şalgam sevmem ama ben acılı çiğköfte yemiştim üstüne ayran birde midesiz gibi gidip 2 kutu şalgam içmiştim hastanelik oldum doktor bana kızdı Esma bu zamanlarda daha hhafif şeyler tuketmelisin demişti :) 

İlk hamileliğimde yataktan kalkınca eşim bebeğin belini kırdın diye yataktan fırlamış ti 

Bir günde şimşek cakiyordu beni uyandırdı Esma bebeğe zararı yok dimi bebeğe birşey olmaz dimi demişti:)
tarafından
Kıyamam ya ne guzl baba olmuş maşallah
tarafından
Çok güzel bir baba olmustuda bakalım nasıl olucak bundan sonraki hayatım:(
tarafından
Hep iyi olur inşallah ıyı duşun iyi olsun
-Reklam-
0 oy
(447 puan) tarafından
Tavuk kanat çekti canım eşime dedim aldı hepsini yaptım eşim 4 5 tane yedi çekildi hepsini yedim nefessiz eşime dedim ne kadar aldın tavugı 1 kilo almış ve ben 700 gram ben yedim oturdum ağladım ***** ***** :)) 
tarafından
Niye ağladın ki canım ben gülüyordum taki hastaneye düşene kadar duyan herkes bana kızdı zorun neydi yarım kılo yedın dedıler annem gil 7 kişi yaşıyorlar

Annem benı aradı kızım sen manyak msn yarım kılo balığı tek başına mı yedın dedı he dedım annem tek başıma yedım keşke 1 kılo alaydım doymadım dedm guldu Bız aılecek 1 kilo balık yiyoruz senin zorun neydi dedi çok komikti
(447 puan) tarafından
Yaa ben kilolu hamile kaldım ondan hep :)) şey sonrasında çıkardım ben ondan bişey olmadı
tarafından
Bende aksine zayıftım 48 ile Hamıle kaldım 63 İle doğum yaptım
0 oy
tarafından
Eşime abimle 1 2 saat gezsin diye izin verdim o 1 saati geçmeden eve geldi oturdum ağladım sen beni neden yalnız bıraktın beni sevmiyosun başıma bişi gelse haberin yok diye :D 
tarafından
Sorma canım adam hem gülüyo bana hem beni sakinleştirmeye çalışıyo görsen :D çok komikti şuan gülüyorum ama işte hormonlar :D
tarafından
Ah o hormonlarr... Hamilelikten bende kumaş takıntısı kaldı. Ayyy bı pijama seçiyorum görmen lazım.
tarafından
Merak ettim bak :) olsun canım hamilelikten kalan anılar bunlar sna hediye pijamalarda kalmış :D
tarafından
Ahahah hepsi katlı duruyor.
tarafından
Giy arada kız çürümesin dolapta :D
0 oy
tarafından
Şuan hamileyim eşimle çok boğuşurduk şimdi o yapamıyo hemen karnımı gösteriyom tabi ben her şeyi yapıyorum vuruyorum kovalıyorum 
0 oy
(327 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk aylarıydi gece saat 12 ben uykudan uyandım eşime dedim biri mangal yapıyor kızarmış tavuk kokusu geliyor aşkım saçmalama ne kokusu diyor yok yok valla kokuyor baksana nasıl güzel dedim eşim gülmeye başladı ben de kızdım canım istiyor dedim sonra eşim tamam sen uyu dolapta tavuk vardı onu çözüp sana kızartirim dedi uyudum uyandım ki soslayip kizartmış tavuğu saat gece 1 buçuk ben bi yemeye başladım sanırsın kıtlıktan çıktım yetmiyor arada eşim kemiğinden etleri ayırıp ayırıp ağzıma veriyor artık şiştim midem bulandı neyse ki istifra etmeden uyuya kaldım iki üç hafta tavuk yiyemedim gözüm görsün istemedim :))))
0 oy
tarafından

Dans ettiğimde çok komik duruyordum :D kıvırdığımda falan :woot:

0 oy
(2,330 puan) tarafından
İlk demi ikicidemi tam hatirlayamicam ikiside kayinvakidemin yanında oldu ztn birlikte yaşıyorduk neyse gece çok tuvaletin geldi ztn cekiniuom gece WC ye çıkmaya onlarinyatak odaları var banyo  ve tuvaletin yanında bende sessiz sessiz gideyim derken baktım banyonun ışığı yaniyo geri döndüm tuvalete girmeden kendini tuta tuta uyudum yine heralde 
0 oy
(389 puan) tarafından
Esimle sofrada yemek yiyyorduk aniden gazim gelmişti ama utancimdan yapamamistim o gazda ani sancı yapmıştı 7 aylık hamileydim sonra bağırarak bebek geliyor demiştim esimde videoya alıyordu beni ahahahah halen unutamiyorim açıp açıp izliyorum videoyu
0 oy
tarafından
Gecen gun denizdeydik esim.diyor ki bebek bogulmaz demi :D
tarafından
hee ben alttan su alıyom zaten  dıyeydın :D ay koptum :D
0 oy
tarafından
Hamileliyimin ilk aylarinda gecelei hep uyandirib kalk kalk yuz ustu yatma bebeyi ezeceksin diyordu

Bi de Karpuz yeni yeni çikmaya başlamişdi eşim de karpuz alip gelmişdi sen çok yeme bebeye zarari olur dedi bende karpuz çok severim odadan çikdim geri geldim bi bakdim bana birazcik karpuz saklamiş oturub o kadar aģladim kii
0 oy
(5,485 puan) tarafından

Balıktan tiksindiydim çok önceden ilk hamileliğim de kayınbabam hamsi alıp gelmiş akşam yedik herkes kalktı kocamla da markete gitcektik sonu o kadar lezzetli geldiydi ki kocam hadi dedikçe ben daha çok yediydim kızdıydı birşey olacak :D 

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Eşimi pazar günü ise çağırdılar diye akşama kadar ağladım :Dd bir de doktor kontrolüne gitmiştik sıram geldi diye tuvalete gidememistim ve doktor akrabamdi bana niye çişini yapmadın diye kızmıştı ahhahahahahha 
0 oy
tarafından
Malüm pandemi döneminde gectı hamılelıgım lokantalar kafeler yemek  yemek yeme yerlerı felan hep kapalı. Canımda öyle boyle hamburger cekmedı yanı . Esıme dedım  her yer kapalı gıdıp alamıyoruz gel ben  yapacam dedı. Neyse yaptı cokda guzel oldu 2 tane yedım . Yedıgımle tuvalete yetısemedım önunu kapısını boydan boya istifra ederk cıkardım gerı. Mıde bulantısının oldugu donemdı... mıdem bulana bulana hem temızledım yerlerı hem tekrar kustum ☺☺ . Esım temızlıycekdı onada yok gelme cok kotu buralar dedım cagırmadım ama cok kotu bı sekılde temzledm gerı oraları ☺
0 oy
(594 puan) tarafından

Canım çikolata çekmiş ama o kadarda çektiğinin farkında degildim koltukta uyuyakalmışım TV izlerken eşimde uyandırdı beni kalk yatağa yat diye bende oturup ağlamıştım niye uyandiriyosun zaten canım çikolata cekiyo unutmaya çalışıyorum diye sonra gülmüştü bana niye demiyon felan o gunden sonra hergun çikolatayla geldi eve 

Bide canım çok cif cekiyodu kokluyodum hep eşime dedim canım cekiyo diye korkarak yemedin demi diye sormuştu hatırladıkça gülerim :D
0 oy
tarafından
Ayva hayatta yemezdim canım çok acayip şekilde ayva çekiyor du ayva yedim anneme aldırdım da esim de helal bee kimsenin yapamadığı şeyi yaptı benim bebeğim diyordu

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 598 göst.
0 oy
4 cevap 280 göst.
0 oy
5 cevap 385 göst.

379,661 soru

11,365,035 cevap

34,841 kullanıcı

...